Як зляться знаки Зодіаку! 101% правди

Хай там як, всі ми іноді сердимося. Причини бувають різні – дрібні й великі, але почуття злості відчувають навіть самі спокійні люди.

Буває так, що під маскою показного спокою вирує цілий океан емоцій. Астрологи вважають, що те, як люди поводяться, коли зляться, залежить від їхнього знаку зодіаку.

Можна не вірити в астрологію, однак – все так правдиво. Читайте цю статтю і перевірте – збігається у вас і у ваших знайомих?

Овен

Ці люди небезпечні в гніві. Коли вони зляться, то голосно кричать, тупають ногами та можуть кинутися на вас з кулаками. Це неймовірно захопливе видовище, якщо стояти кілометрів за п’ять від епіцентру подій. Але Овни, до речі, ще й швидко остигають.

Телець

Тельці не буйні, але якщо їх серйозно дістати, то злитися вони будуть довго. В процесі вони роздають ляпаси всім, хто попадеться під руку. Зупинити їх майже неможливо. Просто спостерігайте і мотайте на вус.

Близнюки

Цей Знак Зодіаку в злості може лише сказати щось дуже образливе або копнути щось, але не буде кричати цілу годину і махати руками. Крикне пару раз щось їдке і замовкне. А ще Близнюки дуже відхідливі.

Рак

Раки зляться в собі. Якщо причиною злості була не людина, то ви взагалі не зрозумієте, на що Рак злиться. Він почервоніє і надується, а потім повернеться в нормальний стан. А ось якщо його розлютив чоловік, то Рак буде просто мстити. Ніякої лайки та бійок.

Лев

Іноді Леви зляться просто так. Вони гарчать і нагадують всім, що вони королі. Зляться вони, коли щось йде не так, як вони хотіли, що буває досить часто. Кращий спосіб заспокоїти Лева – визнати свою неправоту і попросити вибачення.

Діва

Діви бурчать в нападі злості. Якщо розлютити їх сильно, то ваше тіло можуть знайти прибитим біля входу власного житла, щоб інші в майбутньому думали, чого варто розлютити Діву. Вони не можуть нічого робити – повністю занурюються в злість, лаючись на всі та всіх навколо, окрім себе.

Терези

Ваги дипломатичні та відчуваючи злість, тримають її в собі. Вони можуть поділитися з рідними та близькими, але тільки в крайніх випадках. Ці люди, без всякого сумніву, вміють себе тримати в руках.

Скорпіон

Скорпіони зляться всередині себе, відчуваючи неймовірну бурю емоцій. Винуватця зазвичай чекають моторошне майбутнє і нескінченна помста. Щоб зняти з себе це прокляття, просто потрібно щиро попросити вибачення у Скорпіона.

Стрілець

Стрільці в момент злості говорять те, що думають. У сварці вони не будуть битися – просто скажуть все в обличчя своєму опоненту. Варто відзначити також, що Стрільці взагалі не дуже-то контролюють свої емоції.

Козоріг

Коли зляться ці люди, вони починають істерику і з’ясування відносин. Це досить захопливо, проте не намагайтеся їм цього показати, інакше тут же отримаєте в обличчя або по спині. Є й інший різновид Козорогів, злиться флегматично і з гідністю.

Водолій

Водолії зляться дуже… по-розумному. Їхня злість корисна оскільки вона провокує їх на самоаналіз і глибокі роздуми. Вони замикаються в собі та повертаються лише через довгий проміжок часу.

Риби

Риби отримують величезний шквал емоцій, коли зляться. Спочатку вони підігріваються, потім вирують, а потім відбувається справжній вибух. Виражено це може бути дуже по-різному, тому що істинно емоційна натура Риб не піддається логіці.

Оригінал