Рейтинг найромантичніших знаків Зодіаку

Риби

“Кохання змушує цей світ жити”, – під таким девізом проходить життя мрійливих і романтичних Риб. І це не просто звичайне почуття, яке пізнають усі люди. У розумінні Риб, це нескінченно прекрасне кохання з її незмірними кордонами. Представники цього знака вірять не тільки у нескінченність цього почуття, а й в існування споріднених душ. Риби з легкістю доводять скептикам, що кохання є і воно потрібне їм як повітря. Вони вірять у нього, бо вже переживали його. Риби виявлятимуть свої почуття в усе, починаючи з приготування витончених страв та закінчуючи милими дотиками до своєї другої половинки. Вони будуть писати романтичні повідомлення, поки їхній обранець на роботі, підтримуватимуть будь-яку тему в розмові та багато іншого. Як би сильно ви не намагалися, ви не зможете довести Рибам, що справжнього кохання не існує. Це просто неможливо.

Телець

Тельці переконані в існуванні кохання та всіляко намагаються оточити себе теплотою та близькими людьми. Вони набагато охочіше будуть залишатися вдома з коханою людиною, ніж присвячувати свій вільний час вечіркам із друзями. Любов у розумінні Тельця завжди наповнена чистотою, що знаходить свій відбиток у його вчинках. Але незважаючи на це, вони не будуть чекати або виховувати у людині аналогічне бачення. Їм простіше спостерігати, робити висновки та вибирати потрібних людей зі свого оточення. А ще вони дуже винахідливі у ліжку!

Рак

Чуттєві Раки починають вірити в кохання з самого дитинства. Для них – це поділ спільних цінностей, прояв турботи, а кожен вчинок так чи інакше має бути наповнений цим почуттям. Однак, Раки чудово розуміють, що на цьому фронті не все так гладко і вони можуть зіткнутися з невдачами. Але навіть за такого результату, це не змусить їх розчаруватися в самій любові. Якщо не вдалося з однією людиною, то може вийти з іншою. Кохання – це стала величина у розумінні Раків. Саме вона надихає їх жити далі та продовжувати закохуватися.

Овен

Романтична природа Овна трохи відрізняється від тієї, яка властива іншим знакам Зодіаку. Їхнє пристрасне, а часом навіть затяте кохання проявляється тоді, коли вони знаходяться в спальні зі своєю другою половинкою. Вони висловлюють своє кохання через свою збоченість. Овен завжди шукає динамічну і авантюрну любов. Можливо, через це йому важко знайти «свою» людину, яка так само розділяла б його погляди. Але які б невдачі не стояли на шляху Овна, він не зупиниться і шукатиме далі.

Скорпіон

Пристрасні Скорпіони безумовно вірять у кохання та намагаються знайти його, але це займає у них багато часу через їхній закритий характер. Вони повинні бути впевнені на 100% в іншій людині, перш ніж вони довіряються їй. Будучи реалістом, Скорпіон знає про наслідки помилкового вибору партнера. Тому вони дуже обережно ставляться до своїх романтичних відносин, завжди залишаючи своє серце в міру холодним, а розум відкритим. Як тільки людина завоює довіру Скорпіона, їй відкриється справжня, пристрасна та чуттєва особистість, яка прагне тривалих стосунків.

Лев

Самолюбство Лева – це найважливіше для нього. Вони незалежні, але готові дати шанс коханню. Проте, воно буде гідне їхньої уваги лише тоді, коли воно буде дійсно насиченим та грандіозним. Поверхневі почуття їх не цікавлять.

Терези

Терези намагаються досягти балансу в коханні, не обділяючи увагою ні самого себе, ні своє оточення. Попри те, що їм подобається бути на самоті, вони цілком можуть поринути в запаморочливий потік емоцій у відповідних відносинах. Представникам цього знаку Зодіаку не властиво втрачати голову, навіть якщо вони вірять у казкове кохання. Терези хочуть бачити нескладне кохання, яке буде реалістичним і не надто піднесеним.

Стрілець

Незалежному Стрільцю важко повірити у кохання. Він вважає, що знайти справжнє кохання практично неможливо, тому воліє жити сам по собі, а не розбивати своє серце в сподіваннях набути щастя в чиїхось обіймах. Стрілець часто задовольняється самим собою і вкладається в дружбу, а не в кохання.

Козоріг

Кохання не входить до списку пріоритетів працелюбного Козорога, який завжди зосереджений на побудові своєї кар’єри. Він вірить в існування тривалого кохання в сім’ї, але він також думає, що гострі відчуття, властиві коханню, бувають лише у фільмах та книгах. Козороги звикли вкладатися в кохання матеріально, а не духовно.

Діва

Представники цього знаку Зодіаку звикли жити за принципом «Я хочу вірити у кохання, але я надто реалістичний для цього». Діви швидше сконцентруються на своїх друзях та сім’ї, ніж на зусиллях побудувати з кимось стосунки, в яких ніхто не дасть жодних гарантій на успіх. Вони абсолютно щасливі бути самі по собі. І для того, щоб повірити у кохання, їм знадобиться багато часу.

Близнюки

Близнюки, віддані своїм зобов’язанням, не вірять у концепцію «одне життя – одне кохання». Це люди, які звикли будувати випадкові та нетривалі стосунки. Їм важко залишатися зосередженими на одній людині і вважати, що справжнє кохання – це привід робити шалені вчинки. Для них любов – це веселощі і не більше.

Водолій

Водолій вкрай суворий у коханні та дасть вам 1000 причин проти цього почуття. Він надто реалістичний, тому не дозволяє собі навіть закохатися. Коли Водолія запитують про їхню концепцію кохання, він скаже вам, що це правильне ставлення до своєї роботи, а не до людини. Інвестування в любов за прикладом інших – це марна трата часу для цього знака Зодіаку.

Оригінал