6 знаків Зодіаку з найогиднішим характером

Жити з ними – все одно що на пороховій бочці сидіти!

Овен

Ви людина дії і вам важко впоратися зі своїми емоціями. У найкращі з днів ваш ентузіазм і захват заразні, але якщо щось виводить вас із себе, оточуючим краще сховатися. Ви будете говорити перше, що спало вам на думку, незалежно від того, наскільки це неприємно чути.

Ви можете відчути необхідність щось зробити, щоб випустити пару: вдарити кулаком по стіні, або розмахувати руками під час своєї гнівної репліки. Ваш гнів може бути нетривалим, але короткі його спалахи несуть у собі руйнівні наслідки і навіть дещо лякають, особливо тих, хто виступає об’єктом вашої агресії.

Скорпіон

Не дарма про гнів Скорпіона складають легенди. За своєю натурою ви дуже чутлива, самовіддана і загадкова людина. І хоча ці якості належать до позитивних емоцій, вони є важливими складовими вашого характеру. Ви вмієте відмінно приховувати свою злість, чекаючи ідеального моменту для того, щоб її випустити. Ви ретельно підбираєте слова, але при цьому намагаєтеся, щоб вони ранили в саме серце.

Коли хтось вас ображає, ви не реагуєте на це миттєво, бо вам потрібен час, щоб змусити людей чекати на вашу відповідь. Щойно ви зберетеся з думками, ви скажете і зробите все можливе, щоб заподіяти своїм кривдникам такий самий біль, який вони заподіяли вам.

Телець

Людей може здивувати ваш огидний характер, і не сумнівайтеся – вони мають рацію. Зазвичай ви поводитеся спокійно і розслаблено, але коли хтось починає випробовувати ваше терпіння або гратися у вас на нервах, він бачить ту вашу сторону, про існування якої раніше навіть не підозрював. Ви терплячі, але всьому є межа. І коли вона досягається, ви будете твердо стояти на своєму до самого кінця.

З огляду на те, що такої поведінки від вас ніхто не очікує, це поставить ваших кривдників у глухий кут. Ви днями, тижнями і, можливо, навіть місяцями обмірковували все, що збираєтеся їм сказати. І вам байдуже, маєте ви рацію чи ні, тому що нікому не дозволите собою зневажати і змушувати вас почуватися неадекватними.

Лев

Ви народилися під знаком Лева не просто так – він передбачає набір певних позитивних і негативних якостей. Ви досить демонстративна людина і не боїтеся влаштовувати сцени, що не дуже добре, коли справа заходить про вашу злість. Ви впевнені в собі, але швидко займаєте оборонну позицію, якщо хтось вас випробовує чи намагається принизити.

Вас мало хто може налякати, але це зовсім не означає, що ви не засмучуєтеся, якщо хтось намагається затьмарити вас або поводиться нешанобливо. Враховуючи, що ви живете заради драми, ви не стримуєте себе, коли хочете висловити комусь своє ставлення до ситуації, що склалася.

Діва

Незважаючи на те, що за своєю натурою ви досить замкнута людина, людям не варто недооцінювати вашу вдачу. Здебільшого ви підходите до життя методично, а ваші очікування часто занадто високі як для вас самих, так і для інших людей. Щоб вас розлютити, не потрібно довго старатися, але ви не виливаєте на людину весь свій гнів, поки вона не сяде вам на шию.

Ви терплячі, але ваше терпіння не вічне. Ви уважні до деталей і коли настає слушна нагода, ви вже знаєте, як, не моргнувши оком, можна знищити людину. Так само ви можете з легкістю викреслити людину зі свого життя без непотрібних сцен. Просто кожен, хто перейде вам дорогу, пошкодує, що засмутив вас.

Рак

Рак – це один із найбільш добросердих знаків Зодіаку. Але це не означає, що ви маєте тиху й мирну вдачу. За своєю натурою ви надзвичайно чутлива та емоційна людина, тому коли ви відчуваєте якесь певне почуття, воно повністю вас поглинає. Гнів тут не виняток, і часто саме його ви відчуваєте найсильніше. Здебільшого це відбувається, коли хтось погрожує вашим близьким – ви готові померти за кохану людину, і кожен, хто наважиться перейти їй дорогу, матиме справу з вами.

З іншого боку, якщо близька людина завдає вам болю, він нестерпний, і ви даєте їй це зрозуміти. Ви сповнені рішучості змусити її відчувати те ж саме. А ще ви не дозволите їй злитися на вас, тому що вмієте маніпулювати емоціями, виставляючи себе жертвою і позбавляючи її права засмучуватися.

Оригінал