Знаки Зодіаку, з якими складно побудувати стосунки

Спільне життя – серйозне випробування для партнерів. Особливо важко, коли один із них не створений для шлюбу. Астрологи з’ясували з ким зі знаків зодіаку найважче побудувати стосунки.

Лев

Примхливий, вимогливий і егоїстичний. Як дитина, ображається через дрібниці і влаштовує скандали без приводу. У категоричному тоні вимагає постійних зізнань у коханні та безумовної уваги. Сам не збирається йти на компроміс. Не стане змінювати звички і звичаї заради другої половинки.

Вважає себе привілейованою особою, тому не потерпить поруч із собою будь-кого. Його увагу ще треба заслужити. Не дивно, що за такого поєднання якостей спільне життя з ним практично неможливе.

Стрілець

Сп’янілий від ідеї свободи. Категорично налаштований проти будь-яких рамок і обмежень. Заперечує звичні норми і навмисно йде наперекір суспільству. Його неможливо змусити піти під вінець. Офіційний шлюб – гірший за в’язницю.

Спільне життя з ним – сумнівне задоволення. Не чекайте допомоги по господарству і виконання побутових обов’язків. Він витає в хмарах, мріє, займається саморозвитком, духовними практиками й усім, чим тільки можна, аби уникнути прибирання та приготування вечері.

Скорпіон

Чесність і правдолюбство – прекрасні якості, але тільки не в любовних стосунках. Скорпіон виснажує другу половинку моралями, порадами, настановами і вимогами звітувати за кожну секунду, проведену порізно.

Витримати його натиск вдається далеко не кожному. Крім кришталевої ясності у стосунках, знак вимагає до себе нескінченних знаків уваги. Сам поводиться досить егоїстично і не обтяжує себе турботою про супутника.

Козоріг

Кохання посідає далеко не перше місце в його ієрархії. Знак холодний до партнера. Не збирається працювати над стосунками і за першої появи ознак кризи заговорить про розставання. Приймає залицяння як належне і не стане дивувати другу половинку романтичними сюрпризами. Шлюб із ним нагадує взаємовигідне сусідство без зайвих почуттів і сентиментів.

Овен

Мріє про кохання до гробу і старанно в’є сімейне гніздечко. Усе псують патологічні ревнощі знака. Вогняний скандаліст не стане мовчати, якщо йому щось не сподобається. Він обожнює вичитувати партнера за промахи і висміювати його недоліки. Необережний і неакуратний у висловлюваннях Овен ризикує залишитися на самоті через гострий язик.

Оригінал