Найкращі дружини за знаком Зодіаку

Яка жінка буде найвірнішим другом у багатстві та бідності, добрі та злі, у хворобі та здоров’ї, а з якою краще не зв’язуватися в принципі – розповість наш Гороскоп найкращих дружин.

Овен

Овен – дружина-суперниця. Панянка-Овен – сильна жінка, і всякі слабаки їй не потрібні, зрозуміло. Їй потрібен сильний чоловік, стійкий боєць, здатний витримати щоденний міні-апокаліпсис: темперамент панянки-Овна – розвага не для всіх, прямо скажемо. Тому, коли Овен знаходить чоловіка, здатного це витримати, вона негайно стає лапочкою і виходить за нього заміж. А потім починається найцікавіше: боротьба була рівна, боролися два Овни. Ніхто ніколи не переможе, тому що і Овен, і її чоловік будуть прокачувати силу нескінченно і до срібного весілля, мабуть, отримають медальки з написом: “Сила. Рівень: бог”. Але не заспокояться, зрозуміло.

Телець

Телець – дружина-мотиватор. Мотиватор вісімдесятого рівня. Панянки-Тельці зазвичай виходять заміж за симпатичних роздовбаїв, тому що роздовбаїв дуже приємно любити: з ними завжди весело. Але любов любов’ю, а їсти хочеться завжди. А панянці-Тельцю хочеться не тільки їсти, а ще й платтячко. І будиночок. І машинку. І щоб усі їй заздрили. Тому роздовбай, що потрапив до рук Тельця, дуже швидко знайомиться з широким асортиментом її мотивувальних технік: вона віртуозно пиляє. Вона геніально маніпулює. Вона майстерно шантажує. І так, голки під нігті запихати вона теж вміє. Ну, зате роздовбай незабаром стане багатим і успішним. Якщо виживе.

Близнюки

Близнюки – дружина-дзеркало. Майже містична сутність, таємнича й небезпечна. Є жінки, поруч із якими чоловік бачить себе чудовим героєм, є жінки, поруч із якими чоловік почувається невдахою, а є панянки-Близнюки. Вони знають, хто він такий насправді. Прикидатися марно: Близнюки дивляться в саму суть, годують з рук чужих внутрішніх чудовиськ і чухають їх за вушком. Саме тому панянки-Близнюки – найщасливіші дружини: знати про себе все найпотаємніше готові тільки дуже, дуже хороші чоловіки. Святі люди, по суті. Так, точно святі: якось же вони терплять внутрішніх чудовиськ Близнюків, ім’я яким – легіон.

Рак

Рак – ідеальна дружина. Панянку-Рака не так-то просто вмовити на заміжжя, але, якщо вже вдалося, вона проявить себе у всій красі: вона розумниця, красуня, господиня. Ідеально веде дім, бездоганно плекає діточок, дружить із родичами чоловіка. Завжди підтримає коханого, завжди йому догодить. Тому що сім’я – це головне. Головне, вона сказала! А хто зневажатиме своїми сімейними обов’язками, того вона візьме сталевою клешнею за якесь місце. І покаже паршивцю, де раки зимують!

Лев

Левиця – дружина-королева. Заміж Левиці виходять тільки за тих, хто в змозі забезпечити їм царство відразу, негайно. Ну і потім усе життя завойовувати на славу своєї королеви нові землі і множити армію вірних васалів. Саме тому жити з Левицею, в принципі, дуже зручно: чоловік із завойовницькими амбіціями – це сильний чоловік, а Левиця не терпить поруч із собою жодних конкурентів. Тому кожен має займатися своєю справою: Левиця – блищати, чоловік Левиці – забезпечувати їй усе, що для цього необхідно. Зустрічатися можна на урочистих прийомах раз на тиждень, так.

Діва

Діва – розумна дружина. Дуже розумна. До біса розумна! Вона все розуміє, їй ніколи і нічого не потрібно пояснювати. З нею можна поговорити про все. Вона завжди підтримає, завжди дасть мудру пораду. Вона і кохана, і найкращий друг, тому в чоловіків Дів зазвичай не буває друзів. І їм, бідолахам, нема кому навіть поплакатися, коли на Діву нападає дурь. Адже коли на Діву нападає дурь, вона використовує свій гігантський розум, щоб якомога витонченіше повиколупувати чоловікові його ніжні, м’якенькі мізки. Але потім вона вибачиться, звісно, і визнає, що була неправа. Як усяка розумна жінка.

