Як дізнатися чи закоханий у вас хлопець за його знаком Зодіаку?

Маленьким дівчаткам радять не ображатися на хлопчиків, які постійно шарпають їх за косички, підкладають кнопки або ховають речі, бо так вони виявляють свою симпатію. Але навіть після розмови з мамою вони думають, що це справжнісіньке знущання. Річ у тім, що хлопчаки ще не знають, як правильно висловлювати свої емоції. Набагато краще вони це роблять уже в період дорослішання. Але навіть тоді хлопці збивають з пантелику дівчат з приводу того, що вони відчувають. Давайте з’ясуємо, які дії характерні для кожного закоханого знака зодіаку?

Овен

Овен зізнається вам у коханні, але водночас йому важко виявляти якісь почуття. Він навіть може сказати своїм друзям про те, що ви не його дівчина, а просто хороша знайома, наприклад. Але якщо ви залишитеся з ним наодинці, то Овен вас здивує. Він подарує вам квіти, запропонує приготувати разом вечерю або міцно обійматиме під час перегляду фільму.

Телець

Телець розповість вам про свої почуття тільки після того, як ретельно обміркує перспективу стосунків і вирішить, що ви гідні його любові. Він може приревнувати, якщо побачить, що ви розмовляєте з кимось іншим, тому Телець буде постійно обіймати вас і тримати за руку. Йому притаманне почуття власництва.

Близнюки

З Близнюками одразу зрозуміло, закохані вони у вас чи ні. Цьому знаку завжди вас мало. Він постійно телефонує і надсилає текстові повідомлення, щоб дізнатися, чим ви займаєтеся і як проходить ваш день. Він має бути весь час на зв’язку, щоб чути і відчувати вас.

Рак

Рак – надто емоційний хлопець, хоча він ніколи цього не визнає. Його емоції легко підкажуть вам про його почуття. Він не любить бачити вас засмученою і постарається зробити все, щоб на вашому обличчі з’явилася посмішка. А ще Рак любить швидкоплинні дотики, тому він завжди випадково зачіпає вашу руку.

Лев

Якщо Лев закоханий, він розповідатиме про вас усім своїм знайомим. Не виключено, що його друзі навіть втомляться чути про те, наскільки ви дивовижна і талановита. Він обсипатиме вас компліментами і надаватиме максимум знаків уваги.

Діва

Ця людина не кричить про свої емоції наліво і направо. Вам знадобиться багато часу, щоб дізнатися подобаєтеся ви йому чи ні. Але хлопець-Діва дуже чемний і галантний: він може запросити на каву або зробити несподіваний подарунок-сюрприз, про який ви ненароком згадували тиждень тому.

Терези

Терези – справжнісінькі романтики. Якщо ви їм насправді подобаєтеся, то вони завжди намагатимуться бути поруч із вами, навіть якщо ви перебуваєте в натовпі людей. Цей знак змусить вас відчути, що ви для нього єдина, він гарно залицятиметься, даруватиме квіти та солодощі.

Скорпіон

Скорпіон – це загадковий і незрозумілий хлопець. Єдине, що зрозуміло щодо Скорпіона – це те, що він боїться кохати. Але якщо Скорпіон вам відкриється – ви точно особлива. Скорпіон може бути відвертим тільки з тими людьми, які йому дуже дорогі, і про яких він найбільше піклується.

Стрілець

Не дивуйтеся, якщо за кілька днів вашого знайомства Стрілець скаже вам ці заповітні три слова. Ви можете подумати, що це надто швидко – можливо й так. Якщо ви не готові відповісти йому тим самим, не хвилюйтеся, все гаразд. Стрілець – дуже легковажний і непостійний, але не виключено, що саме ви можете стати його постійною обраницею на довгий час.

Козоріг

Козоріг відразу ж сам розповість про свої почуття, щойно зрозуміє, що вони справжні. Він не стане нічого приховувати, бо не бачить у цьому сенсу. До речі, Козоріг уже, ймовірно, завалив вас повідомленнями, квітами і познайомився з вашою родиною.

Водолій

Водолій боїться розповісти про свої почуття, бо постійно побоюється, що йому не відповідають взаємністю, і не хоче бути відкинутим. Тому, якщо ви кохаєте Водолія, і хочете знати, чи відчуває він те ж саме, вам самій доведеться зробити перший крок.

Риби

Коли Риби починають виводити ваші бажання та інтереси на перший план, знайте, що вони вас люблять. Цей знак дуже чутливий і романтичний, і він може прив’язуватися всерйоз і надовго. Риби завалять вас подарунками і напевно захочуть проводити з вами багато спільного часу.

Оригінал