Сімейний гороскоп: як знаки зодіаку поводяться з дітьми

Сімейний гороскоп допоможе зрозуміти, хто зі знаків Зодіаку чудово підходить на роль батьків, а кому варто переглянути деякі моменти виховання підростаючого покоління.

Овен

Овни сильні й витривалі, проте коли справа стосується виховання дітей, можуть проявити завзяття, з яким можна виховувати диких гепардів. Володіючи гарячим темпераментом, Овни нерідко перегинають палицю і спокутувати зайву суворість прагнуть найчастіше шляхом дарування дітям свободи. Таке виховання дає змогу нащадкам швидко набути самостійності, проте Овнам не варто забувати про те, що вседозволеність може призвести до сумних наслідків, і підростаючі уми можуть маніпулювати батьками.

Телець

Педантичні Тельці з розумом підходять до виховання, читаючи величезну кількість посібників і застосовуючи на своїх дітях новаторські методики з навчання юних геніїв. Така тактика, безумовно, веде до розширення кругозору, однак надзвичайні навантаження можуть не найкращим чином позначитися на здоров’ї та емоційному фоні дітей. Тельцям не варто забувати про своє дитинство і про те, що жодні знання не замінять відчайдушного лазіння по деревах, наздоганялок та ігор з однолітками. Вихідні мають бути у всіх, навіть у тих, хто в майбутньому стане великим ученим і нобелівським лауреатом.

Близнюки

Непосидючим Близнюкам не складає труднощів спілкуватися з дітьми, з якими можна бути на рівних у пустощах і рухливих іграх. Батьки-Близнюки не схильні навчати дітей систематично, проте вміють передавати знання за допомогою ігор. Такий метод виховання багато в чому виправдовує себе, проте ігри рано чи пізно закінчаться, і дітям доведеться зіткнутися із зовнішнім світом, який навряд чи буде пухнастим і добрим. Близнюкам варто вчити дітей не тільки розваг, а й умінню знайти себе і не стати заручниками сильніших особистостей.

Рак

Раки – природжені батьки, які оточують своїх дітей турботою й увагою. Їм не складає труднощів доглядати за численною родиною, радіти навіть безсонним ночам і зі сльозами на очах спостерігати за першими кроками. Така опіка може призвести до сумних наслідків, і діти можуть виявитися беззахисними перед безліччю спокус, а також через свою наївність потрапити в безліч халеп. Ракам варто пам’ятати про те, що шишки набивати однаково доведеться, і якщо в дитинстві батьки можуть уберегти нащадків, то в дорослому житті така турбота буде недоречною. Послабивши хватку, Раки зможуть навчити дітей самостійності.

Лев

Леви за своєю природою авторитарні і нерідко тиснуть своїм авторитетом на підростаюче покоління, показуючи на своєму прикладі важливість отримання різнобічної освіти. Батьківська турбота в ці моменти немов випаровується, і підростаюче покоління бачить не улюблених мам і тат, а суворих наставників. Левам варто більше часу проводити з дітьми, щоб ті відчували їхню любов і могли довіряти свої найважливіші секрети. Довіра зближує, а значить, тиснути авторитетом потрібно не завжди, інакше діти виростуть замкнутими.

Діва

Педантичні Діви здатні навчити дітей розкладати речі по поличках, самостійно розв’язувати труднощі, що виникають, і підтримувати порядок у себе в кімнаті, проте таких знань недостатньо. Батькам цього знака Зодіаку не варто забувати про те, що дітей потрібно вчити і постояти за себе, щоб у майбутньому вони не стали жертвами маніпуляторів. Дівам важливо навчити нащадків розпізнавати емоції сторонніх, щоб унеможливити неприємності особистого плану.

Терези

Терезам нескладно спілкуватися з дітьми, оскільки, виростаючи, представники цього знака, як і раніше, залишаються юною душею. Ігри, спільне проведення часу, турбота і створення затишку в домі прекрасні, проте для виховання потрібно докласти зусиль і в іншому руслі. Терезам важливо навчити дітей бути сильними й незалежними, уміння ухвалювати правильні рішення в складних ситуаціях, а не чекати допомоги збоку, підкоряючись авторитетнішому оточенню.

Скорпіон

Скорпіони – сильні особистості, і все, що стосується їхніх дітей, не підлягає обговоренню. Скорпіони без розмов кинуться на захист своїх нащадків, борючись із будь-якими труднощами на шляху нерозумних чад. Така поведінка похвальна, проте Скорпіонам не можна забувати про те, що дітям також потрібно вчитися на своїх помилках, відстоювати своє право і вміти визнавати промахи. Задушливе піклування часом дає відчуття вседозволеності, яке небезпечне.

Стрілець

Стрільцям не відмовиш у турботі та вмінні спрямовувати енергію дітей у мирне русло. Любов до життя, яку випромінюють Стрільці, допомагає їм огортати дітей турботою й упевненістю, але часом батькам бракує почуття такту, і тоді зауваження звучать надто різко. Так можна прищепити почуття неповноцінності, а отже, Стрільцям потрібно навчитися делікатності, щоб незміцніла психіка дітей не постраждала, і переживання не призвели до депресії.

Козоріг

Козороги вміють наполягти на своєму в усьому, і якщо справа стосується виховання дітей, їм немає рівних. Козороги можуть переконати кого завгодно робити те, що їм потрібно, проте дітям така тактика не завжди йде на користь. Розбіжності з приводу часу ігор і прибирання можуть призвести до віддалення і недовіри з боку підростаючого покоління, і Козорогам варто навчитися взаємодіяти з дітьми, даючи їм право на власну думку. Це допоможе знаходити компромісні рішення, і ці навички будуть корисні навіть дорослим.

Водолій

Водоліям не відмовиш у любові до розваг, і вони здатні захопити будь-яку дитину. Володіючи допитливим розумом, представники цього знака здатні навчити дітей не сумувати і в усьому знаходити радість, проте деколи дітям потрібна саме любов і турбота. Спільне проведення часу не повинно обмежуватися парком атракціонів – Водоліям слід навчити дітей любові та турботи, вмінню приготувати обід і постояти за себе.

Риби

Риби люблять своїх дітей і піклуються про них, проте часто мріють і можуть бути надмірно розсіяними, не помічаючи того, що їхні чада вже давно виросли з брязкалець і сосок. Рибам важливо навчитися контролю, щоб діти були не тільки ситі й одягнені, а й захищені від неприємностей. Любов до мрій Риби зможуть спрямовувати в русло вигадування нових ігор і казок, які так подобаються дітям, навіть якщо вони вже зовсім не малюки.

Оригінал