Як сперечатися з Тельцем (і переспорити його)?

Ти коли-небудь була в аквапарку з «ледачою річкою»? А коли-небудь пробувала рухатися проти її течії? Це досить складно, і, кажучи про особливості Тельців, це одна з них. З ними, так люблячими розкіш і комфорт, може бути дуже здорово спілкуватися і тусуватися, але рівно до того моменту, поки ваші погляди збігаються.

Тельця майже неможливо змусити змінити свою думку або переконати в чомусь. На них не діє нічого: ні факти, ні цифри, ні свідчення свідків. Але ось що можна зробити, щоб посперечатися або навіть – хіба мало чудес на світі? – спробувати переспорити Тельця.

Зробити паузу і відійти в сторону

Отже, якщо твій партнер, друг або родич – Телець, ти напевно знаєш, що домовитися з ним буває дуже непросто. І ти знаєш явні ознаки його впертої незгоди: насуплені брови, важке дихання і клуби диму з носа. Якщо ти бачиш це, найкраща стратегія – просто відійти в сторону. Ні, цим ти не даруєш йому перемогу в вашій суперечці, а лише даєш час заспокоїтися. Тельцям завжди потрібен час, щоб охолонути і відчути, що вони «мають рацію» (навіть якщо насправді ти точно знаєш, що це не так). Звичайно, така стратегія уповільнює прийняття будь-якого рішення і не гарантує, що тобі вдасться переконати твого Тельця хоч у чомусь, але ця пауза дуже важлива, якщо ти не хочеш ще пів години слухати його проникливу промову про свою неправоту і про те, що він краще знає.

Підготувати ґрунт заздалегідь

Наступний важливий пункт: заходь здалеку. Кинь в його свідомість насіння майбутніх ідей, які ти плануєш з ним обговорювати. Захоплений зненацька Телець, швидше за все, ніколи не погодиться з чимось, що йому не подобається, і ніколи не відступить. То що, хочеш романтичний уїк-енд? Почни планувати його заздалегідь, почни натякати йому про це і пам’ятай, що тобі, можливо, доведеться давати йому віддихатися кілька разів, якщо він сам планував присвятити ці вихідні футболу. Через час і низку натяків він зможе настільки звикнути до цієї думки, що присвоїть її собі і буде щиро вважати, що він сам все так гарно придумав. І буде захищати її за всяку ціну, а ти тільки цього й чекала!

Озброїтися аргументами і засунути подалі емоції

На відміну від Овна Телець в суперечці все ж слухає і начебто навіть намагається зрозуміти точку зору свого опонента. Але твої аргументи повинні бути дуже конкретними, дуже логічними і переконливими, а ти сама – дуже спокійною і розсудливою. Підготовка, підготовка і ще раз підготовка. І мінімум емоцій.

P.S.

А тепер розглянемо варіант, коли ви обидва Тельці. Що ж, це добре, поки ви по черзі дозволяєте один одному перемагати. І навіть це може бути не завжди необхідно. У вас однакові погляди на багато питань, витончений смак і тяга до розкоші. І вас обох може влаштувати як варіант поїздки на пікнік в гарне місце зі смачною їжею, так і варіант провести вихідні вдома, насолоджуючись не менше смачною їжею і видовищами.

Оригінал