Гороскоп на 22 червня

Овен ♈

Під впливом Місяця у Вашому знаку всі емоції та бажання стануть помітнішими. Але говорити про них варто лише в тому випадку, якщо поряд є люди, які здатні Вас зрозуміти. Знайдіть гідну довіру людини, яка цінує Вас. Зворотний зв’язок від неї допоможе краще зрозуміти себе.

Телець ♉

Важливо пам’ятати, що ви бачите себе не так, як вас бачать інші. Здається, що немає перешкод для набуття спільної мови. Але Ви сприймаєте себе не так. Якщо шукатимете підтвердження цієї оцінки в інших, у результаті можете почути зовсім не те, чого очікували.

Близнюки ♊

Доведеться мати справу з людиною, яка твердо вирішила навести свої порядки і зовсім не чекає на опір. Останнє треба робити, звичайно ж, з розумом. Ви можете відстояти свою позицію, водночас показавши і готовність підтримати, і широту кругозору.

Рак ♋

Вам сьогодні слід чесно оцінити свою роль у певній ситуації. Річ у тому, що хтось не хоче бачити, як багато Ви робите. Нехай Вас це не бентежить. Правильна оцінка – Ваша, і якщо результат не говорить сам за себе, незабаром він почне це робити.

Лев ♌

Здається розумним говорити людям те, що вони хочуть почути. У Ваших словах є правда, але важливо підкріпити її доказами. Не вважайте, що це проблема – швидше можливість краще підготувати своє послання. Виявити, що Ви зі співрозмовниками на одній хвилі буде дуже приємно.

Діва ♍

Необхідність переглянути пріоритети є очевидною. Дім, сім’я, стосунки, професійні зобов’язання – все це потребує уваги. Але не менш важливо зрозуміти, що потрібно Вам особисто. Може виявитися, що якщо більше займатися своїми потребами, інше почне даватися легше.

Терези ♎

Терези не схильні до мучеництва. Ви можете стрибнути вище голови, щоб допомогти іншим, але не будете робити із себе жертву з цього приводу. Однак, не дозволяйте гордості заважати Вам просити про допомогу, коли вона потрібна. Люди цілком готові надати Вам її!

Скорпіон ♏

Чітко позначте, чого Ви чекаєте від людей і готові запропонувати самі. Обидві сторони знають свої потреби, але необхідний канал комунікації, який дозволить позбутися хибних установок. Розібравшись у потребах та зобов’язаннях один одного, всі врятують себе від зайвих розчарувань.

Стрілець ♐

Ви та інші сторони незадоволені один одним. Кожен має свої уявлення про те, як треба робити справу. І Ви готові прийняти чужу точку зору на речі – але інші не готові прийняти Вашу. Що ж, це тільки означає, що треба краще пояснити їм, що до чого!

Козоріг ♑

Люди чухають потилиці, дивуючись: чого це Ви так довго? Що ж, краще б їм довіритися Вам, адже Козоріг розуміється на ретельності та якості! Нікому не дозволяйте змусити Вас засумніватися у методичному, продуманому підході.

Водолій ♒

Важливо чесно оцінити Ваше прагнення приємного життя. Може виявитися, що Ви перегинаєте палицю, смітячи грошима, коли слід зробити ставку на винахідливість. Кажуть, що найкращі речі є безкоштовними. Що ж, настав час перевірити, чи це так!

Риби ♓

Ви – і агресивні? Ні, тут точно хтось щось наплутав. Але все ж таки варто виявити більше чуйності в комунікації – вербальній, чи електронній. Важливо донести до людей свою думку, не дратуючи їх.