Гороскоп на 14 травня

Овен ♈

Всесвіт закликає Вас більше вірити у карму. В цьому є сенс. Може, Ви і не шукаєте справедливості, але як мінімум жадаєте нагороди за віру і вірність, яких вклали від душі. Що ж, настав час отримати її!

Телець ♉

Здається, Ви самі принесли в жертву стабільність і передбачуваність свого життя: в одній сфері навели лад, зате в іншій дозволили запанувати хаосу. Знайте, що це просто перехідний період. Ваше завдання – встановити контроль над усім, над чим потрібно.

Близнюки ♊

З крихітного жолудя виростає могутній дуб. Велика справа починається з малого зусилля. Посадивши насіннячко майбутнього в землю, важливо вчасно давати йому спокій. Зараз посіяні Вами насіння дають сходи – і все завдяки тому, що Ви певний час їх не чіпали.

Рак ♋

Дослідники минулого мріяли про попутний вітер, який швидше віднесе їхній корабель до невідомих берегів. Але на жаль, тільки мріями вітрила не наповнити! Зараз Ви всім єством прагнете до якоїсь мети – але важливо набратися терпіння і не квапити події.

Лев ♌

Кажуть, що зміна діяльності – найкращий відпочинок. Але хіба можна розслабитися і пустити тільки що розпочату справу на самоплив? Пам’ятайте про це. Нові починання приємні і надихають – але природним чином приносять і клопоти.

Діва ♍

Хороший менеджер вміє подати критику правильно: спершу хвалить те, що добре, потім вказує на недоліки, потім знову знаходить, що похвалити. Зараз не ображайтесь на зауваження. Будьте впевнені, що і компліментів (і заслужених) Вам теж нароблять!

Терези ♎

Іноді наша інтуїція вимагає уваги з дивовижною наполегливістю, знову і знову нагадуючи про себе. З досвіду ми знаємо, що до чуття краще прислухатися. Не женіть нав’язливі думки геть, а краще послухайте, що скаже Вам внутрішній голос.

Скорпіон ♏

Не завжди корисно говорити правду. Наприклад, на запитання про хобі на робочій співбесіді деякі екстравагантні заняття краще не згадувати. Правдива відповідь тут може перешкодити гарному враженню від нас! Зараз Ви виграєте, якщо не будете базікати зайвого.

Стрілець ♐

Багато знаків Зодіаку вміють заводити знайомства, але Стрільцям це дається особливо легко. З дитинства Ви знаєте, що успіх залежить не стільки від того, що Ви знаєте, скільки від того, з ким Ви знайомі. І саме зараз знайомі нададуть Вам дуже потрібну підтримку!

Козоріг ♑

Часто люди не хочуть, щоб ми мінялися, тому що їм так зручніше. Але ми не можемо не змінюватися, не розвиватися, і не завжди це влаштовує тих, хто встиг скласти про нас певну думку. Але чи повинні Ви щось міняти в собі в догоду іншим?

Водолій ♒

Іноді тривоги, страхи, хвилинні пориви штовхають нас на необдумані вчинки. Здається, що краще зробити хоч щось, аби не сидіти без діла, тим більше ризик – благородна справа. Але зараз не дозволяйте ніяким імпульсам і страхам керувати Вашими рішеннями.

Риби ♓

Слово – срібло, мовчання – золото. Іншими словами, стежте за мовою. Може здатися, що немає нічого поганого в деякій відвертості. Але базіка – знахідка для шпигуна; Ви скоро пошкодуєте про свою нестриманість.