Гороскоп на 10 березня

Овен ♈

Неприємний сімейний конфлікт нарешті загасає, тож Ви цілком можете розраховувати на те, що скоро вдома запанують мир і спокій. У Вас може виникнути бажання ввести когось із домочадців у коло своїх друзів. Чому б Вам не влаштувати звану вечерю? Гарна їжа спонукає до спілкування, тож під час складання меню врахуйте вподобання кожного гостя, незалежно від того, чи будете Ви самі чаклувати на кухні, чи доручите цю справу професіоналу. І в той момент, коли всі люди, які Вас люблять, перебуватимуть в одній кімнаті, Ви знайдете почуття гармонії.

Телець ♉

Ви проведете цей день із людьми, стосунки з якими у Вас пронизані повним взаєморозумінням. Але якщо ви сьогодні в чомусь із ними не згодні, можете сміливо висловлювати свою думку, не ризикуючи зруйнувати цю гармонію. Ваші близькі в дивовижному настрої, тож якщо вам сьогодні хочеться посперечатися хоча б із любові до мистецтва, це нікого не образить. Утім, сьогодні їм подобається відстоювати свою позицію, і вони із задоволенням подискутують із Вами про свої погляди. Добре мати друзів, з якими не буває причин для суперечки, але все ж іноді варто і здригнутися.

Близнюки ♊

Дехто, кого Ви навряд чи вважаєте своїм найкращим другом, сьогодні зробить щось, що, ймовірно, значно полегшить Ваше існування, тож не забудьте за нагоди висловити свою вдячність. Таким чином, Ви дасте зрозуміти, що не дріб’язкові та вмієте прощати. Покажіть Всесвіту, що Ви готові скинути тягар старих помилок і почати стосунки заново з будь-ким, хто ставитиметься до Вас із повагою. Не обов’язково ставати найкращими друзями, але спробувати почати стосунки з чистого аркуша все ж варто.

Рак ♋

Якщо сьогодні хтось посилено діятиме вам на нерви, постарайтеся переключитися на ті риси їхнього характеру, які вам зрозумілі. Адже напевно в цих людях є і те, що Ви цінуєте. Спробуйте відокремлювати погане від хорошого в кожній людині – це дасть вам змогу залишитися осторонь від дріб’язкового з’ясування стосунків у стилі мильних опер. А якщо вам ніяк не уникнути спільної роботи з цими надокучливими особами, намагайтеся зберегти спокій.

Лев ♌

Ваших здібностей цілком вистачає для аналізу будь-яких ситуацій у Вашій роботі, але коли справа доходить до спроб зрозуміти, що ж відбувається у Вашому особистому житті, тут Ваша логіка дає збій. Факти Вам тут не допоможуть, адже коли йдеться про емоції, Вам доводиться спиратися на свій інстинкт. Людей не можна осягнути об’єктивним шляхом – вони надто складні, до того ж, схильні змінювати свою думку. Якщо Ви хочете зрозуміти свої почуття до певної персони, просто дозвольте собі відчувати те, що відчуваєте. Почуття не підвладні аналізу і контролю.

Діва ♍

Ви заплуталися в любовних стосунках, але, на жаль, не існує спеціального довідника для таких випадків. Ваші друзі завжди готові допомогти Вам порадою, але не поспішайте сприймати те, що вони кажуть, занадто буквально. У кожній ситуації є свої нюанси, і те, що, можливо, допомогло комусь із Ваших друзів, може мати зворотний ефект у Вашому випадку. Залишайтеся вірними собі й тим почуттям, які Ви зберігаєте у своєму серці. Зрештою, Ваше серце підкаже, як Вам поводитися, щоб захистити себе.

Терези ♎

Сьогодні Ви можете похвалитися гострим зором, тож не прогляньте ті дрібниці, які можуть перетворитися на великі неприємності, якщо їм не приділити належної уваги. Схоже, всі інші занадто захоплені роботою і не бачать того, що відбувається поза полем їхнього зору. Але сьогодні деталі набувають ключового значення, і з ними доведеться рахуватися. Останнім часом Ви не переставали мріяти про зміни, і сьогодні ці мрії можуть збутися.

Скорпіон ♏

Грань між реальністю і фантазією здається розмитою. Вражаючі збіги і дежавю наштовхують Вас на думку, що, можливо, це сама доля спрямовує Вас особливим шляхом. Дивно те, що це цілком може виявитися правдою. Ви відчуваєте, що Вашої позитивної енергії стає дедалі більше, і головне завдання дня – знайти їй гарне застосування. Займіться якимось проєктом. Краще, якщо це буде щось творче. Відпустіть свою фантазію у вільний політ.

Стрілець ♐

Постарайтеся провести цей день серед однодумців. Нині всі Ваші думки й емоції обертаються навколо питання, яке є для Вас справою життя і смерті, і якщо Вам доведеться обговорювати його з людиною, яка не поділяє Вашої думки, навряд чи Вам вдасться втримати себе в руках. Ви й так дуже запальні за натурою, а сьогодні Ваша нестриманість просто б’є через край. Тримайтеся подалі від людей, які не посоромляться натиснути на Ваше слабке місце – зараз не найкращий час для з’ясування стосунків.

Козоріг ♑

Не відкладайте нові справи або роботу над новими проєктами, і якщо Вам потрібна допомога, Ви можете про неї попросити з чистою совістю. Сьогодні саме час вирішує все. Вам варто проковтнути свою гордість і звернутися до людини, яка може допомогти вам довести справу до кінця – дізнайтеся, чи знайде вона для вас час. Увімкніть усю свою чарівність, щоб залучити її на свій бік. Трохи лестощів може значно полегшити завдання, оскільки ця людина вважає Вас хорошим знавцем людської натури.

Водолій ♒

Якби Вам запропонували подорож у будь-яке місце, і це б не коштувало Вам ні копійки, на чому б Ви зупинили свій вибір? Можливо, Париж, де Ви могли б розвіятися в модних бутиках? Або Марс, де на прокат дають космічні кораблі? А можливо, Ви б повернулися в минуле, щоб виправити фатальну історичну помилку? Серйозно обміркуйте це, здавалося б, дурне запитання, бо ніщо не може стимулювати Ваше креативне мислення краще, ніж усвідомлення своїх безмежних можливостей. Сьогодні Вам буде легко повірити в те, що немає нічого неможливого.

Риби ♓

Якщо ви віддасте перевагу провести цей день у звичній для вас обстановці, то, звісно, пригод очікувати не варто. Але якщо ви триматиметеся ближче до знайомих людей, вас відвідає глибока впевненість у тому, що у вашому житті настає новий період. Замисліться про те, що не тільки нове може приваблювати і вчити. Сьогодні Ви можете побачити своє майбутнє, якщо звернете свій погляд у минуле. Спробуйте по-новому поглянути на минулі події, і, можливо, Вам відкриється сенс Ваших колишніх помилок.