Гороскоп на 19 листопада

Овен ♈

Сьогодні Ваш розум буде налаштований на глибокодумні міркування про те, куди Вам варто рухатися далі і чого Ви хочете досягти у цьому житті. І це незважаючи на те, що Ви ніби вже давно визначили свій шлях і знаєте, чого прагнете. Втім, Вам не потрібно із цим боротися. Трохи самоаналізу не зашкодить, тож не бійтеся копатися в собі.

Телець ♉

Можливо, сьогодні Вам варто покликати в гості друзів, з якими Ви давно не бачилися. Цього дня Місяць змусить Вас зосередитися на своїх потребах та на тому, що для Вас означатиме дозвілля та задоволення. Але Юпітер, що впливає на соціальну сферу, вважає, що якщо Ви збираєтеся розважатись, то апогей веселощів може бути досягнутий лише у добрій компанії. Настають добрі часи, тож зробіть когось їхньою частиною.

Близнюки ♊

Було б добре, якби доля прийняла вже хоч якесь рішення, і Ви знали б, що робити далі. З одного боку, Всесвіт пропонує Вам трохи розслабитися та побути вдома у комфортній обстановці. З іншого боку – Ви знаходитесь в стані підвищеної готовності і чекаєте відмашки, щоб якнайшвидше опинитися там, де Ви потрібні. Однак поки що Вам варто змиритися з тим, що у Вас зараз так званий черговий режим, який триватиме ще один день.

Рак ♋

Всесвіт буде всіляко нагадувати Вам, що у Вас всього дві руки, а в добі всього 24 години, а не, наприклад, 30. Сьогодні є можливість так зав’язнути в деталях, що час пролетить непомітно, і Ви банально забудете, що Вам потрібно відпочити та розслабитися. У такому разі Ви повинні запитати себе, а чи варто якась справа тих величезних зусиль, які Ви вкладаєте в неї. Пам’ятайте, що Ви ризикуєте переборщити із цим.

Лев ♌

Вам потрібно серйозніше ставитись до своїх фінансів, оскільки Всесвіт вже неодноразово натякав Вам, що потрібно жити відповідно до доходів. Можливо, у Вас є непогане додаткове джерело доходу, але Ви не знаєте, яким чином примножити кошти, що надходять. Можливо, слід запитати поради у когось, хто розуміється на цьому куди краще за Вас. Займатися цією досить нудною для Вас справою не обов’язково.

Діва ♍

Якщо Ви скажете собі щось достатньо разів, Ви повірите в це. І сьогодні Ви можете, самі того не знаючи, надати собі ведмежу послугу, вважаючи, що Ви не здатні впоратися з якоюсь справою самостійно. Але при цьому хтось вважатиме Вас людиною досвідченою, талановитою та здатною на багато, і запропонує Вам свою допомогу. Звичайно, Ви можете і самі розібратися з будь-чим, але не варто відкидати пропозиції про партнерство, адже вони обіцяють чималу вигоду.

Терези ♎

У Вас може бути своє уявлення про те, що мається на увазі під словами “весело” та “надихаюче”, але Всесвіт може внести корективи у Ваші можливі плани та змістити Ваші акценти на те, що, на його думку, потребує уваги. Можливо, Ваш досвід знадобиться комусь, хто є повним профаном у певній галузі. А Ви – майстер своєї справи, і зможете відразу продемонструвати вражаючі результати. Допомагайте людям. Це значно підвищить Вашу самооцінку та настрій.

Скорпіон ♏

Ваші найближчі відносини важливі для Всесвіту. Але майте на увазі, що щось приховане сьогодні може стати очевидним. Тому, якщо Вам потрібно висловити комусь свої емоції, будь то близький друг або родич, зробіть це від щирого серця. Після цього Ви можете бути впевненими, що закладений Вами фундамент відносин витримає випробування часом.

Стрілець ♐

У якийсь момент Ви можете відчути, що Вас наполегливо підштовхують у вирішенні якоїсь проблеми, що стосується Вашого особистого життя та Вашого дому. Однак це той випадок, коли Ви не маєте прискорюватися. Навпаки, постарайтеся сповільнитися і підійти до вирішення різних питань суто практично і розумно. У такому разі справа точно зрушить з мертвої точки, але це може статися не відразу. Майте на увазі, що закладка надійного фундаменту не відбувається швидко.

Козоріг ♑

Сьогодні у Вас можуть виникнути проблеми у спілкуванні з кимось із Вашого оточення. Так, вам двом може бути неприємно і незрозуміло, чому Ви не можете зійтися в думках, але, хай там як, Ваш опонент усіма силами намагається зрозуміти Вашу логіку. Це добре, але для налагодження конструктивної комунікації Вам слід насамперед дати зрозуміти Вашому візаві, що Ви відкриті для діалогу та готові вислухати вагомі аргументи. Продемонструйте свій настрій та спостерігайте, як усе налагоджується.

Водолій ♒

Вам слід приділити особливу увагу фінансовій сфері вашого життя. Сьогодні у Вас може виникнути своєрідна дилема щодо необхідності придбати щось. Але чи потрібне Вам це насправді? Подумайте про це добре, принаймні, не робіть імпульсивних покупок. Можливо, це не те, що Вам потрібно, і отримавши це Ви нічого не придбаєте, а лише втратите.

Риби ♓

Для Вас може бути важливим оцінити те, якими Ви хотіли б бути в очах оточуючих, і як люди бачать Вас насправді. Втім, найважливіше питання у всьому цьому: наскільки Ви задоволені людиною, яку бачите у дзеркалі? Можливо, Ваша зовнішність вимагає більшого піклування, ніж Ви можете їй дати. У такому разі Вам варто викроїти час для себе та змінюватися так, як Ви хочете. Якщо Вам подобаються зміни у Вашому вигляді, то й іншим вони теж сподобаються.