Які знаки Зодіаку найчастіше ображаються

Сьогодні ми розповімо, кому зі знаків зодіаку краще навіть випадково не наступати на хвіст. А то буде великий бадабум!

12 місце – Овен

Почесне останнє місце дістається Овну, якого не можна образити в принципі: образа передбачає, що скривдженому є хоч якесь діло до вашої нібито цінної думки про його персону, що, як ви розумієте, не про Овна. Овен вашу думку на рогах вертів. Разом із вами, до речі. Це ми так тонко натякаємо на те, що намагатися ображати не образливого Овна не потрібно однаково: якщо когось не можна образити, це зовсім не означає, що його не можна розлютити. А збирати вибиті зуби зламаними руками – таке собі задоволення. Не рекомендуємо.

11 місце – Стрілець

У Стрільців настільки ж вогненний темперамент, що й в Овнів, але ось натура при цьому воістину велетенська. Циклопічна. Грандіозна. Відкривати рот, щоб спробувати образити Стрільця, – заняття абсолютно безглузде і, крім того, не надто корисне для здоров’я. Ось так роззявите рот – і наковтаєтеся пилу від копит стрільцівського жеребця, який – так-так, ви все правильно зрозуміли – покриє весь світ.

10 місце – Близнюки

Несподіваний поворот! Близнюкам у гороскопі вразливих дістається всього лише десяте місце, і дорога редакція вже приготувалася приймати численні рекламації від громадян, які мали необережність образити Близнюків – випадково чи навмисно. Але наша Магічна куля не бреше ніколи: насправді Близнюки ніколи не ображаються. Близнюки просто використовують спроби їх образити, щоб трохи розім’ятися і вигуляти кілька особливо неприємних субособистостей: повправлятися в прикладному лихослів’ї, принизити вас публічно, жбурляти тарілки в стіну, а вашу самооцінку – на дно Маріанської западини. Але взагалі-то їм наплювати, майте на увазі.

9 місце – Водолій

Намагатися образити Водолія – дохлий номер: порвете собі голосові зв’язки, намагаючись докричатися до стратосфери, де, за чутками, і знаходиться вершина Водолійської самооцінки (але це не точно). Водолій завжди про себе знає головне: він молодець і кругом правий. А хто цього не розуміє, ті просто дурні якісь, а дурнів, як відомо, вчити – тільки псувати. Краще просто всім про них розповісти. Ха-ха-ха!

8 місце – Козоріг

Восьме місце дістається Козорогам – людям, яким ніколи займатися цими вашими дурницями: ображаються, з погляду Козорога, ті, кому робити більше нічого. Заводи стоять, поки всі по психотерапевтах носять свої образи, нероби! Ось Козорога, наприклад, взагалі не можна образити, щоб ви знали. Але Козорога дуже навіть можна зачепити, якщо знати як: його єдине вразливе місце – критика. І зачепити його можна тільки один раз: після того як ви покритикуєте Козорога, ви вже нікого і ніколи не зачепите. Хто вас узагалі слухатиме – людину, замотану в жалюгідні шматки репутації?

7 місце – Скорпіон

Обережно, небезпечний момент: Скорпіони ображаються рідко, але зате з такою швидкістю і настільки влучно, що норвезька збірна з біатлону може тихо піти в куточок і поплакати від заздрості. І ось що особливо страшно: Скорпіони сповідують принцип “Ображаються на близьких, інших же ставлять на місце”. Так ось, якщо гнівом Скорпіона вас розмазало тонким шаром по навколишній дійсності, знайте: це вас поставили на місце. А ось якщо скривджений Скорпіон зачинив перед вашим носом двері у своє життя, і ви в нього безглуздо шкребетеся, не заслуговуючи навіть бридливого “Пішов геть!”, це ви близький. Були.

6 місце – Терези

Почесне центральне місце дістається Терезам, але цього разу не за те, що вони за своїм звичаєм ще не визначилися – таки вразливі вони, чи все ж таки не дуже. Терези надзвичайно, неймовірно, вкрай образливі. Будь-який необережний рух, який всі інші знаки взагалі не помітять, Терези негайно візьмуть на свій рахунок і смертельно образяться. Але, щоправда, негайно почнуть роздумувати, а чи варто їм у цьому конкретному випадку показувати свою образу, а якщо варто, то яким саме чином. І, поки вони вирішуватимуть, встигне пройти приблизно п’ять тисяч років. І, до речі, в підсумку вони, як правило, вирішують, що сталося непорозуміння і ображатися, мабуть, не варто було. Легкі та відхідливі вони люди, ці Терези.

