Як знаки Зодіаку ставляться до самотності

Чи вмієте ви справлятися з самотністю? Свідомо віддаєте перевагу холостяцькому самотньому життю чи вам завжди необхідні люди поруч? Перевірте, як на ваш вибір життєвого укладу впливає зодіакальний знак вашого народження?

Овен

Будь-який Овен терпіти не може всі різновиди зобов’язань і будь-які зв’язки. Ці природжені лідери вибирають бути одинаками (хоч ненадовго), тому не заперечують проти своєї автономії. Вони люблять діяти і жити за власними правилами і, звісно ж, на своїх умовах.

Телець

Ще один супернезалежний знак. Вольові й уперті Тельці прагнуть чинити по-своєму і дуже нервують, коли їм суперечать або змушують робити протилежне. Вони цінують свою стабільність, тому будь-які стосунки після життя поодинці їх неабияк лякають. Варто сказати, що і різкий перехід зі стосунків в одиночне плавання лякає їх не менше.

Близнюки

Близнюки – енергійні, незалежні люди, які завжди розвивають бурхливу діяльність. Вони не люблять, коли їх прив’язують, і навіть у безхмарних стосунках є небезпека, що Близнюки занудьгують і почнуть ними обтяжуватися. Їх цілком влаштовує самотнє життя і вони віддають перевагу спонтанним знайомствам з мінімумом зобов’язань.

Рак

Складні й характерні Раки двома руками за незалежність і на словах самотності не бояться. Але в душі вони все ж таки досить залежні і дуже потребують людину, яка стане про них піклуватися і всіляко підтримувати у вирішенні їхніх труднощів і проблем. Чесно кажучи, Раки насилу витримують життя наодинці.

Лев

Хоча Леви дуже пишаються тим, наскільки вони самостійні, насправді вони не терплять самотності щонайменше з двох причин. Перш за все, вони дуже і дуже марнославні, тому їм необхідні постійні глядачі. А по-друге, без похвали і захоплення вони жити не можуть, отже, їм потрібні фанати і шанувальники. Саме тому цей знак рідко живе сам.

Діва

Нелегкі за характером Діви розглядають усі ситуації аналітично, отже, у своїй самотності вони побачать суцільні плюси з практичного погляду. І коли Діви наважуються нарешті на будь-які стосунки, вони вмить стають прискіпливими та вимогливими, оскільки згодні проміняти незалежність лише на найдостойнішу альтернативу.

Терези

Терези людей люблять! Вони, звісно, незалежні мислителі, але якщо вибір полягає в самотньому або спільному проживанні, то цей знак безперечно віддасть перевагу другому. Як і Левам, їм теж потрібна увага і постійна публіка, хоча б в особі одного глядача. Самотність – це всього лише тимчасовий і перехідний етап для них.

Скорпіон

Скорпіони – підозрілі й закриті люди. Вони свідомо хочуть бути одинаками і надто зайняті собою, щоб думати і піклуватися про інших. Потрібно багато зусиль і часу, щоб Скорпіон почав вам довіряти, але коли вам це вдасться, то він ваш навіки. Цей знак отримує задоволення скоріше від тимчасових контактів, але зрештою воліє жити автономно.

Стрілець

Стрільці люблять і людей, і море спілкування, але тільки не відповідальність і будь-які зобов’язання, що обтяжують. Вони жадають свободи, польоту і пригод, тому люди цього знака ідеально живуть наодинці, не надто обтяжуючись таким становищем.

Козоріг

Дуже підозрілі (як Скорпіон) і пильні Козороги завжди впевнені у своїх силах і собі, а тому не потребують захоплення або компліментів партнера (як Терези і Леви). Як ви розумієте, цей знак абсолютно влаштовує самотність.

Водолій

Водолій, як Стрілець і Близнюки, цурається зобов’язань, що лякають його. Цей знак рідко повністю розкривається, а у стосунках утримує певну безпечну дистанцію, навіть якщо сам закоханий по вуха. Водолій дуже поважає свободу, тому холостяцьке життя йому цілком до вподоби.

Риби

З усіх зодіакальних знаків тільки Рибам вкрай важливі й потрібні стосунки. Стан самотності – це реальна небезпека для їхнього душевного здоров’я. Оскільки вони надзвичайно чутливі, мають занижену самооцінку і жаліють себе, їм потрібен партнер, який може їх утішити і мотивувати. Навіть одна думка про самотність одразу ж ввергає Риб у паніку.

Оригінал