Як знаки Зодіаку брешуть своїм другим половинкам

Овен

Обман – це пригода для них. Зустрічаючи нових людей, вони обманюватимуть своїх партнерів і не шкодуватимуть про це. Вони роблять вигляд, що це вина жертви. Вони звинувачуватимуть своїх партнерів і не відчуватимуть провини. На жаль, для них це норма.

Телець

Упертий телець – один із тих знаків, які будуть вкрай рідко обманювати, але якщо вони це зроблять, то це означає, що ви більше не існуєте в їхньому житті.

Близнюки

Вони зазвичай фліртують з іншими і бентежать вас перед вашими однолітками. Не хвилюйтеся, ви, ймовірно, зловите їх і за цією справою. Якщо ви дорікнете їм в обмані, вони будуть засмучені й вимагатимуть, щоб ви вибачилися.

Рак

Рак погано обманює. Вони попадаються досить швидко. Чутливий Рак завжди шукає того, на кому можна відігратися і саме тому вони обманюють своїх партнерів. Їх турбує те, що шахрайство зашкодить їхньому партнеру. Тому вони зайвий раз не вдаються до брехні.

Лев

Лев ненавидить ускладнення в житті й уникає обману за всяку ціну. Це не через лояльність, а скоріше через їхню неприязнь до скандалів, що змушує їх триматися подалі від обману. Лев насолоджується щасливими і мирними довгостроковими стосунками зі своїми партнерами.

Діва

Відмінний брехун. Діва – професіонал у тому, коли справа доходить до обману. Вони можуть зустрічатися з вами і чотирма іншими людьми одночасно, не змушуючи вас почуватися проігнорованими. У них є всі запобіжні заходи, і обман настільки досконалий, що вам буде важко їх зловити.

Терези

Вони маніпулятивні за своєю природою і мають багато шляхів до відступу. Вони брешуть так, що навіть самі вірять, що це не брехня, а чиста правда! Вони ніколи не візьмуть на себе відповідальність за свої дії.

Скорпіон

Вони пристрасні коханці, вони знають, як любити і як боляче втрачати близьких. Скорпіон рідко обманює. Швидше, інші обманюють своїх партнерів Скорпіонів.

Стрілець

Для дикого Стрільця кохання – це гра. Вони фліртують і завжди мають більше одного партнера. Вони дуже легко закохуються в когось, крім свого партнера, і можуть переходити від одного партнера до іншого протягом кількох тижнів. Іноді відчувають жаль.

Козоріг

Козоріг користується обманом і є експертом у цьому. Вони не турбуються про свої дії. Важко спіймати їх на обмані, навіть, якщо їх спіймати, то вони знайдуть алібі і виправдаються. Здебільшого, вони обманюють фізично, водночас емоційно люблячи свого партнера.

Водолій

Водолій завжди рухається від однієї людини до іншої, “пробуючи” нові стосунки. Вони люблять вивчати емоції і якщо їх спіймають на обмані, їм все одно. Вони егоїстичні за своєю природою і не люблять дотримуватися моральних цінностей.

Риби

Химерна Риба – експерт з обману. Як розбійники, вони можуть добре спланувати свою схему і змусити жертву довго залишатися в невіданні.

Оригінал