Чи сильна ви особистість згідно зі знаком Зодіаку?

Кого можна назвати сильною особистістю? Характерною рисою вольової людини виступає впевненість у собі. Сильна і досвідчена людина в будь-якій ситуації діє за єдиним раціональним рішенням. А усвідомлення своїх можливостей і прагнення до їх розширення – характерні риси, якими володіє сильна особистість нашого часу.

Їй притаманні постановки цілей і дій, спрямованих на їх досягнення, незважаючи на перепони. Сильна особистість прагне підкорити вершини, що не були доступні раніше іншим. Вона стоїть вище матеріальних благ і любовних примх.

Сильна духом людина здатна домогтися багато чого і стійко переживати труднощі життя. Звичайно, багато що залежить від індивідуальних особливостей характеру, але астрологи стверджують, що дата народження може істотно впливати на особистість.

Ось які знаки Зодіаку можна назвати найсильнішими:

Стрілець

Цей знак вважається найсильнішим серед усіх знаків стихії Вогню. Його представники практично завжди вміють контролювати емоції, не засмучуються через дрібниці і стійко переносять проблеми. Їх важко спровокувати на конфлікт, а їхній девіз по життю: “Оптимізм і стійкість”.

Лев

За стійкістю духу Левів можна поставити на другу сходинку серед знаків стихії Вогню. Вони завжди здаються сильними, відважними і вольовими, але насправді їхня поведінка нерідко залежить від зовнішніх обставин і думки оточення. Їм за природою необхідні підтримка, похвала і визнання інших людей. Якщо ж її немає, вони можуть занепасти духом.

Овен

Незважаючи на вроджену активність, цілеспрямованість і навіть упертість, Овни є найслабшими з усіх знаків стихії Вогню. Їм погано вдається контролювати емоції, а їхня поведінка часто перебуває під впливом душевних переживань. Вони здатні зробити дурість, піддавшись хвилинному пориву, а потім за це довго розплачуватися.

Водолій

Першість за силою духу серед знаків Повітря належить Водоліям. Незважаючи на притаманну їм мрійливість і прагнення до високих ідеалів, представники цього знака, за заявами астрологів, здатні стійко пережити безліч труднощів і не опускають рук навіть у найскладніших ситуаціях. Моральної сили їм також надає ще одна важлива якість – вони здатні легко прощатися зі старим, а отже, можуть впевненіше йти вперед.

Терези

Терези посідають друге місце серед знаків стихії Повітря. У них є досить велика сила духу, але деякі недоліки характеру не дають їм використовувати її в потрібний час. Проблема в тому, що Терези часто відкладають усе на останній момент, можуть даремно витрачати час і не завжди доводять усі справи до кінця. Вони швидко спалахують ідеєю і так само швидко перегорають, раптово розгубивши ентузіазм.

Близнюки

Подвійна натура представників цього знака часто заважає їм зосередиться на одній справі й ухвалювати рішення. Це робить їх уразливими для раптових труднощів. Зіткнувшись із проблемами, Близнюки нерідко губляться і не можуть знайти вихід, що змушує їх просити допомоги в інших.

Риби

Багато хто схильний сприймати Риб як дивних особистостей, що живуть у власному світі. Однак астрологи заявляють, що саме Риби – найсильніші за духом не тільки серед знаків Води, а й серед усіх знаків узагалі. Вони можуть довго й терпляче йти до успіху, не впадаючи у відчай чекати результату, мріяти й сподіватися, не зневірившись у своїх силах після невдач. Дуже часто сама Доля винагороджує їх за таку наполегливість і завзяття, допомагаючи домогтися бажаного.

Скорпіон

Незважаючи на небезпечне “жало”, Скорпіони не такі вже й сильні, як хочуть здаватися. Їм істотно заважає звичка тримати все в собі. У результаті накопичені емоції з’їдають їхню життєву енергію, через що вони стають слабшими.

Рак

Раки – найбільш вразливі зі знаків Води. Вони надзвичайно чутливі, тому їм необхідна постійна моральна підтримка рідних і друзів. Не отримавши таку підтримку вчасно, Рак може впасти в депресію.

Козоріг

Козороги посідають перше місце за моральною силою серед знаків Землі. Вони стійкі й витривалі, рішучі й амбітні, чітко ставлять мету, поступово й послідовно йдуть до здійснення планів, незважаючи на труднощі. Навіть якщо все навколо зруйнується, Козороги не зупиняться на шляху до своєї мети.

Діва

За поверхневого знайомства люди цього знака можуть здатися вольовими й сильними. Але в деяких випадках вони просто не можуть прийняти світ, який їх не влаштовує. Зрозумівши, що змінити нічого не можна, вони опускають руки і просто пливуть за течією.

Телець

Напевно багато хто здивується, але Тельці виявилися найслабшими серед знаків Землі. Вони занадто звикли до стабільності, тому будь-які незаплановані зміни вибивають їх із колії. Так само вони можуть опустити руки і перед раптовими труднощами, які заважають здійсненню планів. Це робить їх майже беззахисними перед життєвими проблемами.

Оригінал