3 послання знакам Зодіаку, які приносять особливу удачу в життя

Всесвіт приготував три простих, але водночас дуже важливих послань для представника кожного зодіакального сузір’я, які допоможуть змінити їхнє життя на краще і принесуть особливу удачу.Звісно ж, можна ці послання проігнорувати, але, можливо, все ж таки варто ризикнути і спробувати?

Овен

 1. Спробуйте абсолютно протилежні речі. Наприклад, якщо ви їли багато м’яса, час спробувати відмовитися від нього хоча б на невеликий проміжок часу. Любите сперечатися – спробуйте промовчати. Прокидалися пізно – вставайте раніше тощо. Зробіть ці маленькі експерименти частиною свого повсякденного життя і це буде своєрідним щепленням “виходу із зони комфорту”. По-перше, це цікаво, а по-друге, в момент чергового крутого віражу у вашому житті вихід за рамки комфорту буде не таким відчутним.
 2. Прокидайтеся на 20 хвилин раніше. Можна зробити це в кілька підходів по 20 хвилин і тоді ви спокійно зможете прокидатися на годину раніше і встигати робити багато цікавих справ, до яких раніше руки не доходили.
 3. Приходьте на всі зустрічі та наради на 10 хвилин раніше. По-перше, виходячи заздалегідь, ви не будете переживати, що запізнитеся і змусите колег чекати. Навіщо вам зайвий стрес перед важливою зустріччю? По-друге, прийшовши трохи раніше, ви можете підготуватися і ще раз перевірити, чи нічого ви не забули.

Телець

 1. Однозначність. Наш мозок не в змозі підтримувати багатозадачність. Нам все одно доводиться перемикатися з одного завдання на інше. Коли ви працюєте тільки над однією справою, ви робите це більш якісно і зосереджено, ні на що не відволікаючись.
 2. Запитайте себе: чи намагаюся я не ускладнювати те, що відбувається? Проаналізуйте ситуацію. Якщо виходить так, що своїми діями ви ускладнюєте все ще більше, подумайте над тим, як розкласти це на простіші складові й розв’язати проблему.
 3. Запитайте себе: чи буде це важливо через 5 років? Перш ніж робити з мухи слона і рвати на собі волосся, подумайте, чи буде ця ситуація важлива через 5 років? А через 5 тижнів?

Близнюки

 1. Робіть покупки тільки виходячи з тих грошей, які ви заробили або накопичили. Перш ніж купувати щось дороге, подумайте гарненько і згадайте правило “обмірковувати покупку стільки днів, скільки сотень входить у її вартість (якщо 100, значить, один день, якщо 200 – 2 дні тощо)”. Це допоможе вам робити розумні покупки й уникнути дурних кредитів.
 2. Вивчіть кілька рецептів і частіше готуйте вдома. Так ви заощадите гроші і зможете харчуватися здоровішою їжею (за умови, що ви готуєте здорову їжу).
 3. Коли ви готуєте, намагайтеся приготувати більше, ніж ви з’їсте. Це заощадить вам час – наступного разу вам потрібно буде тільки розігріти вже готове. До того ж є страви, які на другий день стають смачнішими (деякі супи, наприклад). Ну і, звісно, мити посуд доведеться не так часто.

Рак

 1. Записуйте. Людська пам’ять – не найнадійніший інструмент. Тому робіть записи справ, покупок, зустрічей тощо. А ще спробуйте виділити 4 пріоритетні цілі на цей рік і періодично поглядайте на них у свої записи, щоб не відхилятися від заданого курсу.
 2. Пам’ятайте про те, що життя набагато ширше, ніж ви думаєте. Ви не все знаєте й іноді помиляєтеся. Це допоможе вам із більшим терпінням вислуховувати чужу думку і приймати її, змінювати себе і завжди залишатися відкритими новим знанням і можливостям.
 3. Ризикуйте, не бійтеся робити помилки. А потім вчіться на них, засвоюйте уроки, які підносить життя, і з отриманими знаннями та досвідом сміливо беріться за нові ідеї.

Лев

 1. Робіть те, що вам справді дуже подобається! Не живіть чужими мріями і бажаннями.
 2. Намагайтеся здійснювати закупівлю продуктів відразу на тиждень. Це заощадить не тільки гроші, а й час.
 3. Йдіть за покупками, коли ви ситі. Найвірніший спосіб піти в магазин і купити виключно те, що вам потрібно – це йти туди не голодним. Не виникатиме спокуси купити щось іще і, стоячи на касі, руки не тягнутимуться до шоколадок і печива, так послужливо розкладеного на останньому рубежі…

Всесвіт приготував три простих, але водночас дуже важливих послання для представника кожного зодіакального сузір’я, які допоможуть змінити їхнє життя на краще і принесуть особливу удачу.

Звісно ж, можна ці послання проігнорувати, але, можливо, все ж таки варто ризикнути і спробувати?

