Хто зі знаків Зодіаку найщиріший і найчесніший

У світі вистачає дволиких і лицемірних людей, які вміють дуже майстерно носити маски і вводити в оману. Причини, через які люди приховують свою справжню особистість чи свої справжні інтереси, можуть мати різне коріння: від банального страху до бажання маніпулювати іншими.

Дата народження і, відповідно, знак зодіаку може бути хорошим індикатором того, наскільки людина заслуговує на довіру. Принаймні ці п’ять знаків здобули гарну репутацію, як найчесніших і найщиріших.

Рак

Раки живуть відповідно до свого дуже суворого морального кодексу: вони не витримують обману і не прощають брехню. Вони вкрай емпатичні та сприйнятливі за своєю природою, а це означає, що будь-який Рак розуміє, наскільки руйнівна брехня, і намагається уникати її всіма силами. Раки – щедрі, дбайливі та люблячі особистості, вони завжди прагнуть допомогти людям, які є частиною їхнього життя. Їм ніколи не спаде на думку зрадити своїх близьких або приховувати своє справжнє обличчя.

Лев

Леви з великою підозрою ставляться до нещирих людей, багато в чому завдяки своїй екстравертній натурі та бажанню бути у фокусі уваги. Самі вони особистості відкриті і не приховують своїх емоцій, тому ніколи не можуть зрозуміти, чому люди носять маски і кривлять душею, приховуючи справжні інтереси. Леви розглядають відсутність чесності як особисту образу, і вони реагуватимуть із гнівом та люттю, якщо запідозрять когось у брехні.

Скорпіон

Скорпіони – це ходячі детектори брехні. Вони відчувають фальш за версту і всіляко ухиляються від контакту з такими людьми. Типовий Скорпіон розглядає обман як ознаку слабкості, а тому він не відчуватиме жодних вагань і сумнівів у тому, щоб уникнути людини, яка продемонструвала їм таке своє слабке місце і абсолютну в собі невпевненість. Скорпіони дуже лояльні і ніколи не використовуватимуть інших, маніпулюючи ними для досягнення своїх цілей. Якщо вони зіткнуться з конфліктом інтересів, то намагатимуться вирішити його та розмовляти напряму, а не натяками.

Водолій

Водолій – терпляча і розуміюча людина, здатна бачити обидві сторони однієї і тієї ж ситуації. Він, звичайно, намагатиметься зрозуміти і пробачити іншим і, якщо можливо, дати винній стороні можливість виправдатися. Однак, якщо ошуканець зазнає невдачі і продовжить бути нещирим, то для Водолія він перестане існувати. Цей знак шалено цінує щирість і вважає брехню поганою якістю, тому зради він не потерпить.

Риби

Це ще один знак, який кришталево чесний і воліє відкрито висловлювати свою думку, навіть якщо вона звучить дещо болісно для співрозмовників. Риби не пом’якшуватимуть своє бачення і точку зору, тому часом їх сприймають як надмірно прямолінійних і навіть нетактовних і грубуватих людей. Представники цього знака не вміють приховувати те, що вони відчувають усередині, інакше вони вибухнуть. Хоча їх за це критикують, правда в тому, що вони абсолютно природні та щирі у всіх своїх проявах.

Оригінал