Як знаки Зодіаку проявляють свою симпатію і прихильність

Усі зодіакальні знаки проявляють симпатію по-різному. І з кожною людиною все відбувається не так, як із попередньою. Давайте подивимося, як вони демонструють свої ніжні почуття. Не дивуйтеся, якщо способи проявити свою прихильність відрізнятимуться!

Овен

Овни виявляють свою симпатію, кидаючи вам виклик. Цей знак зодіаку пропонуватиме вам позмагатися, зіграти в баскетбол “сам на сам” або в настільну гру. Овен дуже енергійний, тому конкурувати з кимось – це його особливий спосіб взаємодіяти з об’єктом своєї пристрасті, при цьому не фліртуючи з ним надто очевидним чином.

Телець

Телець показує свою прихильність за допомогою ніжних дотиків. Може знадобитися дуже багато часу, щоб Телець захотів розповісти вам, що у нього є до вас почуття. Він може запропонувати вам масаж або міцно обійме вас, якщо відчує, що вам потрібна підтримка.

Близнюки

Це найбільш балакучі знаки зодіаку. Вони виявляють симпатію, стаючи дуже красномовними, якщо навіть не балакучими. Близнюки дуже цінують, коли їх слухають і намагаються підтримувати діалог. Також вони люблять дражнити, але не для того, щоб розсердити вас.

Рак

Раки показують свою турботу різними способами. Вони вислухають усі ваші переживання, піклуватимуться про вас, якщо ви захворієте, і запам’ятають усі речі, які вам подобаються. Раки змусять вас відчути себе настільки особливими, що буде цілком очевидно, що в них є до вас почуття.

Лев

Лев проявляє свою любов у вигляді своєї підвищеної уваги. Якщо вам сподобалася якась їжа з ресторану, Лев обов’язково замовить саме її вам на вечерю. Лев буде завжди підтримувати вас і перебувати поруч, коли вам це знадобиться.

Діва

Діви виявляють симпатію тим, що вони намагаються вам дати все те, чого ви потребуєте. Якщо ви хочете щось отримати, або вам потрібно полагодити якісь речі в будинку, Діва завжди швидко примчиться вам на допомогу.

Терези

Терези робитимуть романтичні жести, купуватимуть квіти, готуватимуть вечерю, писатимуть ласкаві повідомлення. Якщо Терези придумають вам дурне, але миле прізвисько, то це ознака того, що ви, безумовно, для них багато що значите.

Скорпіон

Скорпіони занадто часто говорять щось двозначне. Ви не зможете здогадатися, чи подобаєтеся ви їм, чи вони просто ваші друзі, не більше. Якщо у вас стосунки зі Скорпіоном, він завжди буде хотіти торкатися до вас, тримати за руку або притискатися до вас.

Стрілець

Величезна ознака симпатії з боку Стрільця – це якщо він запрошує вас у спільну подорож. Люди цього знака люблять спілкування, тому вони писатимуть вам особисті повідомлення і частенько надзвонюватимуть, просто щоб показати, як вони сумують.

Козоріг

Козороги зазвичай стримані та холодні, тому один з основних способів прояву їхньої любові – це увага і турбота. Як Козороги проявляють симпатію? Вони замовлять вашу улюблену їжу на вечерю або дістануть квитки на концерт вашої улюбленої групи. Щойно вони відчують, що можуть вам довіряти, то вони розслабляться і стануть більш ласкавими до вас.

Водолій

Може знадобитися деякий час, щоб зрозуміти, що ви Водолію не байдужі. Він, як правило, трохи саркастичний, і його зухвалість і різкість можуть здатися вам образливими. Але повірте, насправді вони абсолютно не хочуть вас зачепити.

Риби

Риби проявляють симпатію ніжністю. Вони завжди будуть вас обіймати, цілувати, тримати за руку і робити компліменти. Не дивуйтеся, якщо Риби напишуть вам пісню або складуть вірші. Вони завжди нададуть вам підтримку, будуть доброзичливими і завалять подарунками.