5 місце – Діва

Відкривають п’ятірку лідерів Діви – люди, чия межа терпіння простягається туди, куди скажена собака носа не суне: Діви здатні проковтнути майже будь-яку образу і зробити вигляд, що нічого особливого не сталося. Ну, в крайньому разі, зрозуміти і пробачити. Але тільки якщо йдеться про тих приблизно півтори людини, якими Діва щиро дорожить.

На інших, які мають необережність спробувати образити Діву, Діва ображається з величезним задоволенням: треба ж, знайшлися ще нелякані ідіоти, яка удача! Діва негайно запише їхні імена у свою бальну книжечку і почне збирати компромат, вивчати вразливі місця і розраховувати слушний для помсти момент. Після чого, акуратно змівши за собою прах кривдника в совочок, щиро засмутиться, що охочих із кожним разом виявляється все менше: дуже шкода, вам не здається?

4 місце – Лев

Трохи-трохи не дотягнули до трійки лідерів Леви, яких можна смертельно образити, просто недостатньо барвисто ними захопившись. Проблема в тому, що реноме не дає змоги Леву цю образу висловити, бо не царська це справа – ображатися на всяких смердів. Поки скривджений Лев роздувається, як жаба, розмірковуючи, чи пристойно буде знести вам могутньою лапою пів башки, чи краще все ж таки зберегти царственої незворушності та удати, що нічого не було, біжіть! Тому що в підсумку Лев вирішить, що статус його непохитний, непорушний і невразливий. На відміну від вашого жалюгідного життя.

3 місце – Телець

Відкривають трійку лідерів Тельці, у яких стосунки без образ – як горілка без пива: гроші на вітер взагалі, хто так робить? Ось Телець завжди знайде на що надутися: наприклад, його знову недостатньо цінують або дуже обурливо не приділяють належної уваги; або досить уже його смикати за кожною дрібницею, Телець вам незамінний, чи що, і дістали чіплятися, на голову ще залізьте, зовсім уже. Загалом, Телець ображатися любить, уміє, практикує, до того ж з почуттям, з розумом, з розстановкою. Але глибоко всередині себе, насолоджуючись своєю образою і розколупуючи її в рідкісні години відпочинку. А ось якщо Телець вам уже прямо говорить, що ви його образили, справа – труба: це вже не образа, а гнів. Тікайте, дурні!

2 місце – Риби

Срібна медаль дістається Рибкам – людям, здатним абсолютно самостійно взяти й поранитися об кого завгодно на абсолютно рівному місці. Саме таку репутацію вони старанно створюють собі роками, привчаючи оточуючих підходити до них винятково крихітними кроками на м’яких лапках і негайно улесливо падати ниць, тремтячи в очікуванні подальших цінних вказівок, тому що образа Рибки – це страшно.

Це замогильне мовчання і тотальне ігнорування, які можуть тривати, без перебільшення, тижнями. І коли кривдник добереться до кінця цих психологічних тортур, абсолютно виснаженим і змученим, він прийме епохальне рішення: більше ніколи! Більше ніколи ні словом, ні натяком не ображати государиню Рибку. І ніколи не дізнається, що він не те щоб образив – просто профілактика завжди краща за лікування, правда?

1 місце – Рак

Та-дамм! Почесне перше місце і золота медаль дістається Ракам – найбільш образливим людям у світі. Це тільки здається, що метафоричний панцир потрібен їм для того, щоб захищати себе від злого, бездушного світу. Злий і бездушний світ Рак будь-якої миті може в локшину нарізати своїми метафоричними клешнями, це взагалі не проблема. Панцир потрібен Раку для того, щоб там, сховавшись від усіх, відчинити двері в таємну кімнату.

А там ідуть у нескінченну далечінь, гублячись у темряві, ряди стелажів із любовно розставленими й ретельно пронумерованими папочками і в кожній – докладне досьє: хто Раку не те сказав, хто – косо подивився, якого року і з якої причини, і що Рак із цього приводу планував зробити (після прочитання глави “Зробити” Стівен Кінг з’їв свою друкарську машинку від заздрості). Це діє на Рака терапевтично і примиряє його з образами. Спасибі йому за це величезне, ось що. Міг би ж і помститися.

Оригінал