Хто зі знаків Зодіаку народився під щасливою зіркою

Напевно, кожен із вас знайомий із висловлюванням “народитися під щасливою зіркою”. Як показує практика, серед представників зодіакального кола дійсно є ті, кому фортуна посміхається частіше. Хто ж ці щасливчики?

Овен

Овни здебільшого сповнені енергії та сил. Вони комунікабельні та життєрадісні. Найчастіше саме ці якості допомагають їм справляти гарне враження на оточуючих і привертати їх до себе. Овнів майже завжди супроводжує удача в роботі, але рідко щастить у коханні. Виною тому їхній гарячий темперамент.

Телець

Тельці, на відміну від своїх побратимів Овнів, дещо ліниві й повільні. Однак ці якості не заважають їм будувати гармонійні стосунки з протилежною статтю і стрімко просуватися кар’єрними сходами. Цих парнокопитних можна сміливо називати улюбленцями долі. Удача завжди на їхньому боці.

Близнюки

Близнюки, на думку більшості астрологів, одні з найщасливіших знаків зодіаку. У них не завжди все гладко складається на роботі і в особистому житті, але це зовсім не заважає їм почуватися справді щасливими. Близнюки життєрадісні й велелюбні, вони знаходять щастя навіть у нових знайомствах і в банальному спілкуванні з друзями.

Рак

Раки, як правило, діляться на дві категорії. Перша – це вічні скиглії та іпохондрики. Вони часто вважають себе обділеними і недооціненими, у них повно комплексів і страхів. Друга половина, навпаки, живе одним днем, отримує дику насолоду від того, що відбувається навколо. Така легкість допомагає їм ловити удачу за хвіст.

Лев

Лев, як показують численні статистичні дані, це щасливий знак зодіаку. Вони, як правило, себелюбні та товариські. Їхня манера і велич допомагають їм задовольнятися всіма принадами життя. Вони завжди кохані й бажані. Доля їх по-справжньому балує.

Діва

Діви за своєю натурою педанти й ідеалісти, через що багато уваги приділяють дрібницям. Вони так часто завантажують голову думками про роботу, здоров’я, домашній затишок, фінанси, що щасливі моменти просто залишаються ними непоміченими. Діви щасливий знак, але щастя своє вони часто втрачають у низці сірих буднів.

Терези

Терези, ось вже хто дійсно йде по життю приспівуючи. Мабуть, нікому з 11 зодіакальних знаків так не щастить у житті, як цим щасливчикам. Терези неймовірно харизматичні й цікаві для оточуючих, для них завжди відкриті будь-які двері. Вони викликають абсолютну довіру і вселяють у тебе впевненість. Їх неможливо не любити. Доля до них прихильна.

Скорпіон

Скорпіон, мабуть, не найщасливіший знак зодіаку. Причиною цього є його складний і часом просто нестерпний характер. Скорпіони спостережливі та злопам’ятні. У них чимало заздрісників і недоброзичливців. Крім того, їм доводиться важко працювати, щоб зайняти своє місце під сонцем.

Стрілець

Завжди яскраві та креативні Стрільці цілком могли б називатися щасливим знаком зодіаку, якби не їхні періодичні перепади в настрої. Стрільці завжди трохи інфантильні, злегка наївні й милі. Якби вони були трохи менш темпераментні й гарячі, доля могла б зробити їх справжніми щасливчиками.

Козоріг

Козороги здебільшого рідко бувають щасливими, оскільки їм завжди важко знайти баланс між роботою та особистим життям. Козоріг, який не досяг успіху в професійній діяльності, не буде щасливим. А приділяти достатньо часу і сім’ї, і роботі вдається рідкісному Козорогу.

Водолій

Водолії – це справжні щасливчики. Вони йдуть легко по життю. Для них щастя не в грошах, не в коханні і не в роботі. Вони щасливі тільки тому, що мають можливість заводити нові знайомства, обмінюватися знаннями і досвідом, подорожувати. Життя для них багатогранне й цікаве в усіх своїх проявах. Вони щасливі просто тому, що живуть.

Риби

Попри свою сентиментальність і деяку відчуженість від зовнішнього світу, Рибам вдається добре влаштуватися в житті й задовольнятися його принадами. Риби цінують себе високо і, як правило, без особливих зусиль отримують те, про що мріють.

Оригінал