Як брешуть різні знаки Зодіаку

Брехня існувала, існує і буде, мабуть, існувати завжди. Ми брешемо, щоб захистити інших, захистити себе або просто тому, що нам так хочеться. Це людська природа, але природа брехні не однакова для всіх. Виходячи з наших зодіакальних знаків, брешемо ми по-різному і справляємося з її наслідками теж по-різному. Хтось почувається винним через свою нещирість. Хтось не відчуває необхідності брехати взагалі, віддаючи перевагу кришталевій чесності. Хтось збреше, не моргнувши оком, а хтось може бути патологічним брехуном.

Овен

Овни брехати не люблять. Для них будь-яка брехня безцільна. Крім того, в Овнів не вистачає терпіння для загладжування драматичних наслідків, якщо вже вони на брехні спіймані. У принципі, якщо вони і брешуть, то для них це особливої важливості і значення не має.

Телець

Тельці – створіння вперті, і вони вважають за краще, щоб речі йшли своїм шляхом. Якщо це означає, що від них потрібно трохи білої брехні для досягнення цілей, то вони до неї вдадуться без вагань, але глобальними брехунами Тельців назвати дуже складно.

Близнюки

Близнюки грайливі, пустотливі і люблять увагу оточуючих. У них дика уява, тому вони можуть безтурботно жартувати, перебільшувати і прибріхувати, і люди вірять їм! Вони настільки вправні в цьому, що зрештою мало дбають про те, правду вони говорять чи ні.

Рак

Відданий і турботливий Рак вдасться до брехні заради захисту себе або близьких. Для нього брехня – це скоріше спосіб переконати дорогих йому людей, що все гаразд, хоч це і не так. Тому неправда з вуст Рака – як би парадоксально це не звучало – звучить виключно від доброти його серця.

Лев

Лев любить увагу оточуючих, тому, коли він із захопленням розповідає будь-яку історію, то вона може починатися як істина, потім перетворюватися на дуже перебільшену істину, а потім взагалі йти далеко від істини. Що більше дивується і ахає його аудиторія, то більш перебільшеними стають Левові історії.

Діва

Прагматична Діва не бреше настільки, наскільки це можливо. Як і Овен, вона вважає брехню надто виснажливою, а тому воліє зосередитися на ситуації. Однак бувають для Діви і винятки: наприклад, якщо правда перешкоджає вирішенню ситуації. Але навіть тоді Діва розглядає всі “за” і “проти”, і чи справді брехня варта того.

Терези

Терези – це зодіакальні дипломати, тому в їхньому розумінні брехня є необхідністю, якщо піде на користь і благо, і якщо вони в це справді свято вірять. Брехня Терезів звучить завжди настільки правдоподібно, що люди навіть не розуміють, що їм брешуть, поки не стає надто пізно.

Скорпіон

Підозрілі, а іноді й маніпулятивні Скорпіони чудово знають, що таке брехня, і охоче в цю гру грають. Причиною цього є їхня спостережлива натура, яка дає їм змогу аналізувати кожний аспект ситуації та вигадувати найефектнішу брехню, в яку неможливо не повірити.

Стрілець

Доброзичливий і товариський Стрілець не бреше. Він занадто дорожить своєю дружбою і оточуючими людьми загалом, щоб говорити всім їм неправду. Але якщо цей знак змушений лукавити через необхідність, то це має бути надзвичайний випадок.

Козоріг

З усіх знаків тільки Козороги всією душею ненавидять брехати. Вони цього робити не будуть, і навіть навідріз відмовляться брати участь у будь-якій сумнівній грі. Через їхню недовірливу природу вони проти брехні в будь-якій формі. Але якщо Козороги і покривлять у чомусь душею, то приховувати довго обман не стануть. Вони почуватимуться надто винуватими і зрештою розкажуть правду.

Водолій

Водолії – творчі й дотепні оповідачі. Їхні фантазії занадто вірогідні та вправні, навіть якщо дуже далекі від правди. Вони вміють настільки бездоганно піднести будь-який факт у красивій “обгортці”, що люди врешті-решт завжди їм вірять.

Риби

Найчутливіші з усіх знаків Риби не брешуть. Або ж трохи прибріхують тільки з поважної причини. Роблять вони це щоб захистити від шкоди близьких або себе. У будь-якому разі, вони настільки вразливі й емоційні, що люди не можуть навіть сердитися на них, коли брехня випливає назовні.