Чому плачуть різні знаки Зодіаку

У кожного є такі ситуації, в яких стримати сльози не особливо виходить, та й не особливо хочеться. Давайте дізнаємося!

Овен

Овни плачуть дуже рідко. Вони вважають, що сльози – ознака слабкості, тому всіма силами намагаються слабкими не бути. Але от якщо їм не вдалося посісти заслужене перше місце, то сльози він собі дозволити цілком може. З програшем жоден Овен так просто змиритися не може.

Телець

Тельці – сильні й досить стійкі. Є лише дві речі, які здатні довести Тельців до сліз: це гостре відчуття небезпеки, незахищеності та сильне емоційне потрясіння.

Близнюки

Байдужого до чужих емоцій Близнюка до сліз довести може відчуття покинутості. Їм важливо знати, що в разі чого, у них є люди, за руку яких вони зможуть схопитися… Коли вони розуміють або відчувають, що таку людину втратили, вони можуть проплакати всю ніч.

Рак

Раки плакатимуть, якщо ви спробуєте їх розкритикувати. Навіть якщо намагатиметеся зробити це дуже акуратно, так, щоб їх не образити. Вони все одно заплачуть.

Лев

Тільки неприємна правда може змусити Лева плакати. До всього іншого Лев ставиться байдуже, ніби це були тимчасові незручності.

Діва

Діви плачуть тільки в тих ситуаціях, коли перестають розуміти, що з ними відбувається і куди рухає (або котиться) їхнє життя. Ось у цей момент вмикається паніка, емоції та сльози.

Терези

На Терезів найбільше діє несправедливість. Вони щиро засмучуються і навіть плачуть, коли розуміють, наскільки несправедливий світ до них особисто. Перше, що вони роблять, зіткнувшись із несправедливістю – це плачуть, друге – шукають заспокоєння, третє – шукають способи виправити ситуацію.

Скорпіон

Скорпіон плакатиме, якщо відчуватиме злість разом із безсиллям. Але сліз своїх вони показувати нікому не стануть. Прийдуть додому, закриються у ванній і проридають. На ранок бадьоренькі підуть у справах…

Стрілець

Стрілець плакатиме, коли зрозуміє, що не справляється з тим тягарем, який звалив на свої плечі. Емоційне перевантаження і відповідна реакція.

Козоріг

Скупий на прояв почуттів Козоріг теж часом дозволяє собі сльози. Для нього поплакати – чи не єдиний спосіб нормально висловити свої емоції. А приводом для цього може стати ситуація, коли Козоріг раптово усвідомлює, що не може впоратися з ситуацією, що не може щось контролювати, і що щось іде не так, як задумано.

Водолій

Водолій заплаче, якщо викриє кохану людину у брехні. До сліз його може довести і ситуація, коли вони відчувають, що ними скористалися, обдурили, зрадили. З таким ударом Водолій без сліз впоратися не зможе.

Риби

Риби – емоційно вразливі, тож заплакати вони можуть з будь-якого приводу. Критика, несправедливість десь на іншому кінці планети, картинка із сумним котиком. Риби знають, що вони над своїми емоціями не владні, тому рідко намагаються стримати сльози.

Оригінал