Найкраща подруга за знаком Зодіаку

Зазвичай друзями стають люди, яких об’єднують спільні інтереси або схожі проблеми. Хочете дізнатися, представниці яких знаків зодіаку можуть стати для вас хорошими подругами? Чи справді ваша подруга дорожить вашою дружбою і цінує вас?

Овен

У Овнів найчастіше велике коло знайомих і приятельок, але справжніх подруг у них не так вже й багато. І це не дивно. Незважаючи на свою жвавість і енергійність, які так притягують подруг до Овнів, дівчата цього знака більше люблять говорити про себе і не завжди вміють вислухати. За темпераментом їм найбільше підійдуть Водолії або Близнюки.

Телець

Подруга-Телець – це надійний товариш і помічник у будь-яких справах. Вона розважлива, до неї завжди можна звернутися по мудру пораду. Незважаючи на те, що дівчина-Телець ощадлива, вона без вагань позичить вам деяку суму грошей у разі потреби. Дівчата знаків Риби і Рак можуть побудувати міцну дружбу з Тельцем.

Близнюки

Якщо ви любите подорожі та пригоди, дівчина-Близнюки може стати для вас ідеальною подругою. Вона легка на підйом, з нею завжди є про що поговорити. Крім цього, подруга-Близнюки неймовірно харизматична і приваблива для оточуючих, тож дні, проведені з нею, завжди залишають приємні спогади. Найкращими подругами для неї можуть стати дівчата знаків Овен і Лев.

Рак

Ніжна подруга-Рак, яка розуміє, завжди підтримає теплим словом Тельця, який зрідка сумує, і зігріє дружньою любов’ю холодну і неприступну Діву. Дівчата-Раки завжди готові простягнути руку допомоги нужденним. Вони не накопичують образи і швидко забувають погане. З представницями цього знака зодіаку завжди комфортно і цікаво.

Лев

Якщо дівчина знака Лев обрала в подруги саме вас, будьте впевнені, ви гідні багато чого. Річ у тім, що Левиці дуже вибагливі в усьому, бо вважають себе особливими. Ці дівчата зазвичай вибирають собі в друзі красивих та інтелектуально розвинених подруг. Вони люблять жити красиво й оточувати себе красивими людьми. Якщо ви симпатична дівчина-Близнюки або чарівні Терези, то, напевно, Левиці ви припадете до смаку.

Діва

Подруга знака-Діви трохи манірна і часом занудна. Але ці якості не заважають їй бути хорошим другом. Вона рідко говорить компліменти, її не завжди можна витягнути на світську вечірку, але вона завжди готова вислухати вас і допомогти. У складній ситуації вона не буде підбадьорювати вас словесно, а скоріше запропонує реальну допомогу. Зазвичай у Дів зав’язуються міцні дружні стосунки з Раками і Скорпіонами.

Терези

Дівчина-Терези – це вічна студентка, яка завжди готова погуляти і повеселитися. Вона не любить проводити вечори в чотирьох стінах, її ваблять вогні великого міста, нові знайомства і подорожі. Зазвичай у цієї дівчини багато знайомих і приятелів, яких вона вважає своїми найкращими друзями. Леви і Стрільці можуть стати хорошими подругами для дівчини знака Терези.

Скорпіон

Зав’язавши дружбу з дівчиною-Скорпіоном, варто бути готовою до того, що вам доведеться посвячувати її в усі свої справи. Представниці цього знака зодіаку допитливі і до того ж вони великі власниці. Подруга-Скорпіон без сорому може випрошувати у вас подробиці особистого життя, її також може цікавити розмір вашої зарплати та історія ваших хвороб. Якщо ви Діва або Козоріг, то, скоріше за все, вам вдасться налагодити дружні стосунки зі Скорпіоном.

Стрілець

Подруга-Стрілець – це любителька пошукати пригоди. Їй не сидиться на місці, вона обожнює перебувати в центрі подій і завжди намагається привернути до себе увагу. З такою подругою у вас легко можуть виникнути поділи чоловіків. Стрільці не особливо церемоняться в цьому питанні і запросто можуть вкрасти хлопця подруги. Таку безцеремонну поведінку зможуть витримати, мабуть, тільки дівчата знака Терези або Водолій.

Козоріг

У дівчат-Козорогів рідко буває багато подруг, оскільки до дружби, як і до будь-якої іншої справи, вони підходять дуже відповідально. На таку подругу завжди можна покластися. Вона не кидає слів на вітер і завжди допоможе виплутатися навіть із безвихідної ситуації. Подруга-Козоріг не любить порожньої балаканини і ніколи не пробачить зради. Скорпіони і Риби обов’язково гідно оцінять таку подругу.

Водолій

Водолій – це дівчина-вітер. Вона волелюбна і непередбачувана. Незважаючи на те, що представниці цього знака зодіаку зазвичай інтелектуально розвинені, їх рідко можна застати у вихідний день у бібліотеці з книгою. Подруга-Водолій, напевно, щосуботи запрошуватиме вас у кіно, театр або просто в кафе на чашку чаю. Вона обожнює обмінюватися інформацією і заводити нові знайомства. Стрілець і Овен із задоволенням розділять її інтереси.

Риби

Дівчата-Риби, як правило, доброзичливі. Їхній дім завжди повний гостей, а стіл ломиться від смаколиків, зазвичай приготованих господинею власноруч. Риби допитливі та співчутливі. Подруга-Риби – та рідкісна дівчина, яка з цікавістю вислухає ваші скарги на життя і допоможе вам піти від проблем. Сама ж вона рідко відкривається повністю. Козороги і Тельці, напевно, зможуть зав’язати міцну дружбу з Рибами.

Оригінал