Ви або обожнюєте його, або ненавидите: цей знак Зодіаку завжди знає про вас більше, ніж ви про нього

Життя людей, народжених під цим знаком, оточена таємницями…

Скорпіони володіють сильною харизмою, що і пояснює, чому в один момент ми сходимо з розуму від любові до них, а в наступний – нас роздирає ненависть.

Ось деякі з особливих якостей Скорпіона:

Вони люблять всією силою

Вони закохуються воістину з несамовитою силою. Але щоб це сталося, вони повинні зняти непробивну броню, яка оточує їхнє серце – адже відкрити його вони зможуть тільки перед тією людиною, в якій будуть на 100% впевнені. А понад усе на світі Скорпіони бояться зради.

Саме з цієї причини вони постійно відчувають своїх партнерів – Скорпіон хоче бути впевненим у тому, що людина поруч гідна його. Вибір партнера для Скорпіона – це серйозне рішення, оскільки він планує жити з ним в любові і злагоді до тих пір, поки смерть не розлучить їх.

Вони темпераментні

Скорпіони люблять спілкуватися, але не люблять поверхневих розмов. При зустрічі з людиною на вечірці вони можуть поводитися і як інтроверти, і як екстраверти – все буде залежати від теми розмови, яку запропонує співрозмовник. Якщо вони перебувають у гарному гуморі, якщо вони відчувають себе у своїй тарілці, то тоді демонструють просто вогняне почуття гумору.

Коли вони мають справу з людьми, до яких вони відчувають симпатію, вони намагаються відразу ж перейти до суті розмови, вважаючи за краще спілкуватися на глибокі та значущі теми. Вони не люблять витрачати час на балаканину і плітки.

Навіть не думайте питати Скорпіона, про що він думає, якщо ви не готові до дуже прямої і іноді нетактовної відповіді.

Вони дуже веселі

Скорпіони володіє гострим почуттям гумору. Їхні жарти одні люди вважають образливими, а інші – вельми кумедними. І якщо ви відрізняєтеся підвищеною чутливістю, вони можуть шокувати вас або навіть поранити ваші почуття.

Їхній інтелект і особливий стиль гумору дозволяють їм відпускати іронічні коментарі з приводу будь-яких обговорюваних тем. Своїми шокуючими дотепами Скорпіони здатні розворушити будь-яку компанію.

Вони неймовірно винахідливі і ніколи не здаються

Немає знаку більш винахідливого, ніж Скорпіон. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються наполегливим характером і готовністю прийняти будь життєвий виклик. Вони ні за що не здадуться, поки не досягнуть своєї мети.

Для них відмова – це не відповідь, особливо, якщо вони збираються завоювати серце представниці або представника протилежної статі.

Їм можна довіряти секрети

За своєю природою Скорпіони є досить загадковими натурами, які ніколи повністю не розкривають глибокі та темні секрети. Вони вірні і надійні, але намагаються уникати занадто цікавих людей, які намагаються викопати їхні потаємні секрети.

Одночасно з цим вони володіють дивовижними розвідувальними здібностями. Тому, навіть не намагайтеся зберегти будь-яку річ у секреті від них, вони все одно про неї дізнаються. Завдяки цьому дару зі Скорпіонів виходять відмінні дослідники, слідчі і шпигуни.

Вони намагаються тримати все під контролем

Скорпіони – це природжені лідери, які намагаються все тримати під контролем, тому що все їхнє життя має йти так, як вони цього хочуть. Лише в цьому випадку вони відчувають себе комфортно і безпечно. Якщо вони з якоїсь причини перестають контролювати ситуацію, вони відчувають сильний стрес.

За іронією долі, потреба в контролі – це одночасно їхня сила і слабкість. З одного боку, це дозволяє їм вирішувати багато проблем. З іншого – це часто змушує їх вступати в боротьбу за владу у відносинах з партнером (або з авторитетною людиною в середовищі їхнього спілкування).

Для отримання повного контролю вони здатні вдатися до всіх видів маніпуляцій. І якщо вам здається, що Скорпіон поступився вам місцем головного… це вам просто здається.

Вони дуже загадкові

В одну мить Скорпіони можуть здаватися відкритими і красномовними, а в наступну – безмовними і таємничими. Але одне можна сказати точно – вони ніколи не бувають нудними. Вони зачаровані темною стороною життя і з задоволенням шукають відповіді на найглибші питання і намагаються розгадати самі темні таємниці людей, місць або речей.

Їм подобаються інші, паралельні світи, тому їх особливо хвилюють такі теми, як кримінал, смерть, жахи і окультизм. Їм подобається займатися дослідженням інших людей, але самі вони відповідають загадковою поведінкою, якщо не готові відповісти на поставлені їм запитання.

Під час побачення зі Скорпіоном вам може здатися, що він знає про вас більше, ніж ви про нього. І зовсім не даремно народжені під знаком обожнюють судово-медичні телевізійні шоу.

Вони відрізняються вибуховим характером

Скорпіонів не так-то й легко розлютити. Однак якщо це станеться, очікуйте землетрусу силою 8,6 бала за шкалою Ріхтера. Через свою схильність до контролю вони можуть здаватися людьми досить спокійними, але якщо відбувається щось таке, що зачіпає їхнє особисте, наприклад, зраджують довіру, вони вивергаються, як вулкан, виливаючи на зрадника гнів, з яким йому, можливо, ніколи раніше не доводилося стикатися.

Тоді їхня дотепність перетворюється на смертельну зброю, що змушує їхнього кривдника по-справжньому відчути, що таке знамените жало Скорпіона.

Якщо ви зрадите їх, вони цього не забудуть. Вони вважаються майстрами помсти і, як відомо, терпляче чекають відповідного моменту, щоб відігратися як слід.

Ніколи не обманюйте Скорпіона!

Вони відмінні психологи

Скорпіони дуже проникливі, тому здатні вловлювати почуття і емоції людей, перш ніж ті взагалі встигнуть вимовити хоч слово. У вас немає жодного шансу вступити з ними нечесно, тому що здається, що вони володіють вбудованими детекторами брехні.

Оригінал