Виберіть ваш знак Зодіаку, а ми розповімо, який ви кіногерой

У вас буває таке – дивишся фільм і розумієш, що його ніби зняли про тебе? Якщо ні, то після перегляду цих фільмів, герої яких ідеально зіграли різні знаки Зодіаку, це відчуття точно з’явиться!

Чоловік Овен

Овен – герой, який доводить усім, і насамперед самому собі, що він може бути більше, ніж просто людиною. Він може змусити інших людей поважати себе і заради цього він готовий піти на будь-які, навіть на найнебезпечніші заходи. Цей знак Зодіаку ідеально втілив актор Аль Пачіно у фільмі “Обличчя зі шрамом”. Його герой – амбітний кримінальник Тоні Монтана. Будучи простим кубинським емігрантом, він зумів зробити в Америці запаморочливу кар’єру на торгівлі наркотиками. Він ішов по головах, але такою була його природа. Це зовсім не означає, що всі чоловіки знака Овен чинять так само. Це лише свідчить про те, що якщо чоловік Овен чогось хоче, він неодмінно постарається це роздобути будь-якими доступними йому способами. Тому, будучи за натурою бійцями, яскраво виражені чоловіки Овни завжди отримують бажане.

Жінка Овен

Дівчата Овни дуже милі люди. Вони готові пробачити оточуючим усі їхні недоліки, якщо ці самі оточуючі не будуть нав’язуватися після того, як Овен скаже “Стоп”. В іншому разі нехай нарікають на себе. А тим, хто ризикнув зрадити Овна, Чорна Мамба з фільму “Вбити Білла” ще милосердним ангелом здасться. Овни з радістю розтопчуть того, хто посмів відібрати в них найцінніше.

Чоловік Телець

Він консервативний, дуже дорожить тим, що має, доволі пасивний і позбавлений агресивності доти, доки його не чіпають. Але якщо його роздражнити, він вибухне. І цього спокійного на вигляд чоловіка перемогти в боротьбі майже неможливо. Майкл Дуглас у фільмі “З мене досить” дуже чітко зіграв типового чоловіка Тельця. Його герой довів усім, що краще не зазіхати на його життя, звички та плани.

Жінка Телець

Дівчині Тельцю подобається часом йти на розумні компроміси. Як і Ларіті з фільму “Легка поведінка”. Вона – ідеальна дівчина. І вона чесно намагається увійти в сім’ю коханого і прийняти їхні правила. Але доти, доки її не починають намагатися прогнути під себе. Як і справжній Телець, вона трохи терпить, а потім йде, залишаючи за собою згарище.

Чоловік Близнюки

Спілкування для нього – сенс життя. Від самотності він може “затухнути”. Представник цього знака хороший маніпулятор, що володіє хитрим розумом і не бачить перед собою перешкод. Типовий Близнюк – це Денні Оушен із фільму “11 друзів Оушена”, який щойно вийшов із в’язниці. Навіть маючи чіткий порядок, він поспішає, відволікається, різко змінює план дій. Загалом, дивіться і впізнавайте себе.

Жінка Близнюки

Життя дівчини Близнюки – це фільм Вуді Аллена “Вікі Крістіна Барселона”. Вікі – серйозна дівчина, Крістіна – сексуальна бунтарка, і в них обох примудряється закохатися красунчик Антоніо. Любовний трикутник – це дуже нудно, тому в нього вклинюється колишня дружина Антоніо. І всі одне одного люблять і ненавидять. Причому, Близнюки – це кожна з дівчат. Сьогодні вона хоче заміж, завтра виїхати в Тибет, післязавтра знову заміж. Вона поєднує в собі кілька особистостей і дуже комфортно себе почуває при такому розкладі речей.

Чоловік Рак

Удома вони м’які й відкриті, а в зовнішньому середовищі – абсолютна протилежність. Чоловік цього знака завжди зберігає в пам’яті всі деталі, нехай і не дуже важливі. Хороший приклад такої особистості – шведський промисловець Генріх Вагнер – один із персонажів гучного трилера “Дівчина з татуюванням дракона”. Він намагається розплутати справу сорокарічної давнини і наймає журналіста. Основна сюжетна лінія фільму проходить крізь нескінченне копання в сімейних хроніках і старих фотоальбомах сім’ї Вагнер, все як люблять типові Раки.

Жінка Рак

Історія життя Рака нагадує сюжет фільму “За бортом”. Їх хлібом не годуй – дай завести величезне сімейство. Чим сім’я більша – тим Рак щасливіший.

