Які слова найбільш неприємно чути людям різних знаків Зодіаку

Звичайно, образливі слова важко чути кожній людині, але є конкретні фрази, які просто вбивають наповал представників того чи іншого зодіакального знака. Те, що для одних не представляє ніякої значущості, іншим здатне спричинити справжню депресію! Отже, ось ці фрази.

Овен (21 березня — 19 квітня): “Заспокойся”

Вся сіль в тому, що це слово тільки сильніше дратує і злить представників цього знака. Якщо ви хочете допомогти Овну, то постарайтеся заспокоїти його іншими способами, але вже точно не цим словом!

Телець (20 квітня — 20 травня): “А він/вона нічого”

Партнерам Тельців слід уникати коментарів на адресу інших жінок/чоловіків. Навіть якщо ви хочете сказати, що ваш партнер набагато красивіший, краще не порівнюйте, а просто подаруйте їй або йому комплімент, інакше вам не уникнути конфлікту!

Близнюки (21 травня — 20 червня): “Це звучить нерозумно”

Ніколи не кажіть Близнюкам цю фразу, тому що їхнє его колосально постраждає! Представники цього знака знають, що вони розумні, кмітливі та цікаві співрозмовники, тому подібна фраза викличе справжній гнів!

Рак (21 червня — 22 липня): “Відчепися від мене, ти така набридлива”

Мало кому сподобається ця фраза, але Раки буквально впадають у меланхолію, почувши щось подібне. Вони важко відкриваються людям, тому, якщо хтось близький скаже такі слова, це завдасть Ракам сильний біль.

Лев (23 липня — 22 серпня): “Ти виглядаєш не дуже добре”

Леви дійсно дуже люблять стежити за собою, щоб завжди бути на висоті.

Саме тому краще уникнути негативних коментарів на адресу їхнього зовнішнього вигляду, якщо ви не хочете розлютити Лева.

Діва (23 серпня — 22 вересня): “Чому ми не схожі на них?”

Якщо партнер порівнює свою пару з Дівою з іншими знайомими парами, то це воістину стривожить представницю цього знака, адже вона тут же почне шукати проблеми у своїх відносинах.

Терези (23 вересня — 22 жовтня): “Мені не подобаються твої друзі”

Якщо Терези почують такі слова від свого партнера, то це завдасть їм справжній біль, адже для них друзі є невід’ємною частиною їх самих, тому подібні слова вони сприймуть не тільки в їхню адресу, але й у свою.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада): “Моя колишня…”

Нікому не подобається слухати порівняння з колишніми, але для Скорпіонів це справжня трагедія, тому що вони дуже ревниві. Якщо ви скажете такі слова представнику цього знака, то він надовго втратить спокій.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня): “Ти божевільна”

Стрільці сприймають ці слова тільки в поганому сенсі. Вони тут же вважають це образою свого інтелектуального та емоційного стану. Краще вам так не жартувати!

Козоріг (22 грудня — 19 січня): “Ти не подобаєшся моїм батькам”

Представниці цього знаку дійсно хочуть всім подобатися.

Якщо партнер скаже, що батьки не оцінили таку дівчину, то вона сприйме це як підтвердження того, що і сам чоловік недостатньо любить її!

Водолій (20 січня — 19 лютого): “Ти в точності, як твоя мама”

Звичайно, Водолії люблять своїх мам, але все ж їм хочеться отримувати похвалу і докори за свої власні заслуги та помилки. Їм взагалі не подобається, коли їх з кимось порівнюють.

Риби (20 лютого — 20 березня): “У тебе так багато проблем”

Представники цього знака і самі знають, що вони вкрай емоційні, тому частенько знаходять проблеми навіть в самих собі. І все ж, їм не хочеться чути від партнерів такі слова! Почувши їх, вони геть розчаруються підтримці близької людини.

Тепер ви знаєте, яких фраз потрібно уникати у спілкуванні з представниками різних знаків Зодіаку. Пам’ятайте, що за своїми словами потрібно стежити, адже образити людину дуже просто, а от повернути довіру — ні!

Оригінал