Рейтинг найкращих та найгірших знаків Зодіаку у ліжку

Всі люди різні, з різним темпераментом і своїм характером, а тому далеко не факт, що людина, яка вам сподобалася, буде хорошим коханцем. Тому представляємо вам рейтинг знаків Зодіаку в ліжку, від гіршого до кращого, щоб ви могли вибрати для себе найпридатнішого партнера.

Діва

У представників даного знака є все, щоб привабити протилежну стать: сексуальність, чарівність, ерудиція та багато інших привабливих якостей. Але чи годиться Діва у коханці? Скоріше ні. Цим людям подобається спілкування, вони люблять флірт, але при цьому абсолютно байдужі до сексу. У ліжку з Дівою нудно, ця людина не підтримуватиме ваші фантазії, та й сама не виявить ініціативу, а тому пристрасної та чуттєвої натури з такою людиною просто не по дорозі.

Рак

Представники знака Рак при всій своїй чарівності та податливості нерідко розчаровують, коли доходить до інтимної близькості. Це сексуальні особистості, яким необхідний чуттєвий вербальний контакт. Їх більше збуджують слова, вони можуть проводити з вами ночі в збуджуючих бесідах, але коли справа доходить до сексу, максимум на що здатні Раки, це ласки. А «механіка» сексу, таким людям абсолютно нецікава, що говорить про Раків як про дуже поганих коханців.

Близнюки

Бажаєте відчути розчарування в ліжку? Спробуйте спокусити Близнюка і зрозумієте, що з цією людиною вам не світить гармонія в ліжку. І зовсім не тому, що Близнюк – поганий коханець. Просто це егоїст чистої води, який зваблюватиме вас, поки не отримає бажане. А отримавши свою дозу насолоди, ви станете Близнюкові нецікаві. І навіть якщо ваші стосунки не на одну ніч, ви просто втомитеся постійно віддавати, нічого не отримуючи натомість, через що дуже скоро Близнюки стануть вам тягарем.

Козоріг

Для Козорогів інтимна сфера в принципі не має великого значення, тому що всі думки та бажання цієї людини спрямовані на кар’єрне зростання та саморозвиток. Тому в ліжку Козоріг зовсім невинахідливий і не має бажання пробувати щось нове. Інтимна близькість з ним не буде яскравою, проте вона буде чуттєвою, якщо Козоріг щиро любить свого партнера і повністю йому довіряє. На підтримку Козорога скажемо, що ця людина не прагне тягнути інших у своє ліжко і сама обирає партнера, який підійде йому в ліжку. Напевно, тому критики на його адресу у сексуальному плані зазвичай мало.

Водолій

Представники цього знаку нерозважливі у ліжку, через що їм важко знайти собі ідеального партнера. Водолії непогані коханці з добре розвиненою фантазією, але їхній потяг до різноманітного і нетривіального сексу часом лякає партнерів, і змушує їх цуратися Водолія. Вся справа в невгамовному характері і поспіху, з якою ця людина підкорює партнера, що сподобався. Якби Водолій більше часу приділяв залицянням і розкривав свій внутрішній світ партнерові до ліжка, таких конфузів було б набагато менше.

Лев

Ця людина вмілий коханець, який знає, як принести задоволення своєму партнеру. Інша справа, що в сексі Лев частенько починає займатися самолюбуванням, забуваючи про те, що головне – зробити задоволення партнеру і насолодитися моментом чуттєвого єднання. Але якщо представнику даного знака делікатно натякнути на його недолік, надалі він менше приділятиме уваги собі і більше піклуватиметься про партнера. Загалом делікатними підказками інтимну близькість із Левом можна зробити просто ідеальною.

Риби

Рибам потрібен час, щоб розкріпачитися в ліжку та показати все, на що вони здатні. Ці особи не одразу довіряють партнерові, але якщо у нього вистачить терпіння, він зможе відчути на собі всі насолоди світу. У ліжку Риби неймовірно чуттєві, своїми словами та діями буквально зводять з розуму партнера. Щоправда, варто врахувати, що ці люди не схильні до домінування, а отже, особливо темпераментним партнерам може не вистачати від Риб напору та жорсткості з його боку.

Скорпіон

Від Скорпіона так і віє сексуальністю, і це враження повною мірою підтверджується в ліжку. Така людина не ходить навколо, а сміливо говорить партнерові, що сподобався, про своє чуттєве бажання і веде його за собою. А якщо врахувати, що гарячий темперамент і сексуальний натиск Скорпіона доповнюється його потягом до домінування, багато хто схильний називати цю людину найкращою в ліжку. Єдине, що бентежить у Скорпіоні – його непостійність, адже після проведеної разом ночі він зазвичай втрачає інтерес до партнера.

Стрілець

Для представників знака Стрілець дуже важливі здорові сексуальні відносини, в яких задоволення отримують обидва партнери. Ця людина наполеглива і винахідлива, у ліжку вона розкріпачується і намагається розкріпачити кохану людину. Без граничної відвертості Стрілець не буде задоволений, але якщо досягне бажаної гармонії, щасливими будуть обидва партнери. Правда, не можна не відзначити пекучий темперамент Стрільця, якому завжди мало сексу. А ця особливість не всім подобається.

Терези

Люди, народжені під цим знаком, у будь-якій ситуації шукають гармонії у ліжку. І неважливо, чи постійний партнер це чи випадковий зв’язок на стороні. У будь-якому з цих випадків Терези викладатимуться на 100%, не просто доводячи партнера до вершини, але намагаючись досягти оргазму разом з ним. Для цих людей дійсно важливо, щоб ідучи, ви думали про них і вас гріли теплі чуттєві спогади.

Овен

Овнів можна назвати практично ідеальними в ліжку, адже кожна їхня інтимна близькість – іспит на сексуальну профпридатність. Овни з почуттям віддаються насолоді, причому воліють «мучити» свого партнера, витончено підтримуючи його на вершині насолоди, але не даючи досягти піку. Партнери дуже люблять таке «катування» і одного разу зазнавши такої насолоди, надовго запам’ятовують постільні втіхи з Овном. Якби не спортивний інтерес, який нерідко рухає Овном, його можна було б назвати сексуальною досконалістю.

Телець

Тельці щиро закохуються у кожного свого сексуального партнера, і це почуття окрилює їх. Улюблену людину вони готові балувати в ліжку, виконувати всі його бажання, причому навіть ті, про які партнер не говорить вголос. Тельці тонко відчувають настрій сексуального партнера і поводяться так, щоб викликати його захоплення. До того ж особи даного знака не забувають про почуття партнера після оргазму. Для них така турбота та спілкування з партнером не менш важлива, ніж прелюдія та сам секс. Партнери це цінують і зводять Тельця на вершину сексуального Олімпу.

Оригінал