Гороскоп на 27 лютого

Овен ♈

Ви більше не можете тримати свої почуття при собі й сумніваєтеся, що будь-кому це під силу. Так навіщо ж себе мучити? Знайдіть людину, якій Ви повністю довіряєте, і поговоріть з нею відверто. Ви надто довго зберігали свою таємницю, переживали й думали, чи насправді ситуація настільки складна, як Ви собі уявляєте. Запитайте думки свого співрозмовника і постарайтеся заспокоїтися.

Телець ♉

Останнім часом Ви багато думали про те, що для Вас дуже важливо, чого Ви хочете досягти в майбутньому і що для цього потрібно зробити. Дійте обережно і поступово. Щойно Ви все для себе проясните, Вам захочеться негайно почати діяти, але це неправильний крок. Не поспішайте, робіть усе спокійно і з упевненістю. Як то кажуть, сім разів відміряй – один відріж.

Близнюки ♊

У Вашому житті з’являється все більше таємниць та інтриг. Навіть не намагайтеся зробити вигляд, що Вам це не подобається. Найбільше Ви любите залаштункові ігри та причетність до чиїхось секретів. Тому коли хтось із Ваших друзів звернеться до Вас по пораду з приводу ситуації, що склалася, не вдавайте, що це навіває на Вас нудьгу. Адже ви любите такі речі. До того ж, у Вас є для цієї людини гарна порада.

Рак ♋

Ви досі відчуваєте потужний приплив енергії та впевненості в собі, який наздогнав Вас учора. А на сьогодні зірки приготували для Вас набагато більше. Не існує нічого такого, з чим Ви не зможете впоратися, якщо як слід над цим подумаєте. Тож приготуйте список речей, які ви дуже хочете сказати або зробити, і беріться за здійснення свого плану.

Лев ♌

Вас долає жага подорожей, настільки сильна, що Ви насилу можете їй чинити опір. Вам важко всидіти на місці. Так навіщо ж боротися із собою? Подумайте, коли востаннє Ви брали відпустку? Можливо, Ви й подорожували, але ці поїздки, найімовірніше, були діловими. А зараз ідеться саме про відпочинок. Не можете такого пригадати? Навіть якщо й можете, настав час це повторити. Зміна обстановки піде вам тільки на користь.

Діва ♍

Якщо останнім часом Ви з кимось почали спілкуватися і тепер відчуваєте, що між вами розгорається пристрасть, то краще пристебніть ремені. Ви не повірите тому, як швидко ці емоції набиратимуть обертів. Можливо, Ви взагалі скасуєте всі свої плани, які передбачають перебування в людних місцях, і відмовитеся бути в компанії, в якій буде більше двох осіб. Подумайте над цим.

Терези ♎

Той, хто наважиться викликати Вас на словесний поєдинок, зіткнеться з тим, що це буде дуже важким завданням. Так завжди буває. А вже сьогодні, коли зірки додадуть жару Вашим емоціям, Ви з легкістю зможете пересперечатися і перехитрити будь-кого, хто вплутається в перепалку з Вами. Тож краще попередьте про це оточення заздалегідь.

Скорпіон ♏

Бачите ці яскраві вогні в небі? Це сяють зірки, і вони збираються додати вогню Вашим почуттям та емоціям. Ви готові спалахнути, як феєрверк, і Вам для цього не потрібні додаткові стимули. А якщо хтось наважиться кинути Вам виклик, навіть жартома, Ви не просто приймете його, а зробите все можливе, щоб довести, що Ви невразливі.

Стрілець ♐

Сьогодні зірки додадуть напруженості у Ваше життя. Для Вас це означає, що буде дуже складно чинити опір спокусі що-небудь купити. Якщо Ви хочете що-небудь придбати, Ви підете в магазин і зробите це, навіть якщо знаєте, що завтра буде розпродаж, і покупка обійдеться Вам набагато дешевше. Яка різниця? Навіщо чекати ще один день заради невеликої економії?

Козоріг ♑

Ви вже ситі по горло тим, що хтось постійно до Вас чіпляється. Ви вже готові дати собі волю і відплатити кривднику по заслугах. Але перш ніж Ви це зробите, попередьте цю людину. Дайте їй знати, що Ви готові дати відсіч. Це в будь-якому разі краще, ніж несподівано влаштувати скандал. Над цим навіть розмірковувати не варто.

Водолій ♒

З ласки зірок сьогодні Ви будете надзвичайно емоційні – до такої міри, що самі себе не впізнаватимете. У Вас прокинеться небачена впертість, тому якщо хтось надумає кинути Вам виклик або випробувати на міцність, Ви одразу продемонструєте, що це була далеко не найкраща ідея. Ваші кривдники отримають небачену відсіч. Сьогодні ви не будете вдавати з себе найдобрішу істоту на цій планеті.

Риби ♓

Ви відчуваєте, що до вас уважно придивляються можновладці? Можливо, в цьому Ви маєте рацію, але можете помилятися щодо причин такої уваги. Можливо, ніхто і не збирається Вас критикувати. Швидше за все, Вам хочуть надати більше повноважень, а це потягне за собою підвищення на посаді, надбавку до зарплати та інші бонуси. Мило посміхайтеся і зберігайте спокій – скоро з Вами станеться щось дуже хороше.