Гороскоп на 20 червня

Овен ♈

Дозвольте Місяцю навіяти Вам задумливий настрій. Розслабтеся та подумайте про те, чим живе Ваш світ. Використовуйте момент, щоб розробити конкретні та захопливі плани. Також варто виділити час для себе: він допоможе Вам відокремити фантазії від перспектив.

Телець ♉

Сьогодні важливо приділити увагу речам, які по-справжньому приваблюють Вас і збуджують амбіції, віру в себе, лібідо. Настав час вирватися із зони комфорту і рушити назустріч меті. Довіртеся допитливості, амбітності, силі уяви.

Близнюки ♊

Реалістичний погляд на речі не означає, що треба триматися за якісь явно хибні передумови. Те, що відбувається, може здатися неприємно знайомим; здається, що історія повторюється. Саме тому так важливо зрозуміти та прийняти правду. Вона не залишить місця сумнівам.

Рак ♋

Ризикнути і взятися за справу, яка раніше лякала – звучить як план. Ви налаштовані думати, що трохи — краще, ніж нічого. Проте здорова цікавість допоможе рухатися далі та отримувати більше. Якщо раніше Ви керувалися розумом, то тепер настав час довірити кермо серцю.

Лев ♌

“Ось лінія; переступати її не можна”. Прямо чи непрямо Вам кажуть щось подібне, але зараз з’явиться шанс знову прокреслити кордони між людьми. Перше, що треба зробити: це прибрати невірні передумови та озвучити невисловлене.

Діва ♍

Є почуття, що Вас не слухають. Але це зовсім не означає, що Ви кажете нудні речі! Швидше, Ви просто даєте занадто багато інформації відразу. Не мовчіть у тому, що Вас захоплює. Але слідкуйте за настроєм людей – і давайте їм перепочинок, коли він явно потрібний.

Терези ♎

Творчий підхід до справ – запорука більшої ефективності. Довірившись уяві, Ви придумаєте, як не витрачати на роботу занадто багато сил. Винахідливий підхід допоможе докорінно змінити те, що стало нудною механічною роботою.

Скорпіон ♏

Є способи повідомити іншому про свої бажання та наміри без зайвої драми та конфлікту. Більше кажіть “ми” замість “я”. Чуйне ставлення до співрозмовника також зіграє свою роль. Словом, намагайтеся поводитися з ситуацією дбайливо!

Стрілець ♐

Вплив Місяця стосуватиметься Ваших емоційних основ, почуття безпеки, стабільності. Проблема будинку здасться цілком вирішуваною. Водночас можливий дещо несподіваний розвиток подій. Новини можуть захопити, а можуть трохи налякати, але так чи інакше, таке послання зірок.

Козоріг ♑

Настав час (заново) відкрити канали комунікації. Тягніться до людей: у цього є далекосяжні творчі перспективи. Також є сенс протягнути оливкову гілку “ворогу”. Прощення і співчуття будуть даватися Вам легко і багато що можуть змінити.

Водолій ♒

Ми часто думаємо, що сім’я – це люди, з якими взаєморозуміння існує за умовчанням. Але сьогодні на Вас чекають відкриття, пов’язані з близькими та їхнім минулим. Ви отримаєте відповіді на деякі запитання, якими вже давно задавалися.

Риби ♓

Сьогодні Місяць перебуває у Вашому знаку, а значить Ви опинитеся в центрі уваги. Чуттєвість та чуйність не дадуть Вам залишитися непоміченими. Також варто нагадати близьким, що Ви завжди готові підтримати їх. Для кого це означає більше, ніж Ви можете собі уявити.