Як знакам Зодіаку впізнати свою споріднену душу?

Це складно, але можливо!

Овен

Ваша споріднена душа це дуже непередбачувана людина. Ви завжди намагаєтеся пробувати щось нове, ненавидите нудне життя і зневажаєте тих, хто мириться з рутинним життям. Ось чому вам так подобається бути з кимось непередбачуваним та непостійним – такі стосунки викликають у вас непідробний інтерес.

Телець

Ваша споріднена душа це людина, яка дійсно вас розуміє. Ви дуже вперті і звикли жити за своїми правилами. Ви не особливо сприйнятливі до протилежної думки і не приймаєте чужої критики. Найбільше на світі вам не подобається комусь щось пояснювати. Ось чому вам краще жити з тим, хто вас розуміє без зайвих питань.

Близнюки

Ваша споріднена душа це людина, яка нагадує вам про важливі речі. Найчастіше ви ризикуєте опинитися в пастці поверхового життя, втрачаючи при цьому видимість справді важливих речей. Вам потрібен партнер, здатний відкрити очі на глибини Всесвіту.

Рак

Ваша споріднена душа це людина, яка не вдає із себе недоторканого. Ви належите до розряду людей, схильних до замкнутості у собі. Ви знаєте про крихкість свого серця і його чутливість до страждань. Тому вам варто шукати собі партнера, який не гратиме з вами в ігри, того, хто не боїться відкритися.

Лев

Ваша споріднена душа це людина, що йде з вами нога в ногу. Будучи Левом, ви дуже високої думки про себе. Навколишні навіть можуть назвати вас пихатими та егоїстичними. У вас дуже сильний тип особистості, з яким часом складно впоратися з іншими людьми. Ось чому ви потребуєте партнера з таким самим характером.

Діва

Ваша споріднена душа це людина, яка приймає вас такими, як ви є. Ви постійно засуджуєте оточуючих вас людей з погляду свого перфекціонізму. Але ви терпіти не можете, коли хтось засуджує вас самих. Ось чому поруч вам потрібен той, з ким ви не відчуватимете, що вас критикують.

Терези

Ваша споріднена душа це людина, яка вас не боїться. Як правило, Терези заведено вважати представниками вищого суспільства. І з ким би ви не опинилися у відносинах, ваш партнер має з цим змиритися. Змиритися з ідеєю, що вас завжди оточуватимуть гарні люди, бо саме таких ви й приваблюєте у своє життя.

Скорпіон

Ваша споріднена душа це людина, яка кидає вам виклик і водночас захищає вас. Будучи Скорпіоном, ви схильні жити на межі своїх можливостей. Ви маєте гостру потребу в тому, щоб вас стримували. Тому ви повинні бути з тим, хто стимулює вас бути кращим і дарує вам впевненість у собі.

Стрілець

Ваша споріднена душа це людина, яка не дає вам втратити ґрунт під ногами. Ви природжений мандрівник, який любить тинятися там, куди вас звуть ваше серце і душа. Вам неприємно почуватися пов’язаними. У цьому сенсі вас можна назвати повстанцем. Ви любите займатись тим, чим вам хочеться. Але при цьому в житті ви прагнете стабільності. Тому споріднена душа повинна дбати про вашу приземленість, зберігаючи свободу вашого духу.

Козоріг

Ваша споріднена душа це людина, яка приймає всі ваші недоліки. Будучи Козорогом, ви створюєте враження дуже сильної людини, але глибоко всередині вас мучить невпевненість у собі. Вам потрібен партнер, який не посилюватиме це почуття, а, навпаки, зробить усе, щоб ви підбадьорилися.

Водолій

Ваша споріднена душа це людина, рівень інтелекту якої повністю відповідає вашому. Вас, як Водолія, може бути досить важко зрозуміти. Ви надто розумні, і небагатьом дано наздогнати вас в цьому сенсі. Ось чому ви потребуєте такого високоінтелектуального партнера.

Риби

Ваша споріднена душа це людина, яка змушує вас бути кращими. Як правило, всі риби слабохарактерні. Ви дуже емоційні та співчутливі, а тому іноді дозволяєте іншим людям переступати через себе. У результаті ваше життя стає дуже посереднім. Але ви заслуговуєте на більше, а тому потребуєте партнера, який підбадьорюватиме вас боротися за речі, яких вам хочеться найбільше в житті.

Оригінал