Що хочуть від життя різні знаки Зодіаку

Деякі речі з минулого нерідко впливають на сьогодення і на те, наскільки щасливим почуватиметься кожен знак зодіаку. Що ж ви хочете від життя, згідно з вашим знаком? Перевірте себе і скажіть, наскільки це відповідає дійсності.

Овен

Овен орієнтований на кар’єру і постійно роздумує над кожною своєю наступною дією. Однак його життя повинно мати баланс між роботою та дозвіллям, інакше Овну стає нудно. Ви б хотіли бачити себе власником компанії, що швидко розвивається, а у вільний час вести активне спортивне життя і з ентузіазмом займатися вихованням дітей.

Телець

Телець – знак чуттєвого задоволення, який більше стурбований підтриманням приємної і красивої домашньої обстановки. Тельці – хороші і продуктивні працівники, оскільки вони хочуть заробляти гроші, щоб жити, подорожувати і купувати красиві речі. Ваша мета – це зробити своє життя максимально комфортним.

Близнюки

Близнюки славляться своєю енергією і любов’ю до спілкування. Ви хочете насолоджуватися життям і отримувати від нього максимум задоволення. Ви приділяєте пріоритетну увагу тому, що ви любите: наприклад, приймати гостей у своєму будинку. Вам також подобається інтелектуальний розвиток: читання, мистецтво, музика і подорожі.

Рак

Рак – це сентиментальний знак, який періодично любить усамітнення і дуже піклується про комфорт та естетику. Ваша основна життєва мета полягає у створенні красивого і затишного домашнього вогнища і турботі про сім’ю. Ви обожнюєте готувати і радувати сім’ю своїм кулінарним мистецтвом.

Лев

Леви – це королі й королеви. Ваша постійна аудиторія і “королівська свита” – це ваша сім’я. Ви хороші батьки, які віддають своїм нащадкам усю свою увагу й обожнювання. Ви матеріаліст і хочете все найкраще: дорогий одяг і новітні гаджети. Планування відпустки і подорожі – це невід’ємна частина вашого життя.

Діва

Діви – спокійні перфекціоністи. Досить повільно, але методично ви створюєте те, що ви називаєте ідеальним життям. Ви аналізуєте кожен свій крок, щоб нічого не зіпсувати. Ви оточуєте себе тими речами і займаєтеся тими видами діяльності, які любите: чи то тварини, чи спілкування з природою, чи навчання.

Терези

Терези – це, мабуть, найм’якший знак зодіаку. Ви живете мирним життям і прагнете справедливості в усьому, навчаючи своїх дітей доброти й емпатії. Ви б хотіли, щоб ваша професія була пов’язана з роботою на відкритому повітрі більшу частину часу. Можливо, ви зацікавлені в кар’єрі, орієнтованій на громадську діяльність.

Скорпіон

Скорпіон будує своє майбутнє методично, як Діва, і енергійно, як Овен. Ви хочете бути справедливим, як Терези, але веселим, як Близнюки, і емоційним, як Рак. Ідеальне життя для вас – це престижна кар’єра, любляча сім’я і маса позитивних емоцій.

Стрілець

Стрілець міг би стати чудовим тренером і наставником завдяки своїй енергії та бажанню постійно вдосконалюватися. Ви б хотіли ділитися своїми знаннями з людьми і всіляко їх навчати, до того ж у будь-якій сфері діяльності: у спорті, кулінарії або бізнесі.

Козоріг

Козоріг – відповідальний, орієнтований на сім’ю знак. Проте, ви чудово бачите себе на посаді керівника. Ці замашки боса ви можете переносити і у своє особисте життя. Якщо у вас є діти, то ви зробите все, щоб забезпечити їм гідне життя.

Водолій

Водолій – це головний бунтар і повстанець зодіаку. Ви більше стурбовані тим, щоб захищати все і всіх навколо себе і вимагати свободи, рівності та братерства. Саме в цьому ви бачите основну місію свого життя. Вам зазвичай начхати на думку оточуючих, оскільки ви завжди граєте тільки за своїми правилами.

Риби

Риби – найбільш сприйнятливий зодіакальний знак. Ви або відхиляєтеся від норм і правил, як Водолій, або будете слідувати за покликом свого серця, поки воно не перестане битися. Звичайно, все, що ви робите, має бути емоційно наповнене. Ви дуже хочете самовиражатися у творчості й вести богемний спосіб життя.

Оригінал