Гороскоп на 18 жовтня

Овен ♈

Всесвіт пропонує секретний рецепт щастя, тому швиденько його хапайте та експериментуйте. Цей день буде присвячений веселощам та одержанню задоволень. Однак намагайтеся все ж таки вдумливо підходити до питань приємного проведення часу, щоб це не здобуло якихось дуже сумних для Вас наслідків. Будьте уважні.

Телець ♉

Мало що дає таке почуття безпеки та стабільності, як розуміння того, що Ваші емоційні основи міцні. Сьогодні Ви можете бути впевнені, що фундамент Вашого будинку, як буквально, так і фігурально, міцний як ніколи. У Вас у якийсь момент навіть може виникнути відчуття, що Вас своєю долонею оберігає якась невидима сила. Ймовірно, Ви розумієте, про що йдеться.

Близнюки ♊

Дух співпраці сьогодні буде сильним, як ніколи, тому важливо визнати, що поєднання з кимось — це не просто хороша ідея. Для цього є дуже вагома причина. Однак, якщо Ви не можете придумати, з ким вступити в союз, просто огляньтеся навколо. Напевно, Ви побачите того, на чиїх грудях мало не написано слово “успіх”.

Рак ♋

Місяць та Юпітер нині стають союзниками, тому зверніть увагу на свою кар’єру та грошовий дохід. Наскільки вони взаємопов’язані і чи отримуєте Ви стільки, скільки працюєте? Сьогодні щедрий щасливий Юпітер впливатиме на Ваше професійне зростання, що спричиняє суттєвий прогрес у цій сфері. Крім того, Місяць висвітлює фінанси, а тому Ваш начальник раптом може поставити питання щодо занадто низької оплати для такого висококваліфікованого фахівця, як Ви.

Лев ♌

Місяць у Вашому знаку позитивно вплине на Ваше самопочуття. На додаток, він разом із Юпітером може дати Вам ще більше сил, які Ви можете витратити на великі справи. Тож беріть бика за роги і приступайте до справи. Ймовірно, результати Ваших праць виявляться воістину вражаючими.

Діва ♍

Сьогодні Ви можете по-новому поглянути на деякі речі та події, що відбуваються навколо Вас. Місяць стимулюватиме Вашу уяву і надаватиме Вашим мріям реальних обрисів, а це, в свою чергу, обіцяє Вам нові можливості, які в жодному разі не можна упускати. А якщо до Місяця ще приєднається Юпітер, у Вас з’явиться чудова нагода суттєво поправити своє фінансове становище. І йтиметься не про Ваше основне джерело доходу.

Терези ♎

Задоволення і стосунки нині йдуть пліч-о-пліч. Життя пропонує Вам насолоджуватися веселощами та легкістю буття з приятелями, але серед них може виявитися конкретна людина, яка цілком опанує Вашу увагу. Ви будете перебувати в безтурботному настрої, коли Місяць з’єднається з веселим Юпітером. Вони всіляко допомагатимуть Вам, якщо Ви раптом захочете вивести романтичні стосунки на новий рівень.

Скорпіон ♏

Якщо Ви відчуваєте, що у Вас з’явилися амбіції або намітився прогрес у професійній сфері, це, ймовірно, пов’язане з тим, що Місяць висвітлює та стимулює Вашу діяльність. Йому у цій справі допомагає Юпітер, який дозволяє Вам бачити дрібні, але дуже важливі деталі, розуміння яких дасть Вам незаперечну перевагу. І, таким чином, Ви прийдете до успіху і своєї мети, якої Ви так давно прагнули.

Стрілець ♐

Іноді необхідність відокремити те, чого ви хочете, від того, чого ви не бажаєте, означає відмову від чогось, з чим вам, ймовірно, було дуже комфортно. Однак пропонований процес відбору та поділу дасть Вам можливість відокремити зерна від полови і таким чином прибрати з Вашого життя зайве. Ви не шкодуватимете про те, що йде. Навпаки, Вас охопить небачена досі легкість.

Козоріг ♑

Підтримка та безпека. Ці два поняття як ніколи важливі для Вас. На щастя, у Вас є сім’я, яка може дати Вам втіху, коли Ви її потребуєте. Можливо, у Вас виникне бажання привнести в життя трохи веселощів. У такому разі не варто обмежувати себе. Запросіть друзів і створіть у Вашому домі легку безтурботну атмосферу, яка хоч на якийсь час дозволить забути про всі тяготи реального життя. Усім сподобається.

Водолій ♒

Якщо Ви хочете, щоб якийсь соціальний контакт став чіткішим та зміцнився, сидіння на дивані Вам мало в цьому допоможе. Всесвіт спонукає Вас вибратися з дому або хоча б відкинути убік манери пустельника і бути більш відкритим для соціальних справ. А Юпітер допоможе Вам з ідеями, завдяки яким Ви зможете зміцнити якийсь зв’язок, про яку б сферу Вашого життя не йшлося.

Риби ♓

Ви зможете без проблем розібратися з Вашим порядком денним. Але що дозволить Вам діяти швидко та ефективно? Вся справа у підтримці Місяця та Юпітера, які Вас підтримають у будь-яких Ваших починаннях. Можливо, мова піде про фінансові питання, і Ви нарешті отримаєте дохід, який повною мірою відображає докладені Вами зусилля.