Чого варто боятися в жінках різних знаків Зодіаку?

Овен

Її головна перевага і суттєвий недолік полягає в тому, що вона любить діяти, а не думати. Так, вам подобається ця якість, тому що вона завжди активна. Але це також означає, що ви повинні намагатися щосили, щоб не спровокувати її на щось неправильне. Якщо ви коли-небудь засмутите її, то ніхто не дасть вам гарантій, що вона не дасть вам відсіч. Вона не слідує логіці, тому може діяти імпульсивно. І в будь-якому разі, це може закінчитися не найкращим чином для вас обох.

Телець

Будьте готові до того, що вам доведеться вкласти багато додаткових зусиль у ваші стосунки, тому що жінка-Телець – це вкрай ледача людина. Остерігайтеся цієї якості, тому що вона з легкістю може відмовитися від вас, замість того щоб працювати над проблемою.

Близнюки

Жінці-Близнюку часто стає нудно, а це означає, що вам є за що турбуватися. Вона змінюватиме свої вподобання в усьому зі швидкістю світла, і вам потрібно встигати за всім цим. Але якщо їй раптом стане нудно з вами, то чекайте біди. Вам доведеться всіляко намагатися утримувати стосунки на колишньому рівні, щоб в одну мить не розлучитися.

Рак

Емоції – це головна річ, яка характеризує жінку-Рака. Вона має бути впевнена в тому, що ви зможете витерпіти її істерики, тому що вона вкрай чутлива й емоційна. Їй властиво занадто гостро реагувати на події, що відбуваються, навіть на найнезначніші. Ви маєте вміти виявляти підтримку і не падати духом, якщо причиною її гніву раптом станете ви.

Лев

Її гордість – це те, чого вам потрібно боятися в ній. Вона буде занадто високо цінувати себе, як жінку й очікувати, що ви будете ставитися до неї, ніби до королеви. І якщо вам раптом здасться, що вона цього не гідна, то ваші стосунки не закінчаться добре.

Діва

Ви маєте бути в тонусі, якщо ваша дівчина Діва. А все тому, що вона завжди вважатиме вас недосконалою людиною. Це гірка правда. У неї немає якихось усталених стандартів щодо чоловіків, але це не означає, що їй підійде кожен. Якщо ви допустите недбалість, то вона швидко розчарується у вас. Діві потрібна можливість проявити невдоволення і трохи поскаржитися на життя, тому вирішіть для себе одразу, чи готові ви до такого.

Терези

Чарівність дівчини, яка належить до знаку Терезів, є її головною зброєю. Саме тому ви повинні боятися її. Вона завжди знає, що потрібно сказати або зробити в певній ситуації, щоб злегка маніпулювати вами. Це та харизма, яка рідко зустрічається в людях, і саме це змусить вас її полюбити і, можливо, втратити волю.

Скорпіон

Перша причина, через яку ви повинні побоюватися жінку-Скорпіона, це її вміле спілкування з людьми, а точніше, маніпуляція. Вона знає, що таке життя і які в нього правила. Повірте, вона перша звернула на вас увагу і склала подальший план дій. Ви могли цього навіть не помітити, але буквально через кілька миттєвостей ви вже склали пару. Вона майстер маніпуляцій. Друга причина – це вміння приховувати свої почуття. Їй це не складе труднощів, тому ви навіть не зрозумієте, що вона планує робити далі.

Стрілець

Авантюрний дух – це те, що робить жінку-Стрільця особливою, але й призводить до деяких неприємностей. Вона не замислюється над наслідками, тому від прийнятих нею рішень можете постраждати навіть ви. Вона з легкістю піддасться своїй цікавості, і іноді це може нашкодити стосункам.

Козоріг

Головна відмінна риса жінки-Козорога – її амбітність. Але вона часто призводить до сумних наслідків, тому остерігайтеся цього. Вам доведеться звикнути, що ви не будете центром її всесвіту. Тому що амбіції будуть завжди попереду. Змиріться з цим або йдіть далі. Їй хочеться домогтися багато чого в цьому житті, а це означає те, що вам іноді доведеться жертвувати своїми стосунками.

Водолій

Інтелект жінки-Водолія вражає багатьох чоловіків. Але ця ж якість має змусити вас бути напоготові. Ймовірно, це найрозумніша дівчина, з якою ви коли-небудь спілкувалися. Тому в багатьох речах ви відчуватимете себе приниженим або другорядним. І вам доведеться або вчитися нового, або звикнути до такого розвитку стосунків, щоб не дорікати самому собі за дурість.

Риби

Жінки-Риби піддаються своїм пристрастям з вражаючою легкістю. І це головний привід для занепокоєння. Добре, якщо вона слідує за покликом серця, займається своїм хобі і робить щось нешкідливе. Але якщо вона пристрастилася до алкоголю, наркотиків або сексу, то це будуть не ті стосунки, на які ви чекали.

Оригінал