Карма кожного знака Зодіаку

Заведено вважати, що карма — це енергія, що проходить через наші кармічні тіла і змінюється відповідно до вчинків, які ми здійснюємо протягом свого існування. У відповідь всесвіт повертає вам все те, що ви зробили, намагаючись зберегти рівновагу і домогтися нейтральності.

Але чого можуть не знати інші люди, так це того, що ця енергія визначається вашим знаком Зодіаку, і вказує на ваші слабкі сторони. Настав час дізнатися, яка у вас карма!

Овен

Головні недоліки Овнів — це їхня нетерплячість і імпульсивність, які часто переростають в агресію. Це включає в себе і дії, які можуть мати серйозні наслідки, які забирають у нас час. Якщо ви хочете уникнути витрачання часу на виправлення помилок, а не на створення чого-небудь або отримання нових вражень, тоді просто навчіться думати перед тим як почати діяти і чекайте потрібного моменту.

Телець

Як і Овни, Тельці схильні до впертості. Багато хто розцінює це як стимул, який є результатом вашої амбітності. А ще на своєму шляху до влади ви можете нажити собі багато ворогів. Намагайтеся бути більш терплячими, тому що в інших людей, подобається вам це чи ні, теж є своя думка і свої цілі. Поважайте оточуючих і вони будуть поважати вас.

Близнюки

Близнюки відчувають серйозні труднощі з вмінням зосередитися, тому так часто змінюють щось у своєму житті, не вдаючись в її окремі аспекти. Як правило, це змушує людей ігнорувати вашу думку, адже воно швидко втрачає свою актуальність. Постарайтеся змінити це і вплинути на інших людей своєю позитивною енергією, щоб довести до кінця проєкти, які допоможуть вам стати кращими як особистість. Так чи інакше, але ви будете вдячні собі за це.

Рак

Раки — це найчастіше депресивні особистості, що змушує їх постійно жити минулим. Завжди прагніть спрямовувати свою енергію на сьогодення і насолоджуватися тим, що вас оточує, інакше якщо ви не зможете змінити своє майбутнє, то ніколи не виберетеся зі свого замкнутого кола. Ваша позитивна енергія допоможе пережити чорну смугу і всім навколо сподобається те, якими ви з неї вийшли.

Лев

Все добре, якщо йде по наміченому вами планом. Якщо ж щось пішло не так, то властиве Левам благородство зникає, поступаючись місцем неконтрольованій люті. Спробуйте бути більш скромними і не думайте, що заслуговуєте все те хороше, що з вами відбувається, і що люди почнуть підтримувати ваші ідеї. Зрештою всі ми хочемо бути щасливими.

Діва

Діви — це дуже вимогливі люди, які більшу частину часу витрачають на свою руйнівну критику, а не на досягнення цілей. Постарайтеся приймати речі такими, які вони є, — це дозволить вам рухатися вперед, не затримуючись у болоті власних невдач. Якщо ж ви все одно підете цим шляхом, то зустрінете на ньому лише людей, які будуть вважати вас буркотуном і будуть намагатися уникнути зустрічі з вами. Рано чи пізно життя подякує вам за позитивні зміни у вашому світогляді.

Терези

Ви дуже нерішуча людина з сильною схильністю до пасивності і прийняття необдуманих рішень, що стосуються харчування і фізичної активності. Як правило, це призводить до появи надмірної ваги, що тільки підсилює вашу невпевненість у собі. Постарайтеся розірвати свою рутину і почніть жити, не озираючись на наслідки. Насолоджуйтесь своїми успіхами і тим, наскільки змінилося ваше життя.

Скорпіон

Одна з головних якостей будь-якого Скорпіона — це схожість з твариною-символом цього сузір’я. Річ у тому, що народжені під цим знаком завжди готові вжалити того, хто став у них на шляху. Скорпіони часто піддаються гніву, а потім страждають від наслідків своїх дій. Немає ніякої необхідності забувати всі образи, просто перестаньте витрачати свою енергію на помсту. Незабаром вас чекає щось хороше, тому рухайтеся вперед.

Стрілець

Швидке мислення робить Стрільців дуже щирими людьми, здатними спрямовувати свою позитивність на все, що їх оточує. Але, на жаль, така чесність і невиваженість вчинків часом змушують інших людей страждати. Стрільці схильні бути егоїстичними і не думати про те, що відчують або подумають оточуючі. Це перетворює їх в людей, яких інші намагаються уникати. Спробуйте почати думати, перш ніж говорити, щоб ваша правда виглядала більш позитивною.

Козоріг

Головний ворог Козорога — це його негативний світогляд. Козороги схильні радіти своїм невдачам, списуючи їх на погану вдачу або незалученість інших людей. Якщо ви візьмете все у свої руки, то зможете змінити свою долю і пережити радикальні зміни у своєму сприйнятті світу та оточення. Так, скаржитися набагато зручніше, але так ви проведете все життя, страждаючи від наслідків, хоча могли просто насолоджуватися своїми досягненнями.

Водолій

Водолії схильні брати на себе більше проєктів, ніж вони можуть виконати. Це призводить до тотального дефіциту часу для інших сфер життя, включаючи романтичні відносини. Зрештою всі починають вважати їх холодними і відстороненими. Завжди намагайтеся направляти свої зусилля на близьких друзів і сім’ю, адже у важку хвилину поруч будуть тільки вони. А мати друзів це добре.

Риби

Однією з найбільш поширених якостей Риб є легкість, з якою їхні думки можуть повести за собою мистецтво і відсутність необхідності приймати рішення. Люди вважають вас флюгером, який обертається навколо того, що вам говорять інші. По суті, це руйнує вас як особистість, і не дає проявити свою справжню натуру. Постарайтеся взяти у свої руки контроль над власним життям і дозвольте людям дивуватися тому, що так довго ховалося всередині вас.

Оригінал