Гороскоп на 11 травня

Овен ♈

Ви, напевно, в курсі, що багато що в Вашому житті можна б влаштувати інакше. До деяких речей Ви просто звикли – але приходили до них з огляду на якісь рішення чи принципи. Сьогоднішній Молодик допоможе Вам проявити більше винахідливості і спонтанності там, де Ви пливли за течією, діяли абияк.

Телець ♉

Іноді тиск ззовні допомагає нам правильно розставити пріоритети – але це зовсім не означає, що самі по собі ми б все зробили неправильно. Сьогоднішній Молодик допоможе Вам зрозуміти, на чому найкраще зосередитися. Втім, мова йде не тільки про фокус. Також Вас неодмінно чекає успіх!

Близнюки ♊

Дуже часто метод проб і помилок здається занадто ризикованим і поспішним. Але краще спробувати, ніж сидіти і нічого не робити! Можливо, виявиться, що якийсь результат з’явиться не з першого разу. Але тільки спробувавши різні варіанти, Ви зможете виокремити робочий.

Рак ♋

Чужа гордість і впертість можуть створити проблеми у відносинах. Ви дуже добре знаєте, що іншій стороні треба зробити, щоб її (і Ваше) життя стала простішим і кращим. На жаль, на милування нема силування! Втім, інша людина незабаром і сама все зрозуміє.

Лев ♌

Як обернути конкретну розмову собі на користь? Говорити трохи менше! Нехай краще говорить інша сторона, а Ви слухайте і вникайте. Дозвольте людині висловити все без пауз, перебивання, не відволікаючись. Ви отримаєте дуже багато цінної інформації, якщо будете просто мовчати і слухати.

Діва ♍

Деякі люди вміють говорити нам рівно те, що ми хочемо почути, просто спостерігаючи за нашою реакцією, і таким чином легко переконують нас. Ймовірно, і в Вашому житті є людина, яка читає Вас немов розкриту книгу. Будьте дуже уважні, коли Вам вселяють щось дуже пристрасно і переконливо. Тут потрібна велика обережність!

Терези ♎

Потрібно всього лише трохи змінити ставлення до питання, щоб запустити великі зміни. Може здаватися, що такі зміни Вам ні до чого. Ви звикли – і зовсім даремно! – думати, що досягли точки, після якої прогрес неможливий. Але якщо змінити песимізм на позитив, все стане різко інакше! Просто спробуйте.

Скорпіон ♏

Дивно, але часом ми робимо правильні речі по абсолютно неправильних мотивах. Сам крок – розумний і адекватний, але до нього нас підштовхують помилки. Вам дуже хочеться зробити певну річ – і за цим бажанням Ви вже не думаєте про те, для чого це робите. Однак задуматися слід!

Стрілець ♐

Багато людей вважають, що краще працюють, коли горять терміни і є тиск ззовні. Неминучість дедлайну підстьобує в них азарт. Але чи не може бути так, що в більш спокійних умовах вони зробили б свою роботу куди краще? Яке хороше питання… Спробуйте, попри терміновість, проявити терпіння і дисципліну. “Швидко і боляче” – точно не варіант!

Козоріг ♑

Якщо Ви розриваєтеся між кількома варіантами або бачите, що єдиний варіант має подвійне дно – вітайте хаос. Він допоможе Вам більш строго оцінити свої справжні джерела натхнення. Незабаром те, що по-справжньому потребує уваги, проявить себе.

Водолій ♒

Ми знаємо, що всередині будь-якого завдання таяться неочевидні трохи менші проблеми – і часом не знаємо, чи варто взятися за їхнє вирішення, а основне завдання тоді вже якось вирішиться саме. Але зараз постарайтеся зосередитися на основному – а всякі додаткові питання в цьому випадку вирішаться самі.

Риби ♓

Якщо Вам потрібна впевненість, то впевненість прийде – але спершу повинні відбутися процеси, що передують. Це трохи схоже на необхідність переглянути дратівливі рекламні ролики, перш ніж можна буде перейти до цікавого для нас відео. Вас з’їдає нетерпіння, здається, що “реклама” триває вже цілу вічність… Але пам’ятайте: це тимчасово. Зараз треба просто почекати.