5 пар знаків Зодіаку, у яких народжуються найрозумніші діти

Як відомо, всі знаки зодіаку розділені на кілька колекцій в залежності від їхньої стихій. Вважається, що найбільш міцні союзи виходять серед представників одного будинку. Коли народжуються розумні діти в цьому випадку? Приклади виглядають наступним чином:

• Лев і Стрілець;
• Близнюки і Водолій.

У представлених ситуаціях потомство буде володіти неймовірно сильними інтелектуальними здібностями. Тому всі варіанти до переліку розглянемо детальніше.

Лев і Стрілець

Союз двох вогнів дає просто неймовірні результати. Ця пара відрізняється міцністю і надійністю. Енергія лева до лідерства підкріплюється духовним спокоєм стрільця. Всі представлені якості і передаються дітям.

Близнюки і Водолій

Самі по собі близнюки мають досить потужні інтелектуальні здібності. Це підкріплюється комунікативними навичками водолія.

Звичайно, у зв’язку представників різних будинків нерідко бувають і сварки. Що ж, без конфліктів і розбіжностей обійтися на життєвому шляху просто неможливо. Чому народжуються розумні діти у них? Просто потомство теж отримує певну енергію від батьків. У наведеному випадку список виглядає так:

• Телець і Риби;
• Скорпіон і Овен;
• Терези й Козоріг.

Кожен з цих союзів унікальний по своїй природі. Зустрічаються вони досить рідко, але результати шлюбу просто неймовірні.

Телець і Риби

Тельці у всьому шукають надійність. Вони здатні працювати цілодобово для досягнення своїх цілей. Риби ж менш постійні. Нерідко цей знак зодіаку замість корисних справ починає займатися питаннями самоаналізу.

Діти цієї пари з самого народження отримують широкий кругозір. Їм не чужі і години в бібліотеці, і активний або ж інтелектуальний відпочинок.

Скорпіон і Овен

У яких знаків зодіаку народжуються розумні діти? Звичайно ж, в союзі Скорпіона і Овна. Ця пара багато в чому унікальна. Обидва партнери прагнуть до лідерства і підживлюють енергію іншого.

Однак, їхнє спільне життя більшою мірою нагадує порохову бочку. Діти відразу отримують прагнення батьків до перших позицій. Тому вони докладають неймовірні зусилля для досягнення результатів.

Терези і Козоріг

Енергія Терезів стримує Козорога від зайвого трудоголізму. В результаті чого пара виходить досить гармонійною, хоч і не позбавленої сварок і конфліктів. Цілеспрямованість в обох випадках з генами дістається і дітям. Таким чадам під силу будь-які завдання.

Підсумки

Звичайно, розумні діти часто народжуються і при союзі інших знаків зодіаку. У більшості випадків інтелект залежить виключно від виховання та рівня турботи з боку батьків.