Як довго ображаються різні знаки Зодіаку

Одні знаки зодіаку ображатимуться на вас до самої смерті і так ніколи й не пробачать. Навіть якщо ваші розбіжності були випадковістю або непорозумінням, вони їх нізащо не забудуть. Інші ж знаки воліють просто насолоджуватися життям і веселитися зі своїми друзями, не згадуючи, що колись у вас траплялися конфлікти. До яких же з них ви належите?

Овен

Овен ображається тільки на тих, хто справді його засмучує, і то не дуже довго. Для цього знака дружба повинна мати свої злети і падіння, і він не буде ні на кого злитися вічно. Якщо ви дорогі Овну, жодні суперечності не змусять його перестати розмовляти з вами назавжди.

Телець

Телець стане носити камінь за пазухою до кінця днів своїх. Інакше кажучи, цей знак є одним з основних претендентів на звання найбільш злопам’ятного. Телець неймовірно впертий і ненавидить бути неправим, тому він буде ображатися тільки тому, що ви не згодні з ним у тому, що він завжди правий.

Близнюки

Близнюки рідко надовго затаюють злість на кого-небудь. Коли їх щось турбує, вони вважатимуть за краще все з’ясувати на місці, тому що вважають, що образи – це неконструктивно і нерозумно. Близнюки просто хочуть спілкуватися зі своїми друзями, а тому вони швидко прощають і забувають.

Рак

Рак – один із найемоційніших знаків, тому він довго переживає через сварки та конфлікти, які його дуже засмучують. Коли Рак затаїв злість, він може жити з цією злістю протягом багатьох років. Цей знак насправді просто намагається так захистити себе від людей, які заподіяли йому біль. Рак би й хотів пробачити вам, але емоції не дають йому відпустити образи з легкістю.

Лев

Лев вважає, що все в його житті відбувається не просто так, а тому швидко позбувається небажаних йому людей. Він може (і буде) ображатися дуже довго, але обов’язково все вам висловить, чим ви його так прогнівили. У Лева багато друзів і шанувальників, тож позбутися пари-трійки кривдників для нього справа не складна.

Діва

Діва виношує образи місяцями, але тільки тоді, коли вона вважає це абсолютно необхідним. Вона завжди намагатиметься розібратися з вами, але якщо ви не прийдете до компромісу і не принесете їй свої вибачення, то Діва стане надалі обдавати вас холодом. Вона ненавидить, коли хтось намагається поставити під загрозу її компетентність та інтелект.

Терези

Терези ненавидять ображатися. Вони робитимуть усе можливе, щоб зберегти дружбу, стосунки і спілкування. Проте у Терезів є свої межі того, що вони стануть терпіти, але в розбірки і конфлікти вони вплутуватися дуже не люблять. Якщо ви образите Терезів, у них це викличе не злість, а скоріше розлад і зневіру.

Скорпіон

Скорпіон пам’ятає всі образи, і це назавжди – так він захищає свій внутрішній світ від усього поганого. Один із найбільших страхів цього знака в житті – це пробачити людині і дозволити їй завдавати Скорпіону болю знову і знову. Навіть якщо ви знайомі протягом багатьох років, він все одно може викинути вас зі свого кола спілкування навіть за невдало сформульовану фразу.

Стрілець

Стрілець не вміє ображатися, тому, якщо ви завдаєте йому болю (без злого наміру), він не збирається карати вас за це все життя і змушувати вибачатися перед ним щодня. Стрілець, звісно, може трохи побурчати на вас кілька днів, але потім забуде про інцидент, оскільки не хоче оточувати себе негативом.

Козоріг

Козоріг ретельно планує все своє життя і не дозволяє нікому контролювати його чи маніпулювати ним. Якщо ви не є частиною його плану, Козоріг швидко виведе вас зі своєї гри. У нього немає часу на спілкування з непотрібними людьми. Він може назавжди образитися і вже точно ніколи не забуде ваших слів або вчинків.

Водолій

Водолій – один із тих знаків, який іноді любить своїх друзів більше, ніж самого себе. Що стосується образ і конфліктів, він може пам’ятати про це довго, але тільки тоді, коли йому справді зробили дуже боляче. Насправді Водолій терпіти не може ображатися, але якщо його до цього змушують, то таїти злість він уміє.

Риби

Риби ненавидять, коли їх зачіпають, і вони переповнюються образою, поки самі не зможуть розібратися в ситуації. Якщо ви справді засмутили Риб, можна гарантувати, що вони в цей момент не бажають ні спілкуватися з вами, ні чути слова вибачень. Риби будуть дутися кілька місяців, а потім, можливо, дозволять вам загладити свою провину.

Оригінал