Три знаки Зодіаку, яким мало одного шлюбу

Коли хтось вирішує зв’язати себе шлюбом, він, звичайно, розраховує, що партнер буде з ним до кінця життя. Однак деякі люди просто не здатні перебувати в одному шлюбі тривалий час. Під якими знаками народжуються люди, які не можуть зупинитися не одному шлюбі?

Телець

Вважається, що Телець усі рішення ухвалює з великою обережністю, особливо життєві. Однак, коли справа доходить до романтичних відносин, він легко кидається в любовні авантюри. Представники цього знака здатні зв’язати себе путами шлюбу чи не першою зустрічною людиною, бо готові розчинитися у своїх почуттях.

Через схильність дбати про кохану людину, дарувати їй все більше уваги і любові, відчувати себе постійно потрібними, Тельці буквально забавляють свою другу половину, внаслідок чого їхні партнери починають залежати від них у всіх життєвих речах.

І чим довше триває шлюб, тим ця залежність стає сильнішою, і тоді створені з великої любові стосунки починають душити Тельця. У нього з’являється бажання втекти. Однак представник цього знака докладе всіх сил, щоб зберегти шлюб, тому що руйнація того, у що він вклав стільки любові та енергії, стане для нього великою особистою поразкою. Але якщо його партнеру так і не вдається скористатися наданими шансами, Телець іде з цих відносин без жалю.

У другий шлюб Телець вступає вже зі значно більшою обережністю. У більшості народжених під цим знаком другий шлюб триває до кінця їхнього життя.

Діва

Як правило, Діви справді по-справжньому закохуються у свого обранця/обранку. Вони впевнені, що здатні перетворити свого коханого/кохану на ідеального чоловіка чи дружину. Однак багатьом Дівам так і не вдається цього зробити, тому що не всі люди готові грати роль пластиліну в руках мудрого ліпника. І коли їхній партнер починає виявляти поведінку, яка виходить за рамки логіки та користі, вони легко залишають ці стосунки – без жодних емоцій та жалю.

Звичайно, у випадку, якщо Діва не може вийти з цього шлюбу через свою фінансову залежність від партнера, вона стане ниючою скалкою і намагатиметься зробити все можливе, щоб її партнер сам подав на розлучення. У цьому випадку вона керується простою логікою: якщо партнер її покине, її совість буде чистою. Часто Діви закінчують життя на самоті, тому що їй краще бути самою, ніж у безглуздих стосунках.

Терези

Найбільші спокусники легко вмовляють свою кохану людину піти до вівтаря. Терези – хороші та добрі люди, які не бояться показувати свої почуття. Їм подобається балувати свого партнера, але вони очікують, що їхній обранець/обранка будуть ставитись до них з такою ж турботою.

Справжні проблеми починаються у тому випадку, коли партнер перестає звертати на них увагу, і тоді у відповідь зникають їхні власні емоції, які є душевною їжею цього знаку. Найгірший варіант – це коли відносини переходять у стадію безперервних сварок та конфліктів, яких бояться всі Терези.

Обережним Терезам насилу дається рішення розірвати відносини з партнером, але при цьому вони без проблем знаходять людину, яка стає їхнім новим супутником життя. Багато Терезів одружуються не один раз, тому що знаходяться у вічному пошуку ідеальних відносин. Рідкісним представникам цього знаку щастить зустріти «свою» людину ще в юності. Але вони ніколи не здаються і зрештою знаходять те, чого хочуть.

Оригінал