Ваші помилки у минулих стосунках, згідно зі знаком Зодіаку

Ви заслуговуєте на те, щоб бути щасливою, і у вас є право сповна насолоджуватися тривалим зв’язком із партнером. Але іноді стосунки не працюють, і ви запитуєте себе: “У чому я помилялася?” Зірки допоможуть вам зрозуміти, що ви зробили не так у ваших минулих стосунках і як це виправити:

Овен

Овен, у ваших останніх стосунках, вам стало нудно. Як знаку вогню, вам необхідна постійна динаміка, повна позитивної енергії. Якщо її немає – ви йдете. Для Овна важливо, щоб він знайшов того, хто може рівною мірою відповідати його рівню рішучості.

Телець

Телець помиляється лише в тому, що вибирає не тих людей. У нього схильність розраховувати на менше, ніж те, на що він заслуговує, внаслідок чого він сходиться з тими, хто потребує його допомоги, але з ким Телець не може побудувати стабільні здорові стосунки. Коли він відкривається партнеру, якого погано знає, Телець часто виявляється нещасним. Наступного разу виберіть партнера-друга, щоб ваші стосунки були довгостроковими.

Близнюки

Близнюки, у ваших останніх стосунках, ви занадто намагалися приховати своє справжнє “я” від вашого партнера. Щоб у ваших майбутніх стосунків було майбутнє, ви повинні зрозуміти, що партнери люблять і підтримують один одного, незалежно від того, наскільки вони різні. У майбутньому не змінюйтеся заради свого партнера, будьте самими собою.

Рак

Рак помилявся в останніх стосунках у своїй нездатності довіряти партнеру. Рак почувається незахищеним у стосунках і боїться, що його партнер знайде когось кращого. Вам необхідно позбутися цього страху. Щоб ваші подальші стосунки були міцними, вам потрібно поговорити з вашою другою половинкою. Щойно ви зрозумієте, чому ваш партнер вибрав вас, ви будете щасливішими в коханні.

Лев

Лев, у вас є звичка не показувати своїх емоцій. Ви вважаєте, що почуття змушують вас виглядати слабким. Коли справа доходить до романтичного зв’язку, ви не будете показувати або розповідати про свої відчуття. Ось чому ви зазнаєте краху у стосунках. Наступного разу, замість того, щоб тримати свої почуття при собі, відпустіть їх. Ваші емоції не налякають партнера, а, навпаки, зблизять вас.

Діва

Діва, ваші останні стосунки не спрацювали, тому що ви дотримуєтеся високих стандартів для тих, кого любите. Можливо, ви очікували, що ваш партнер відповідатиме ідеалу, і коли цього не сталося, ви збунтувалися. Усвідомте, що ідеалу не існує. Прийміть його і свої недосконалості та зміцніть ваш зв’язок.

Терези

Терези, у ваших останніх стосунках, ви просувалися занадто швидко. Ви хотіли всього й одразу, в той час, як ваш партнер ще не визначився з вашим статусом. Тому в наступних стосунках не поспішайте. Витратьте час, щоб з’ясувати, чи подобається вам людина і чи відповідає вона вам емоційно. Коли ви це зробите, то підвищите свої шанси на щастя і міцне кохання.

Скорпіон

Скорпіон, у своїх останніх стосунках, ви закривалися від свого партнера емоційно. Ви – незалежна натура і звикли до свободи. Наступного разу виберіть партнера, який не буде занадто покладатися на вас. Встановіть чіткі межі, якщо хочете стабільних і міцних стосунків.

Стрілець

Стрілець, у вас спрага до постійної уваги. Вам потрібен партнер, який не скине ваш виклик, якщо ви зателефонуєте. Вам не подобається, коли люди ігнорують вас. У ваших останніх стосунках ви не розуміли, що у вашої коханої людини має бути особистий простір, так само як і у вас. Хочете міцних стосунків – знайдіть того, хто схожий на вас.

Козоріг

Козоріг, ви можете бути поблажливим до партнера, і ось причина вашого попереднього розставання. Ви не боїтеся сказати, що думаєте, навіть якщо це завдає болю іншому. Крім того, ви любите домінувати і поводитися як бос. Вам потрібен товстошкірий партнер з іскрометним почуттям гумору. Наступного разу виберіть партнера, який може впоратися з вами і вашою претензійністю.

Водолій

Водолій, у ваших останніх стосунках, ви витратили занадто багато часу на себе і недостатньо для вашого партнера. Ваш партнер хоче бачити вас і бути поруч, і, коли він почувається самотнім, він віддаляється від вас. Не ігноруйте свою другу половинку, запропонуйте їй прийти і розслабитися разом з вами, щоб ваші стосунки були щасливими і довгими.

Риби

Риби, ви вручили довіру партнеру, перш ніж він заслужив її. Ваш обранець не дуже підходив вам, і через деякий час ви або втомилися, або втратили повагу, і стосунки розвалилися. У ваших наступних стосунках збережіть самовідданість і співчуття для партнера, який оцінить те, що ви можете запропонувати.

Оригінал