Як поводяться знаки Зодіаку, коли стикаються з проблемою в житті

Розрив стосунків. Втрата роботи. Провалені іспити. Зруйновані плани. Як би люди не намагалися контролювати своє життя і протистояти обставинам і несподіваним змінам, період під назвою “коли все йде не так”, на жаль, неминучий і трапляється хоча б раз у кожного. Життя любить непередбачувані кульбіти і дивні повороти. Отже, наскільки драматично кожен знак зодіаку реагує на подібну чорну смугу і як з нею справляється?

Овен

Овен спочатку стає похмурішим, потім злиться, а потім миттєво виходить із себе і вибухає. Та так, що всі оточуючі знають напевно, що він страшенно засмучений, оскільки Овен не заперечує наявності проблем і вже тим більше не приховує їх. На щастя, такі емоції довго не тривають, оскільки настрій цього знака може дуже швидко змінитися під впливом нових подій і нових вражень.

Телець

Тельцю завжди потрібен час, щоб опрацювати інформацію і перетравити те, що відбувається. Найімовірніше, він занедужає, почуваючись невдахою і рефлексуючи над несприятливими обставинами, що перетворили його життя на суцільну зневіру. Телець любить “колупатися в рані” і довго розмірковувати над проблемами. Найчастіше він “зависає” на одній, найбільшій неприємності і довго її переживає і препарує.

Близнюки

Реакція Близнюків завжди залежить від їхнього настрою в конкретний момент. Близнюки надзвичайно гнучкі, тому вони в одну мить адаптуються до будь-яких змін і, швидко пристосувавшись, продовжать рухатися далі своїм життєвим маршрутом. Чорна смуга рідко вибиває їх зі звичної колії і навряд чи морально травмує.

Рак

Рак впадає у в’язку і тягучу депресію. Для того щоб пережити такий несприятливий життєвий етап, йому потрібен пасивний відпочинок і відхід від усього світу на якийсь час, щоб осмислити ситуацію, впоратися з емоціями і постаратися виробити подальшу стратегію і лінію поведінки. Раки – це дуже невпевнені істоти, тому будь-які проблеми потужно вибивають опору в них з-під ніг.

Лев

Реакція типового Лева – це вибух обурення. Цей знак терпіти не може, коли в житті щось починає йти не за їхнім планом, сприймаючи такий поворот подій майже як особисту образу. Що робить Лев далі? Зализує рани, поправляє корону на голові й починає швидко шукати вихід, вигадувати рішення й активно їх реалізовувати.

Діва

Діва починає активно міркувати на тему чорної смуги, що настала, розповідаючи будь-якій людині, що потрапила їй під руку, про всі її життєві перипетії. Мимовільний слухач у деталях дізнається, що сталося, чому це сталося, як цьому можна було б запобігти, що Діва думає з цього приводу і як збирається чинити далі.

Терези

Терези логічно розберуть ситуацію по кісточках і розважливо зроблять аналіз, а потім і висновки. З усіх знаків тільки у Терезів є унікальна здатність зберігати спокій під час “штормових днів”. Замість того щоб страждати і плакати, Терези адекватно ставитимуться до того, що відбувається, і намагатимуться прийняти й зрозуміти, чому все так сталося.

Скорпіон

Скорпіон, як і Овен, розлютиться і вибухне. Але якщо Овен вибухає зовні, то Скорпіон це робить внутрішньо. Навколишні навіть не помітять цього вибуху, хоча насправді у Скорпіона всередині панує тривожний і майже кровоточивий хаос, особливо якщо він не має контролю над ситуацією і не може спрогнозувати результати.

Стрілець

Стрілець нарікатиме на життєві обставини. Однак його его зазвичай бере гору, і Стрільцю просто необхідно довести собі й усім навколо нього, що він, як і раніше, все контролює і чудово знає, як поводитися і куди рухатися в цих обставинах. Мало того, він навіть намагатиметься повести й інших людей своїм шляхом.

Козоріг

Козоріг чинить опір, усе заперечує і відчайдушно намагається опанувати ситуацію. Щойно почуття контролю вислизає або навіть втрачається, у Козорога може виникнути паніка, відчуття незахищеності, а то й загрози для життя. Він заперечуватиме проблему доти, доки це можливо, одночасно роблячи все, щоб відновити якусь подобу контролю над нею.

Водолій

Водолій шалено боїться невдач, але зовні надягає маску добробуту і спокою, демонструючи, що з ним усе гаразд. Він бореться зі своєю панікою за допомогою логіки і розуму, намагаючись швидко виробити новий план, щоб виправити ситуацію і повернутися на “правильний” маршрут.

Риби

Риби одразу ж сумують, чахнуть і починають мучити самих себе, причому нерідко справа доходить до самобичування і самозвинувачення. Витягнути себе з такого негативу вельми складно, але, на щастя, Риб рятує їхня гнучкість і маневровість, тому вони потихеньку упокорюються із ситуацією і знову починають повільно і неспішно рухатися далі.

Період під назвою “коли все йде не так” рано чи пізно трапляється в житті кожної людини, проте люди, народжені під різними знаками зодіаку, реагують на таку чорну смугу абсолютно по-різному через свій характер і склад розуму. Хто з них по-спартанськи спокійний? Хто впадає в похмуру депресію? А хто одразу ж починає вибудовувати нові стратегії та плани щодо зміни життєвого маршруту?

Оригінал