Три найщасливіші знаки Зодіаку

Відомо, що зодіакальний знак, під яким народилася людина, має неабиякий вплив на її характер і долю. Наділяючи людину тими чи іншими якостями, знак може подарувати щастя або ж навпаки, зробити свого власника глибоко нещасним.

Цікаво, а чи існують істинно щасливі знаки Зодіаку і в чому проявляється щастя подароване ними? Провівши ряд статистичних досліджень вчені виділили три знаки, які несуть щастя і гармонію в житті своїм власникам.

Водолій

Цей знак потрапив у цей список зовсім не випадково. Річ у тому, що люди, народжені під знаком Водолія, безтурботно ставляться до життя, не переживають через наявні проблеми і постійно тягнуться до насолод.

Ці особи не прив’язані до одного місця, не обтяжуються відсутністю поруч коханої людини, адже у них завжди багато друзів, а тому їхня серцево-судинна і нервова системи набагато міцніші, ніж у будь-якого іншого знаку Зодіаку.

Не менш важливо і те, що Водолії різнобічно розвинені, і дуже контактні, а тому завжди потрібні і ніколи не залишаються одні. Все це робить особистостей знака Водолій одними з найщасливіших людей.

Лев

Ніхто не здивується, побачивши представників знака Лев в списку найбільш щасливих людей на Землі. І це дійсно так, адже у цих діяльних особистостей виходить буквально все, за що б вони не взялися.

Вони впевнені в собі, самодостатні і благородні, мають широкі погляди, а тому навколо Лева завжди крутиться маса людей, за рахунок яких можна самореалізовуватися і якими можна управляти, а значить отримувати задоволення від життя.

Крім іншого, Лев – справжній естет і гурман, він просто обожнює все вишукане, дороге і якісне, а тому в житті завжди прагне мати все найкраще, чого, зазвичай домагається. Захоплені погляди і лестощі роблять цих особистостей одними з найщасливіших у світі.

Близнюки

Перше місце серед найбільш щасливих знаків Зодіаку дісталося Близнюкам не просто так. Річ у тому, що ці люди поєднують в собі вишуканість, владність і життєлюбність Лева з безтурботністю і комунікабельністю Водолія.

Народжені під знаком Близнюків особистості мають головну якість, якої немає в інших – вони абсолютно вільні. В цих людях поєднується свобода від комплексів і забобонів, від чужого впливу і своїх звичок.

При цьому, як свідчить опитування, Близнюки – ті люди, які спробували у своєму житті буквально всі насолоди і вибрали для себе лише те, що приносить їм неземну радість. Згідно зі статистикою, понад 90% Близнюків вважають себе абсолютно щасливими людьми і готові дарувати щастя іншим.

Оригінал