Терези

Терези – дружина-котик. Мила, чарівна, безпосередня, але абсолютно марна в побуті істота. З іншого боку – що за будинок без котика? Порожній, холодний будинок, нехороша квартира. І, до речі, котики не такі прості, як вам здається: якщо панянку-Терези не пестити, не плекати, не носити на ручках і не дозволяти їй займати все ліжко – вона образиться і піде без шапки в ніч холодну. І марно питати її, що не так, тому що: “Ой, усе!”

Скорпіон

Скорпіон – дружина-відьма. Справжня відьма, без жартів. Причарує будь-кого, а потім начаклує йому славу, успіх і багатство. Чоловікові панянки-Скорпіона всі заздрять: вона неймовірна красуня, вона приголомшливо сексуальна, вона розумна, вона – втілення ідеальної жінки. А чоловік Скорпіона – втілення ідеального чоловіка: він розумний і харизматичний, і взагалі неймовірно крутий. Ну тому, що діватися йому, по суті, нікуди: “Домінуй і принижуй!” – ось життєве кредо панянки-Скорпіона, а хто не вижив – той не джигіт. Се ля ві.

Стрілець

Стрілець – бойова подруга: з нею можна у вогонь, у воду і в розвідку. За спиною чоловіка ховається тільки тому, що звідти зручніше подавати йому патрони. Так, важливо розуміти, що чоловікові Стрільця дійсно завжди потрібні патрони. По-перше, йому потрібно відстрілювати конкурентів, яких абсолютно не турбує той факт, що панянка-Стрілець нібито заміжня. А по-друге, треба ж якось рятуватися під час сімейних сварок. Хоча – будемо чесними – відстрілюватися від розгніваної панянки-Стрільця марно. Не факт навіть, що допоможе розривна граната. От хіба що жалібний крик “Я в усьому винен, а ти права, права, люба!”.

Козоріг

Козоріг – принципова дружина. У панянки-Козорога є чітке уявлення про те, яким має бути шлюб, і вона ні на крок від нього не відступить. Тому Козороги ніколи не виходять заміж за кого попало через якесь там дурне кохання, о, ні. Панянки-Козороги прекрасно знають, що шлюб буде щасливим тільки в тому разі, якщо подружжя виліплене з одного тіста. Проблема в тому, що сама-то жінка Козоріг зовсім не з тіста, а, скоріше, з твердих порід дерева. І свого Буратіно, будьте впевнені, вона допрацює до ідеалу – нехай навіть і сокирою. Щоправда, в процесі тріски летітимуть і збиватимуть з ніг випадкових свідків, але потім у сім’ї Козорога запанує мир і лад на віки вічні. Амінь.

Водолій

Водолій – дружина Шредінгера. Начебто вона є, але водночас її нібито й немає. У тому сенсі, що в холодильнику панянки-Водолія щодня здійснюють суїцид гризуни, з каструлі, забутої на плиті, чоловікові Водолія імпозантно підморгують макарони, а кіт не завжди може залізти до свого горщика без альпіністського спорядження. А все тому, що Водолій вважає: життя занадто коротке, щоб витрачати його на низинний побут. Сімейне життя – це радість, сміх і веселощі! Тож чоловікові з дружиною-Водолієм ніколи не нудно. Чесно сказати, він, бідолаха, ледве встигає отямитися між двома сеансами нестримних веселощів.

Риби

Риби – дружина-актриса. Чоловік ніколи не знає, про що вона думає насправді, і, природно, поняття не має, чим вона весь день займалася. А ось йому самому завжди є чим зайнятися: по-перше, він усе життя намагається розгадати, що ж таке насправді його мила. А по-друге, він має працювати кам’яною стіною, добувачем, господарем, коханцем і цікавим співрозмовником. Бо якщо Рибку не забезпечувати, не захищати, не догоджати, не розважати і не кидати до її ніг дари – вона вильне хвостом і давай до побачення. Ви запитаєте, що робить у шлюбі сама Риба? О, найскладніше. Вона прикрашає Собою Буття. Не покладаючи рук буквально.

Оригінал