Рівень зарозумілості знаків Зодіаку

Гороскопи дуже точно відображають наші особистості. Вони допомагають дізнатися про людей багато нового та цікавого, знаючи лише дату їхнього народження. Астрологія – це наука, з якої працювали десятиліттями. Певні знаки зодіаку мають конкретні риси характеру залежно від дня їхнього народження. Це від впливу на нас небесних світил. Покладаючись на астрології, можливо, вдасться уникнути багатьох негараздів. Також можна знайти вірних друзів та коханого. Гороскопи – це передбачення, що базуються на впливі зірок на енергію, що оточує нас.

Телець

Вони занурені у пильне дослідження самого себе. Будь-хто, хто добре знає хоч одного Тельця, легко з цим погодитись. Вони вважають, що світ крутиться довкола них. І, якщо їх запитати, яке їхнє улюблене слово, це буде «Я». З ними краще ніколи не сперечатися. Тому що це марно. Ти все одно будеш неправий.

Лев

Більшість часу вони поводяться як байдужі позери. Вони вірять, що мають неймовірну силу, що дає їм перевагу над іншими людьми. Все, що вони не скажуть – істина у найвищому її прояві. І якщо ти так не вважаєш, то вони навряд чи будуть з тобою рахуватися. А якщо ти посмієш суперечити, вони задавлять тебе своїм его.

Діва

Вони досягли великого успіху в зарозумілості. Їм не потрібне твоє схвалення. Вони зводять себе на п’єдестал і бачать лише тих, хто перед ним схиляється. Він думає, що близький до досконалості в той час, як просто набридає іншим своїм марнославством. Він надто агресивно конкурує і, якщо програє, то втрачає під ногами ґрунт.

Козоріг

Це справжній злий геній. Він знайде те, що ти любиш найбільше і битиме саме туди. Він дізнається все, навіть подробиці, які зовсім не цікавлять його, якщо це хоч якось допоможе розбити тебе в пух і порох.

Рак

Це той самий чарівний маніпулятор. Навіть гіпнотизери з ним не впораються. Чи добрий він сперечальник? Ні. Чи вміє він схилити майже будь-яку людину до своєї точки зору? Завжди. Іноді він навіть перетворюється на контролюючого монстра. Будьте упевнені, він використовує проти вас вашу ж зброю.

Водолій

Вони самотні хижаки. Спочатку можуть зійти за інтровертів, але це більше бажання переваги. Він чудово знає, що грубий і неввічливий. Але він задоволений такими своїми проявами. Це його не турбує, і ніхто не може його переробити. Він не бачить сенсу у змінах.

Стрілець

Вони й не подумають закривати свій рот, доки не почнеться апокаліпсис. Вони не вміють стримувати себе в межах допустимої межі. І навіть не знають, де ця риса. Якщо є щось гірше за водневі бомби, то це жартувати над Стрільцем. І він, можливо, навіть не має наміру бути ходячою катастрофою. Він просто дуже любить обговорювати себе та своє життя. От і все.

Скорпіон

Вони не дуже зарозумілі. Але розлютіть його, і ви впізнаєте пекло в обличчя. Вони намагаються щосили бути доброю людиною, але мають більше контролю над водами річок, ніж над своїми емоціями. Коли вони зляться, краще не траплятися їм на очі. Вони повністю втрачають контроль за собою. Як Халк. Той, що руйнує все на своєму шляху.

Овен

Може бути дуже прямолінійним, але не зарозумілим. Навряд чи знайдеться людина, яка може його охарактеризувати. Він легко подобається людям, зовсім не докладаючи зусиль. Все відбувається на цілком добровільній основі. Але коли вони відчувають необхідність у цьому, вони можуть бути дуже егоїстичними. Не випробовуйте їхнього терпіння, вам не сподобається те, що побачите, якщо в вас вийде розлютити його. Вони добре ставляться лише до тих, хто добре ставиться до них.

Терези

Ти побачиш їхню зарозумілість тільки якщо випадково станеш свідком їхнього мстивого гніву. Але зазвичай вони уникають конфлікту, бо надто бояться їхніх наслідків. Він швидше буде довго зберігати в собі образу, ніж виявляти її у своїй поведінці. Вони не хочуть соціальних утисків унаслідок конфлікту.

Близнюки

Вони схожі на смішних звірят із фільму, які намагаються здатися «тертими калачами». Вони будуть говорити речі на кшталт «Я нікого не боюся» та «Тільки спробуй! Побачиш, що буде!», але в цей момент усередині вони тремтять від страху. Навряд чи ти зможеш покластися на нього у разі реальної небезпеки. Його захисний механізм змушує його обіцяти те, що він навіть не думає виконувати.

Риби

Можна судити про те, наскільки вони зарозумілі, тому, що вони в цьому списку на останньому місці. Вони надто не впевнені у собі, щоб вважати себе кращим за інших. А ще вони дуже доброзичливі і люблять бути тими, на кого можна покластися. Якщо ви принижуватимете їх, вони оборонятимуться. Але без причини вони агресивно поводитися не будуть. Їм дуже подобається спокій, і вони безперечно віддадуть перевагу йому, а не розбіркам і сваркам.

Оригінал