Причини чоловічих зрад за знаком Зодіаку

Існує думка, що кожен чоловік хоча б раз у житті зраджував свою кохану, а третина чоловіків роблять це постійно. Більшість учених пояснюють це полігамним характером чоловіків, ось тільки астрологи не погоджуються з цим твердженням. На їхню думку, схильність до зрад визначається впливом планет на людину. Зірки ж визначають і причини, через які представники того чи іншого знака Зодіаку заводять стосунки на стороні. Настав час розібратися з причинами зрад представників зодіакальної плеяди.

Овен

Овен – «мисливець» по життю, а тому йому як повітря необхідно фліртувати з панночками, що сподобалися. Від такого спілкування Овни отримують потужний заряд адреналіну, який потім витрачають на роботу та розвиток. Не дивно, що флірт Овна нерідко закінчується любовними пригодами. Відразу обмовимося, любові з боку представника даного знака тут не буде й близько, це, скоріше, спортивний інтерес, бажання продемонструвати свою домінуючу позицію та самоствердитися. У коханні ж Овен клянеться лише одній жінці і буде поруч із нею до кінця своїх днів.

Телець

Тельці за своєю природою надзвичайно віддані особистості, а тому серед усієї зодіакальної плеяди ці чоловіки найменше схильні зраджувати своїм коханим. Вони терпітимуть навіть зради дружини, сподіваючись, що колись вона все усвідомить і зміниться, терпітимуть зради і приниження, але тільки до певного моменту. Одного разу терпець Тельця лусне, і він кинеться «у всі тяжкі», знайшовши собі ту, яка змусить його забути про минулі хворі стосунки. Це навіть не можна назвати зрадою, адже вступивши в інтимну близькість з іншою жінкою, підопічний Венери вже ніколи не повернеться до колишніх стосунків.

Близнюки

Не секрет, що Близнюки дволикі, а тому надто нестабільні у стосунках. Вони можуть відчувати справжню гармонію зі своєю другою половинкою, але тут же зраджувати їй, просто щоб самоствердитися, показати, що вони цілком здатні спокусити панночку, що сподобалася. Загалом, у зрадах Близнюка багато від самозакоханості та бажання продемонструвати оточуючим свою чарівність. Крім того, Близнюкам просто необхідні гострі відчуття, а значить, якщо кохана жінка не вносить «перчинку» у відносини двох закоханих, представник стихії Повітря сам знайде ці відчуття, але вже на стороні.

Рак

Раки відносяться до осіб, які у принципі не схильні заводити тривалі сімейні стосунки, особливо у молодому віці. Їх цілком влаштовують швидкоплинні чуттєві романи, які швидко закінчуються, коли виникають почуття до іншої людини. І навіть перебуваючи в шлюбі, Рак не забуває про флірт з дамою, що сподобалася, і легко може зрадити, особливо якщо панночка закрутить голову цій людині своєю чуттєвістю. У плані зрад Раки є швидше жертвами, адже виплутатися з любовних чарів, які поширює чуттєва сексуальна жінка, такі чоловіки просто не в змозі.

Лев

Від представників знака Лев так і віє впевненою чоловічою чарівністю. Не дивно, що представниці прекрасної статі самі мріють затягнути таких чоловіків у ліжко. Але зробити це непросто. Усередині Лева борються два бажання – зрадити, щоб у черговий раз самоствердитись у статусі «героя коханця» або зберегти вірність коханій жінці. І тут багато залежить від другої половинки Лева. Якщо вона поважає і всіляко підносить свого чоловіка, представник стихії Вогню відразу відкине бажання зрадити. Але якщо у відносинах спостерігається холодок, а Лев не відчуває, що його люблять, він легко погодиться на адюльтер.

Діва

У плані схильності до зрад чоловіка Діви подібні до Тельців. Вони вибирають собі супутницю життя щиро розраховуючи пройти з нею, пліч-о-пліч, все життя. Тому спонукати представника даного знака до зради своєї коханої практично неможливо. Діви люблять легкий флірт, але самі не піддаються спокусі, чітко знаючи, коли слід зупинитися. Інша річ чоловік Діва, який вже розчарувався у своїй обраниці. Він справді може піти на зраду, але тільки щоб продемонструвати своїй коханій, що він переходить межу, за якою закінчуються колишні любовні стосунки. До колишнього кохання цей чоловік уже не повернеться.

