Гороскоп на 20 серпня

Овен ♈

Протягом семи наступних місяців Ви почнете спілкуватися більш прямо, не залишаючи співрозмовникам місця для сумнівів. Впевненість у своїх словах може доходити до агресії. Ви не тільки активно доноситимете до людей свою точку зору, але й не захочете слухати їх зауваження у відповідь. Варто взяти собі за правило, якщо Ви не можете сказати щось приємне, краще промовчати.

Телець ♉

Якщо Ви, подивившись на свій банківський рахунок, вирішили, що настав час не думати, а діяти, чекайте особливого везіння до самого березня. Ви не тільки успішно зароблятимете гроші, але й зосередитеся на можливостях і потребах. Проте бажання утвердити себе може призвести до конфліктів. Також бережіться імпульсних покупок. Сховайте від себе кредитні картки та відв’яжіть рахунки від сервісів в інтернеті.

Близнюки ♊

Ініціативний Марс утвердиться у Вашому знаку на сім місяців, починаючи відсьогодні. Ви будете налаштовані стояти за себе у будь-якій ситуації. Але беручи на себе відповідальність за власне життя, важливо не йти головами!

Рак ♋

Відсьогодні і до самого березня на Вас чекає цікавий “підготовчий” період. Марс, енергійна планета, впливатиме на питання усамітнення та приватності. Може виявитися, що у наступні місяці Ви зосередитеся на своєму особистому житті та найважливіших цілях, а наприкінці цього періоду могутній Марс перейде у Ваш знак. А далі… далі буде видно!

Лев ♌

До березня Ви будете зосереджені на спільних, колективних починаннях. Могутній та мужній Марс нагадає про важливість командної роботи. Доведеться, однак, тримати своє левове самолюбство у вузді, щоб не вразити інших. Так, Ви чудовий лідер, але важливо нікому не наступити на хвору мозоль. Зробіть ставку на слово ми.

Діва ♍

Сказати, що до березня помітно зросте Ваша жага до успіху, – це не сказати нічого. Ви хочете, щоб люди звертали увагу на Вас, Ваш професіоналізм, Вашу особистість. Але також могутній Марс може спровокувати проблеми у відносинах із людьми, що мають владу. Починаючи з сьогодення, варто дуже обережно підходити до потенційних конфронтацій.

Терези ♎

До самого березня Марс впливатиме на Вас як шпинат на моряка Папая! Ви будете сміливими і сповненими ентузіазму. З’явиться непосидючість, яка підживлюватиме пристрасть до пригод. Відмінні перспективи для будь-яких починань, пов’язаних із розширенням кругозору та освітою. При цьому дуже важливо уникати агресивного протистояння у разі розбіжності поглядів.

Скорпіон ♏

Світобудова знає, що робить, дозволяючи Марсу посилити Вашу чуттєвість у наступні сім місяців. Планета пристрасті підживить Ваше лібідо, а це означає, що тілесні зв’язки вийдуть на новий рівень. Також у цей семимісячний період впливу Марса Ви активніше покладатиметеся на інших людей. Вам буде легше, ніж зазвичай, просити про підтримку, – а це тільки на краще.

Стрілець ♐

До самого березня Марс, владика пристрасті, впливатиме на стосунки та зв’язки з людьми. У цьому є плюси – особливо якщо Вам не вистачає фізичного контакту з кимось. Але є й мінуси, зокрема небезпека конфліктів. Ви з партнером – романтичним чи діловим – будете багато сваритися. Але частки зусиль виявиться достатньо, щоб помиритися.

Козоріг ♑

До самого березня Ви дуже активно братиметеся за роботу та особисті справи. Роботи буде багато, тому дуже важливо займатися собою, своїм здоров’ям. З іншого боку, працювати з Вами зараз буде непросто. Намагайтеся витрачати надлишок агресії у спортзалі, а не у сварках із колегами.

Водолій ♒

Протягом наступних семи місяців Марс помітно посилить Ваш інтерес до розваг та задоволень. Але як би не перестаратися! Енергії Вам не позичати, і краще витратити її на творче самовираження, спілкування з дітьми, романтику, хобі, спорт. Звучить як план!

Риби ♓

Протягом наступних семи місяців Марс зміцнить Ваш емоційний фундамент і вселить почуття впевненості. Ви з новими силами займетесь домом та сім’єю. Однак майте на увазі, що Ви будете схильні всюди насаджувати свою волю – що, звичайно ж, загрожує конфліктами.