Овен

 1. Спробуйте абсолютно протилежні речі. Наприклад, якщо ви їли багато м’яса, час спробувати відмовитися від нього хоча б на невеликий проміжок часу. Любите сперечатися – спробуйте промовчати. Прокидалися пізно – вставайте раніше тощо. Зробіть ці маленькі експерименти частиною свого повсякденного життя і це буде своєрідним щепленням “виходу із зони комфорту”. По-перше, це цікаво, а по-друге, в момент чергового крутого віражу у вашому житті вихід за рамки комфорту буде не таким відчутним.
 2. Прокидайтеся на 20 хвилин раніше. Можна зробити це в кілька підходів по 20 хвилин і тоді ви спокійно зможете прокидатися на годину раніше і встигати робити багато цікавих справ, до яких раніше руки не доходили. Зовсім недавно ми торкалися теми ранніх підйомів, тож якщо ви ще не почали, у вас є чудова можливість включити цей пункт у своє життя в комплексі.
 3. Приходьте на всі зустрічі та наради на 10 хвилин раніше. По-перше, виходячи заздалегідь, ви не будете переживати, що запізнитеся і змусите колег чекати. Навіщо вам зайвий стрес перед важливою зустріччю? По-друге, прийшовши трохи раніше, ви можете підготуватися і ще раз перевірити, чи нічого ви не забули.

Діва

 1. Насолоджуйтеся маленькими радощами. Гарний захід сонця, квітучі дерева за вікном після довгої зими, останній найсмачніший шматочок торта. Вчіться смакувати життя невеликими шматочками і знаходити приємні моменти в навколишньому світі.
 2. Пийте воду. Замість того, щоб їсти, коли вам стає нудно, краще випийте склянку води – позбудетеся відчуття голоду і заодно поповните водний запас в організмі.
 3. Їжте повільніше. Не летіть так, ніби ви запізнюєтеся на останній у своєму житті потяг до світлого і щасливого майбутнього. Їжу потрібно приймати в гарному настрої та не поспішаючи, насолоджуючись кожним шматочком. По-перше, так ви швидше насититеся, хоча з’їсте менше, ніж якщо будете запихатися їжею з крейсерською швидкістю. А по-друге, це буде ще одним приємним моментом, який доповнить вашу мозаїку насолоди життям.

Терези

 1. Будьте добрими до оточуючих людей, а особливо – до самого себе.
 2. Пишіть короткі повідомлення. Зазвичай достатньо 1-5 речень.
 3. Відповідайте на повідомлення один раз на день. Виділіть для себе найбільш оптимальний час для перевірки месенджерів та відповідей на вхідні повідомлення. Перевірка повідомлень кожні 5 хвилин відніме час і додасть нервозності.

Скорпіон

 1. Вивчайте нові способи боротьби зі стресом і пробуйте їх. Медитація, йога, класична музика, кілька кіл стадіоном після роботи – будь-який із цих способів може допомогти вам зняти напругу.
 2. Тримайте будинок і своє робоче місце в порядку. Тоді ви зможете швидко знаходити потрібні речі і таким чином берегти час і нерви.
 3. Живіть “тут і зараз”. Насолоджуйтеся життям, ловіть кожен момент. Усвідомлюйте кожен день замість того, щоб мчати крізь нього стрімголов постійно думаючи про те, що ж буде завтра.

Стрілець

 1. Проводьте більше часу з людьми, які роблять життя простішим. І намагайтеся уникати товариства тих, хто ускладнює все без причини.
 2. Займайтеся спортом щодня. Нехай це буде хоча б піша прогулянка або прогулянка під час обіду. Це дасть змогу позбутися стресу, додасть енергії, допоможе привести тіло до ладу та відігнати негативні думки.
 3. Позбавляйтеся від мотлоху. Позбавляйтеся непотрібних речей у домі, проєктів, що гальмують ваш розвиток, поганих думок у голові та людей, які є перепоною до ваших цілей і забирають надто багато часу й енергії постійними наріканнями на життя.

Козоріг

 1. Ставте запитання. Не бійтеся питати поради в людей, які були в таких самих ситуаціях, як ваша, і змогли знайти рішення.
 2. Перестаньте намагатися догодити всім. Просто тому що це марно. Це неможливо, тому що завжди знайдуться люди, яким ви не подобаєтеся з тієї чи іншої причини. А таких причин може бути тисячі.
 3. Розбивайте складні завдання на маленькі. Якщо завдання здається складним, розбийте його на кілька маленьких завдань і вирішуйте поступово одне за одним.

Водолій

 1. Перестаньте намагатися робити все ідеально. Це не означає, що все потрібно робити абияк. Просто замість того, щоб зациклюватися на найдрібніших деталях, просто робіть свою роботу добре.
 2. Зупиніться на хвилинку і просто глибоко вдихніть. А потім повільно видихніть. Глибоке дихання добре розслабляє і насичує кров киснем. А також допомагає краще зосереджуватися на важливих справах.
 3. Витрачайте 20% часу на роздумування про вирішення завдання і 80% – на його вирішення. А не навпаки.

Риби

 1. Сфокусуйтеся на кількох важливих речах, а все непотрібне і другорядне відсічіть. Замість того, щоб розпорошуватися одночасно на 10 проєктів, спрямуйте всю свою енергію на вирішення двох-трьох основних завдань.
 2. Ведіть щоденник. Записуючи щодня свої думки і свої дії, ви потім зможете легко відстежити, що саме допомогло вам знайти потрібне рішення. Також перечитування записів допоможе вам чітко бачити свій прогрес і уникати тих самих помилок.
 3. Якщо ваше заняття перестало вам подобатися, знайдіть щось інше. Світ навколо нас змінюється і ми змінюємося разом із ним. Те, від чого ми були просто в захваті ще вчора, сьогодні вже може не становити для нас жодного інтересу. Якщо ви відчуваєте, що раніше улюблена справа більше не приносить вам задоволення, час подумати про зміни.

Оригінал