Терези

Терези – відомі сластолюбці. Вони можуть жити без інтриги, без любовної гри, особливо якщо вона приправлена ​​можливістю зради. Такі чоловіки рідко наважуються зраджувати, воліючи обігравати ці відчуття у своїх мріях. Здійснити зраду в реальному житті Терезам заважає страх втрати коханої людини, а також страх помсти коханій за зраду. Водночас Терези занадто ведені, а значить, якщо на шляху їм зустрінеться наполеглива партнерка, яка вирішить спокусити підопічного Венери, він не зможе чинити опір цьому натиску. Ось тільки піддавшись спокусі, цей чоловік ще довго переживатиме за скоєну зраду та боятиметься розголосу.

Скорпіон

Чоловік Скорпіони занадто велелюбні, а тому зовсім не поспішають заводити серйозні стосунки. Але, коли такий чоловік одружується і заводить дітей, він стає зразковим сім’янином, який абсолютно розчиняється у своїй обраниці. Свідомо Скорпіон не будуватиме інтрижки на стороні, хоча дуже любить флірт і ніколи не відмовиться поворкувати з панночкою, що сподобалася. Інша річ, якщо такий чоловік перебуватиме у стані, коли його розум не контролює інстинкти. У такому стані Скорпіон справді може піддатися спокусі. Хай там що, своїй коханій жінці підопічний Марса ніколи не зізнається у зраді.

Стрілець

Стрільці не уявляють своє життя без гострих емоцій, без ризику та азарту. До того ж ці особи занадто волелюбні, а тому не пропускають жодної спідниці. Стрілець зраджує з легкістю, і нерідко навіть сам зізнається у цьому своїй обраниці, щиро заявляючи, що фізична зрада – це не зрада, а любить він лише одну жінку. Така філософія підходить далеко не всім панночкам, а тому Стрільці нерідко по кілька разів розлучаються і одружуються, поки, нарешті, не знайдуть жінку, яка прийме цього чоловіка з усіма його недоліками. Він і їй зраджуватиме, але заради кохання друга половинка закриватиме на це очі.

Козоріг

Постійність – ознака всіх представників стихії Землі. Козороги у цьому списку не виняток. Це фіксований знак, який віддає перевагу гранично щирим відносинам, без обману і зрад. Ці особи не надто емоційні на публіці, але наодинці зі своєю коханою жінкою демонструють всю свою пристрасть та бажання. Якщо жінка дає відповідь, Козорогу не спаде на думку зраджувати. Однак якщо друга половинка виявиться беземоційною в ліжку, а підопічний Сатурна не отримуватиме бажаних емоцій, він зважиться на зраду. І бережіться жінки, коли Козоріг увійде у смак.

Водолій

Водолія досить просто спровокувати на зраду. Ця людина не зазнає тиску з боку, а коли на неї валиться купа претензій та вимог з боку коханої жінки, просто йде з дому. Де і чим займається «пропавший» Водолій, часом не знають навіть близькі друзі. Цілком можливо зраджує своїй жінці, адже щоб зважитися на адюльтер, цій людині необхідно лише зустріти цікаву, яскраву та неординарну особистість. Водолії закохуються миттєво, і згорнуть гори заради того, щоб обожнювана жінка відповіла їм взаємністю. Загалом, утримати Водолія від зрад зможе тільки найоригінальніша, найдивовижніша і незвичайна жінка.

Риби

Риби неймовірно закохані особи, яких легко спокусити і заманити в ліжко. У цьому сенсі чоловіки даного знаку нерідко стають жертвами підступних спокусниць, яким достатньо виявити трохи натиску, щоб підопічний Нептуна просто втратив від бажання голову. Самі ж Риби не наважаться на зраду, тому що постійно сумніваються у своїй чарівності та здатності підкорювати жінок. В принципі, цей знак схильний до зрад лише тому, що любить секс і обожнює чуттєві насолоди, але рішучості у здійсненні своїх бурхливих фантазій йому, як правило, не вистачає.

Оригінал