Які негативні риси притаманні різним знакам Зодіаку

Іноді здається, що зірки знають про нас усе – навіть більше, ніж будь-яка близька нам людина. За знаком Зодіаку можна визначити, яка робота нам підходить, які в нас приховані таланти, як правильно вибрати чоловіка або дружину – кінця немає списку зодіакальних можливостей.

Але не завжди знаки розповідає нам лише хороше, позитивне, надихаюче. Іноді вони змушують нас критично подивитися на себе з боку, висуваючи перед нашим носом наші ж власні недоліки. І знову ж таки, тут є лише позитивний момент – це дає нам можливість проаналізувати свою поведінку і змінитися. І ось які недоліки, на думку зірок, є у кожного знака.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овни настирні, агресивні, полюбляють домінувати і іноді навіть бувають зарозумілими. Всі ті якості, які роблять їх відмінним лідером, частенько роблять з них нетерплячого задираку. Овнам дуже подобається посперечатися, вони часто впираються проти виконання наказів. Фраза, якою можна описати Овна – «Я хочу це прямо зараз!»

Телець (20 квітня – 20 травня)

З одного боку, Телець працьовитий і надійний, але з іншого — неймовірно ледачий, упертий і незібраний. Тельці дуже хочуть грошей, та й до всього іншого у них великі апетити, однак вони не хочуть нічого робити, щоб все це отримати.

Телець не хвилюється, якщо їде повільно по дорозі, де за ним хвостом тягнеться ціла колона машин. Він лише посміється над цими ідіотами навколо, які не можуть його об’їхати.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Хтось вважає Близнюків чарівними і привабливими за їхню подвійність, а хтось вважає їх дволикими. Близнюки безладні, знервовані і швидко втрачають інтерес. Вони не збираються мінятися і дорослішати.

Рак (21 червня – 22 липня)

Раки зі своєю надмірною чутливістю змушують оточуючих відчувати себе, як на мінному полі. Ніколи не знаєш, що раптом у сказаному не сподобається Раку, і він вийде з себе. Піддаються настрою – це про Раків ще слабо сказано, якщо врахувати ту гаму емоцій, яку вони переживають кожен день.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви завжди повинні бути в центрі всього. Завжди. Леви пихаті, егоцентричні й просто обожнюють увагу. Леви існують заради лестощів. У розмові з вами Лев може поставити одне-два питання, щоб підтримати цю саму розмову, а потім незмінно повернеться до улюбленої теми – до себе коханого.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви відомі своєю скутістю і гіперкритичним перфекціонізмом. Найогидніша риса – вони запам’ятовують, а потім згадують і витягують назовні з минулого неприємні теми. Діви дивляться на інших людей зверхньо за їхні тваринні інстинкти, забуваючи, що вони самі точно так само наділені інстинктами. Діви дуже бояться поблажливого ставлення.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Якби питання стосувалося їхнього життя і смерті, навіть у цьому випадку Терези не змогли б ухвалити рішення вчасно. Цей знак краще за всіх знає, як потрібно сумніватися. Для Терезів сумнів – це форма мистецтва. Терези фальшиві, безпідставні, їм постійно потрібно схвалення інших, як іншим потрібне повітря, щоб дихати.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Вимогливий, контролюючий і мстивий – ось три негативних кити, на яких спочиває особистість Скорпіона. Він не сприймає нововведень і буде довго пам’ятати будь-яку образу (реальну або вигадану), любовно доглядаючи її у своїй голові. Прощення ближнього не входить в список чеснот Скорпіонів.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Термін «всезнайко», швидше за все, винайшли саме для цього знака. Стрільці грубі, категоричні, а відчуженість робить їхні висловлювання ще більш неприємними.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Все, що роблять Козороги, так це хвилюються. Вони хвилюються навіть там, де хвилюватися абсолютно нема про що. Козороги можуть бути непохитними, трудоголіками, а для досягнення своїх цілей їм нічого не варте використовувати інших людей.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Можна з великою часткою ймовірності припустити, що саме Водолії винайшли тортури мовчанням. Вони в цьому просто аси. Напевно, холодність, відчуженість і стриманість виявляються кращими товаришами, коли відчуваєш себе чужим серед людей.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Рибам варто було б хоч на хвилину висунути голову з-під хмар. У цього знака справжні проблеми з реальністю – Риби постійно губляться десь там, у закутках своєї уяви.

Цей досить критичний гороскоп створений спеціально для того, щоб ми могли чесно поміркувати наодинці з собою про свої не найкращі сторони. Змінюватися в результаті чи ні, вирішувати, звичайно ж, вам, проте адекватний погляд на власні недоліки приносить лише позитивні плоди.

Оригінал