Гороскоп на 6 квітня 2023 року

Овен ♈

Останнім часом Ви тільки й робите, що вражаєте оточуючих своїми численними талантами, особливо своєю здатністю розв’язати будь-яку проблему з вражаючою легкістю. Певні впливові люди, які мають вагу в цікавій для Вас царині, спостерігають за Вами, і Ви справили на них досить гарне враження. Тож у Вас є всі підстави пишатися собою, і Ви можете дозволити собі невелику нагороду. По суті, Ви просто зобов’язані зробити для себе щось, що Вас порадує.

Телець ♉

Сьогодні чийсь вдалий жарт не тільки розсмішить Вас до нестями, а й розпалить у Вас якийсь інтерес. Чи зможе він перерости в полум’яну пристрасть або навіть справжнє кохання? Продовжуйте сміятися, і, можливо, Ви скоро отримаєте відповідь. Сьогоднішні веселощі можуть закінчитися і романом, тож не відмовляйтеся від розваг. Ваш ідеальний обранець – це, найімовірніше, людина, яка може Вас розсмішити, але аж ніяк не та, яка може Вас засмутити.

Близнюки ♊

Якщо Ви подивитеся на відносини, що стали звичними, з усіх можливих кутів зору, ймовірно, це допоможе Вам оцінити їх по-новому. Але з іншого боку, це може і паралізувати Вашу діяльність, адже кожен новий кут зору може бути використаний як привід нічого не змінювати. І все-таки скоріше рано, ніж пізно, Вам доведеться вирішити, як вчинити далі. Вам може здаватися, що Ви зайшли в глухий кут, але це означає лише те, що дія у Вашому випадку краща за бездіяльність. Адже навіть якщо Ваш вибір буде неправильним, принаймні, Ви знатимете, що робити далі.

Рак ♋

Сьогодні Ви рухатиметеся від однієї ідеї до іншої, діаметрально протилежної. Цей рух туди-сюди триватиме цілий день, і Ваше терпіння і здатність пристосовуватися до змін будуть майже на межі. Хороша новина полягає в тому, що з будь-якої складної ситуації, навіть найнесподіванішої, Ви винесете щось корисне. А погана новина полягає в тому, що Вас не оцінять так високо, як Ви того заслуговуєте. Адже Ви все робите з такою легкістю, що оточуючі й не здогадуються, які труднощі Вам доводиться долати.

Лев ♌

Якась подія, що відбудеться сьогодні, нагадає Вам, що все в цьому світі минає, і ніщо не триває вічно. Сталості не існує – навіть найвищі гори з часом можуть обвалитися. Тому не варто наївно сподіватися, що те, що у Вас зараз є, залишиться Вашим навічно. Нагадайте собі, що єдина постійна величина – це зміни. Замість того щоб витратити сили на збереження того, що у Вас є, просто отримуйте від цих речей задоволення. Цінуйте те, що у Вас є.

Діва ♍

Сьогодні Вам краще тримати свою думку і свої роздуми при собі. Вони, безумовно, гарні, але здається, що ніхто насправді не готовий їх вислуховувати. Ви використаєте час із більшою користю, якщо спрямуєте свою енергію у творче русло, тож готуйте, танцюйте і співайте. Ваші геніальні ідеї, якими Вам так кортить поділитися з навколишнім світом, сьогодні проявляться навіть тоді, коли Ви вирушите за покупками. Проведіть день із друзями – від зустрічі з ними ви отримаєте набагато більше задоволення, ніж від безрезультатних спроб пробити стіну головою.

Терези ♎

Сьогодні ви можете відкрити для себе нові методи підтримки свого здоров’я. Цього дня ви можете відчути занепад сил уже з самого ранку, і кілька чашок кави, на які ви покладаєте стільки надій, навряд чи стануть найкращим виходом. Не полінуйтеся і дізнайтеся більше про здоровий сон. На сніданок підберіть здорові та корисні страви. Вам потрібно як слід зайнятися своїм фізичним здоров’ям – і вже в найближчому майбутньому Ви будете собі за це дуже вдячні.

Скорпіон ♏

Вам, найімовірніше, зараз не так уже й просто відкрито говорити про свої почуття, але якщо Ви хочете, щоб дехто став частиною Вашого життя, спершу Вам потрібно їх у нього впустити. Послабте свій захист і поділіться з цими людьми секретом або таємним бажанням, щоб показати їм свою довіру. Відкиньте сумніви і страх бути відкинутим. Прислухайтеся до того, що говорить Ваше серце, і Ви зрозумієте, що якими б не були наслідки Вашої сьогоднішньої відвертості, Ви все одно з ними впораєтеся.

Стрілець ♐

Можливо, Ви не дотримуєтеся останньої моди і не в курсі новітніх тенденцій, але в цьому немає нічого страшного. Люди, які цікавляться життям знаменитостей більше, ніж життям власних друзів, живуть неповноцінно. Згадайте про ті сильні сторони своєї натури, якими Ви володієте – про свою силу і ґрунтовність. Нехай сьогодні вони направляють Вас. Цього дня вас приваблюватимуть прості задоволення – робота в саду, походи, прогулянки з друзями. Розслабтеся і насолоджуйтеся життям.

Козоріг ♑

Якщо Ви розглядаєте ймовірність далекої подорожі цього року, то Вам час братися до справи. Визначтеся з датами і транспортом, на якому Ви вирушите в дорогу. Зв’яжіться з тими, хто планує скласти вам компанію, щоб переконатися, що вони не змінили свої плани. Якщо Ви поставитеся до справи з усією серйозністю, то можете знайти дуже вигідну пропозицію. А ось якщо ви зволікатимете із втіленням свого плану, то, ймовірно, проґавите якусь дуже вигідну можливість.

Водолій ♒

Ви намагаєтеся почати все з чистого аркуша, але перспективи виглядають досить туманно. Трапитися може все, що завгодно, і Ваше становище досить хитке, тож Вам краще прораховувати кожен свій крок. Можливо, Ваш друг візьме назад свою обіцянку через обставини, над якими Ви не владні. Або робоча нарада пройде зовсім в іншому руслі, ніж Ви очікували. Що б не трапилося, слідуйте за подіями і не дозволяйте їм вибити Вас із колії. Ситуація зрештою вирішиться сприятливим для Вас чином, якщо Ви зберігатимете спокій і проявите максимум гнучкості.

Риби ♓

Звичайна бесіда сьогодні може перерости у філософські міркування. Той факт, що вам подобається базікати і сміятися з кимось, не означає, що вас двох не може об’єднувати глибший зв’язок. Замисліться над тим, чого Ви чекаєте від оточуючих. Спробуйте підняти свою планку, і побачите, як люди намагаються виправдати Ваші очікування. Ви на порозі нових стосунків, які, можливо, кардинально змінять Ваше життя.