Гороскоп на 17 жовтня

Овен ♈

Настав час згадати, що гроші іноді говорять, і в більшості випадків вони кажуть: “До побачення”. Сьогодні Ви відчуєте бажання смітити грошима наліво і направо, але чи допоможе ця акція почуватися краще? Цілком можливо, що так, але поспішаємо Вас засмутити – марнотратство має тимчасовий ефект. Дуже скоро може стати ще гірше. Звичайно, ми заробляємо для того, щоб витрачати, але робити це необхідно з розумом.

Телець ♉

Кажуть, обіцянки існують для того, щоб їх порушувати. А як щодо правил? Чи потрібно їх усіх дотримуватися? З огляду на те, що деякі з них виростають із сивої давнини і зараз виглядають просто смішно, цілком нормально їх ігнорувати. Оскільки сьогодні Місяць з’єднається у Вашому знаку з бунтівним Ураном, бажання порушувати правила може посилитися. Що ж, порушуйте, але тільки в рамках закону.

Близнюки ♊

Настав час розривати шаблони і ламати стереотипи! Зв’язок Місяця й Урана підштовхне вас у новому напрямку, і все, що від вас вимагатиметься – припинити опір і ступити на новий шлях. Не переживайте про те, що будете колись шкодувати про прийняте рішення. Вірте в те, що Всесвіт вас прикриє.

Рак ♋

Подивіться, що станеться, якщо ви попросите про підтримку або приймете невелику допомогу від друзів. Місяць у Вашому знаку може посилити емоції, а спілкування з товаришами стане ідеальним тонізувальним засобом. Навіть якщо зазвичай Ви не надто товариські, сьогодні Вам варто забути про свій потяг до самотності.

Лев ♌

У Вас з’явиться фантастична можливість показати оточуючим, як і що потрібно робити. Вашу здатність брати на себе відповідальність або керувати чимось помітить і гідно оцінить дехто вельми впливовий. Однак не виключено, що спочатку Вам доведеться неабияк понервувати через те, що доведеться приймати спонтанні рішення.

Діва ♍

Сьогодні вітається командна робота. Підшукайте відповідних партнерів і почніть роботу над спільним проєктом. У процесі ви отримаєте набагато більше задоволення, ніж можете собі уявити. Ну, а якщо Ви зовсім не налаштовані працювати, то просто зберіть друзів і гарненько повеселіться. Тільки не наробіть на куражі ніяких дурниць.

Терези ♎

Оцініть ситуацію і подумайте, чи варта вона докладених зусиль. Якщо у Вас виникає відчуття дежавю у зв’язку з тим, що Ви знову викладаєтеся по максимуму, а отримуєте за це копійки, відкиньте цю думку. Зараз усе зовсім по-іншому. Місяць посилить ваші професійні амбіції, уклавши союз з Ураном. Не бійтеся прорахованого ризику. Він окупиться, причому, найімовірніше, не тільки фінансово.

Скорпіон ♏

Навряд чи Вас злякає невідомість. Зустрівшись з Ураном, Місяць розбудить у Вас прагнення до досліджень і пригод. Але планета несподіванок спонукає Вас не просто кинутися на пошуки чогось захопливого або такого, що розширює кругозір, а обов’язково зробити це в хорошій компанії. Пошукайте когось, з ким Ви й Уран перебуваєте на одній хвилі.

Стрілець ♐

Ви занадто все ускладнюєте, надто заглиблюючись в ситуацію, що склалася. У Вас дійсно можуть бути причини не сприймати те, що відбувається, за чисту монету і відчувати бажання докопатися до суті. Однак Ви ризикуєте зациклитися і припинити будь-який рух уперед. Найімовірніше, Ви занадто все перебільшуєте. Не перегинайте палицю.

Козоріг ♑

Намагайтеся не надавати занадто великого значення бажанням інших людей. Тим паче що зараз це не має жодного сенсу, оскільки ви навряд чи зумієте правильно витлумачити їхні емоції. Краще зосередьтеся на собі й гарненько повеселіться. Що зазвичай підіймає Вам настрій? Насолоджуйтеся цим у приємній компанії.

Водолій ♒

Зустрічайте зміни! Щось може піти не за планом, і це абсолютно не залежить від того, скільки часу та зусиль Ви витратили на його оптимізацію. Утім, хвилюватися зовсім нема про що. У всьому винен Уран, але він зовсім не збирається створювати вам проблеми. Усе буде на краще.

Риби ♓

Цей день буде сповнений креативності. Це, звісно, чудово, але зібрати докупи й систематизувати всі ідеї, що відвідують вас, може бути досить складно. Ймовірно, ви навіть втомитеся від лавини творчого натхнення, що обрушилася на вас. Однак усі докладені зусилля не пропадуть дарма. Мине зовсім небагато часу, і Ви зможете насолодитися результатами.