5 знаків Зодіаку, які можуть відмовитися від друзів заради стосунків

Коли у цих знаків зодіаку з’являються стосунки, вважайте, що друзів у їхній особі ви втратили. Вони схильні розчинятися у своєму партнері, коли закохані, і як наслідок вони починають уникати старих приятелів і навіть близьких родичів. Чи варто сприймати їхні спроби припинити дружбу занадто серйозно? Не турбуйтеся, вони (врешті-решт) повернуться після того, як магія кохання розсіється.

Телець

Якщо Тельцю поставити ультиматум (нехай у дуже м’якій формі), він погодиться припинити дружбу, щоб зберегти стосунки. Навіть якщо вони токсичні. Не приймайте це особисто, але Телець вважає за краще догодити комусь, з ким він емоційно пов’язаний, поки він не прокинеться одного ранку і не зіткнеться із суворою реальністю.

На жаль, але його потенційний партнер важливіший для нього, ніж дружба. Тельцю важко розірвати стосунки. Але коли йому боляче, він іде і стирає цю людину зі свого життя. А потім знову з’являється на горизонті у старих друзів.

Рак

Рак шалено хоче бути коханим і, найголовніше, любити у відповідь. Він постійно шукає собі дім-притулок, мріє про чудову сім’ю і ділиться своїми надіями і мріями тільки з другою половиною. Він напевно вирішить припинити дружбу і зосередить свою увагу виключно на партнері, заради якого здатний на найбільші жертви. Коли стосунки закінчаться, Рак буде довго “хворіти”. А потім повернеться у ваше життя, ніби нічого й не сталося.

Лев

Лев відомий тим, що любов у нього завжди на першому місці. Він неймовірно пишається всім тим, що робить у своєму житті, і стосунки не є винятком. Лев хоче бути найкращим, а значить світ повинен бачити найяскравішу левову любов. Але ніхто інший туди вхожий не буде – іншим дозволено тільки споглядати ідилію на відстані.

Закоханий Лев запросто прийме рішення припинити дружбу. Ба більше, він відсуне всіх на задній план, зосередившись тільки на своєму обранцеві (обраниці). І плювати він хотів на оточуючих, звісно, до пори, до часу.

Діва

Діва – це внутрішня краса і гідність, але коли вона закохана, то може легко взяти на себе роль “прислуги”. Вона зробить усе можливе і неможливе, щоб догодити своєму партнерові, оточуючи його своєю увагою, турботою і любов’ю. Діва може миритися з безліччю речей, і вона постарається щосили утримати кохану людину.

До того ж вона здатна бути впертою і не прислухатися до порад своїх найближчих друзів. Тому що вважає, що вона знає краще, як справлятися із ситуацією. Якщо щось у її стосунках не зростеться, вона терпітиме довго, але зате піде дуже швидко і рішуче.

Терези

Терези непостійні, коли вони з кимось зустрічаються. Але вже якщо вони шалено закохані, то стають надзвичайно відданими партнеру і швидко вирішують припинити навіть найдавнішу дружбу заради другої половинки. Можете попрощатися з близькими вам Терезами, якщо вони знайшли другу половину.

Ці любителі вечірок і спілкування відразу ж перетворяться на домосідів і віддаватимуть себе повністю коханій людині. А також усіляко підлаштовуватимуться під неї та її інтереси. Вважайте, що поки їхні стосунки не закінчаться, Терезів у вашій компанії ви більше не побачите.

Оригінал