Чоловік Лев

У його зовнішності завжди є щось таке, що видає його “царську природу”, навіть якщо Лев не дуже добре одягнений і небагатий. Це яскрава особистість, яка любить цей світ і нестримно прагне до мети. Чудовий приклад такого типажу – Д’Артаньян, зіграний Михайлом Боярським у фільмі “Д’Артаньян і три мушкетери”. Він справжній Лев: відважний, відповідальний, упевнений у собі.

Жінка Лев

“Мені подобається, коли чоловіки вважають, що я розумніша за них. Тому що зазвичай це правда”. Так говорила Саманта, героїня “Сексу у великому місті”. Власне, у цій фразі й укладена вся сутність дівчини Лева. Вони унікальні, вони досконалі, їм немає рівних – без тіні сорому думають Леви. І тільки спробуйте це заперечити!

Чоловік Діва

Представник цього знака не надто емоційний. Він намагається створити образ безпристрасної людини-робота на роботі та в житті, тримаючи всі емоції при собі. Подібний типаж був досить вірно показаний Леонардо ді Капріо у фільмі “Авіатор”. Його герой працьовитий, вимогливий до себе та інших і пунктуальний. Типовий чоловік Діва!

Жінка Діва

Типова Діва – це Еліз у фільмі “Турист”. Вона є бездоганним втіленням леді. Герої носять маски і знімають їх тільки у фіналі. Але задовго до фіналу ми розуміємо, що в Елізи всі ходи записані, як у справжньої Діви.

Чоловік Терези

Чоловіки знака Терези вирізняються дипломатичністю і нерішучістю. Внутрішні переживання і коливання відпадають тільки тоді, коли він чітко уявляє те, чого він справді хоче. Таким є герой Кіану Рівза у фільмі “Адвокат Диявола”. Він розумний, виверткий, на нього неможливо вплинути. Тому диявол вважає за краще впливати на нього не прямо і відкрито, а приховано, даючи молодому адвокату можливість “самостійно” обирати свою долю.

Жінка Терези

Дівчата Терези – це вельми нерішучі особи. Коли на одній чаші терезів – кар’єра, а на іншій – сім’я, вибір дійсно нестерпно складний. А нестерпне Терези не виносять і впадають у меланхолію. Приблизно як Андреа з фільму “Диявол носить Prada”.

Чоловік Скорпіон

Чоловік Скорпіон може мати досить пересічну зовнішність, але тільки не його внутрішній світ. Такі люди відрізняються дуже сильною волею і, при цьому, високою чутливістю. Багато Скорпіонів люблять експериментувати над собою, прагнучи до досягнення меж неможливого. Дуже правильно сутність Скорпіона показав герой Едварда Нортона у фільмі “Бійцівський клуб”. Він – нічим не примітний офісний працівник, який починає процес самокопання, що в результаті приводить його до знайомства зі своєю внутрішньою сутністю. Після цього його життя кардинально змінюється, і він створює товариство бунтарів під назвою “Бійцівський клуб”. Бунт проти існуючого ладу і нав’язаних правил – це одна з відмінних рис усіх Скорпіонів.

Жінка Скорпіон

Скандальний еротичний трилер “Основний інстинкт” – це про Скорпіона. Ніхто так і не зрозумів, хто ж вона – загадкова письменниця Кетрін Трамелл. Не треба ставити їм зайвих запитань, не треба намагатися розгадати їхню загадку, треба насолоджуватися тим фактом, що до вас узагалі зглянулися. І тоді Скорпіон стане лапочкою. Тому що в нього вже сил ніяких немає терпіти!

Чоловік Стрілець

Чоловік Стрілець завжди діє в рамках певних правил і законів. Але водночас, це бійці, здатні битися за свої ідеї до останньої краплі крові. Саме про таких героїв оповідає епічна сага “Царство небесне”. Головний герой, якого зіграв Орландо Блум, прагне зберегти життя жителів міста, з останніх сил стримуючи натиск ворога. Треба зауважити, що Стрільців вирізняє прагнення до дотримання правил, навіть якщо йдеться про боротьбу з найлютішим ворогом.

Жінка Стрілець

Ідеальний образ дівчини Стрільця ми знаходимо в історичній драмі Люка Бессона “Посланниця: історія Жанни Д’Арк”. Такі жінки, як головна героїня, інстинктивно намагаються облагодіяти всіх оточуючих і допомогти їм заради якихось вищих принципів. Причому толком пояснити оточуючим сутність цих принципів вони не можуть. Така сутність жінки-Стрільця, в якій завжди багато енергії та ентузіазму. Виявляючи свою волю, вона може говорити прямо, іноді нетактовно. Як партнера жінка-Стрілець намагається вибрати собі чоловіка, який може її чогось навчити, або того, хто має духовний чи соціальний авторитет. При цьому належати тільки одному чоловікові вони неспроможні. Такі дами можуть одночасно зустрічатися одразу з кількома чоловіками, оскільки почуття власництва вони не відчувають.

Чоловік Козоріг

У Козорогів дуже добре виходить керувати людьми. Річ у тім, що Козороги – це досить цілеспрямовані особистості, які вміють планувати події на багато ходів уперед. Такий характер добре відображений в образі Штірліца, у фільмі “Сімнадцять миттєвостей весни”. Він людина волі. Ніколи не можна вгадати, що і коли така людина зробить. Серед представників знака Козоріг дуже багато військовослужбовців, або керівників різних відділів і підрозділів у великих компаніях. Також для Козорогів дуже важливо мати духовне коріння або базові сімейні цінності. Маючи за спиною міцний тил, вони здатні на великі справи.

Жінка Козоріг

Ці дівчата завжди ставлять перед собою серйозні цілі і всіма силами намагаються домогтися бажаного. Причому при внутрішній потребі в любові й ніжності, властивій усім жінкам, Козороги вважають за краще тримати свої емоції при собі й мовчки виносять усі тяготи долі. Так само чинить і героїня Віри Алентової у фільмі “Москва сльозам не вірить”, яка скидає з себе маску “сильної жінки”, тільки-но її коханий дізнається про те, що вона вища за нього за соціальним статусом, і залишає дім. Під час вибору партнера така жінка шукатиме собі чоловіка, який буде сильнішим за неї, і з яким вона зможе повністю розкритися як жінка. Козороги мають схильність до внутрішньої муки і страждань стосовно об’єкта кохання і до самої себе.

Чоловік Водолій

Вони – люди творчі та ексцентричні. Вони постійно відчувають якісь обмеження і намагаються скинути їх із себе. Їх неможливо загнати в рамки, змусити робити щось поза своєю волею. Схожий образ людини, вимушеної боротися з тиском спецслужб, був створений у скандальному фільмі про Володимира Висоцького “Висоцький. Спасибі, що живий”. У фільмі він показаний хворою, наркозалежною, але не зломленою людиною. Незважаючи на те, що він іде наперекір КДБ і навіть під неспростовним тиском фактів і доказів, зібраних проти нього, не відмовляється ні від себе, ні від своїх близьких і вперто гне свою лінію. Це закладено в характері всіх Водоліїв, які за духом завжди залишаються непереможеними, навіть якщо зовні це не так. Сам Володимир Висоцький, до речі, теж був народжений під знаком Водолій.

Жінка Водолій

Для представниць цього знака важливе розуміння себе і свого місця в цьому світі. Також для них важливо, щоб її обранець органічно вписувався в коло її близьких людей, оскільки друзі значать дуже багато для цієї дівчини. Героїня фільму “Іронія кохання, або з легким паром!” Надія Василівна Шевельова володіє всіма якостями, властивими жінкам знака Водолій. І можете бути впевнені, тільки з типовою жінкою Водолієм могла статися така божевільна новорічна історія. Річ у тім, що такі пані, як магніт, притягують до себе різних дивних чоловіків, які різко відрізняються від людей їхнього оточення, від загального стандарту. Не обділені Водолії й почуттям жалості та співчуття. Саме з почуттів жалю Надя спочатку погоджується допомогти Жені, який загубився в Ленінграді, і позичити йому грошей на зворотний квиток. Тут-то все і починається…

Чоловік Риби

Риби вірять, що все те, що ти приносиш у цей світ, тобі ж потім і повертається. Тому надати комусь допомогу для них – це те саме, що надати допомогу самому собі. У ситуаціях, де потрібно зробити швидкий вибір, вони часто нерішучі. Зате коли вибір зроблено, здатні на справжні подвиги. Однак у розповідях про ці подвиги вони можуть перебільшувати свої досягнення. Один із найкращих фільмів, що передають характер чоловіка Риби, це фільм “Велика риба”. Герой картини живе розповідями і байками про свої пригоди і досягнення, які є вигадкою. Точно так само, як і представник Риб – він вірить, що життя, сповнене чудес і фантазій, нехай і частково вигаданих, набагато краще за сіре і нудне життя у своїй раковині.

Жінка Риби

Риби – це дуже глибокі натури, що володіють величезним і цікавим внутрішнім світом. При цьому вони здатні побачити і розгледіти в інших людях те, чого не видно на поверхні. Таким даром володіє чарівна героїня французького фільму “Амелі”. Вона є одиначкою, незважаючи на те, що навколо неї повно людей. Але одного разу, побачивши, що її витівки можуть приносити радість і іншим людям, вона починає свідомо втручатися в життя людей, роблячи їх водночас трохи щасливішими.

Оригінал