Що вам потрібно для щастя, згідно зі знаком Зодіаку

Овен: вийти із зони комфорту

Овен упертий, легко впадає в нудьгу і любить приймати виклики. Йому потрібно що-небудь захопливе, щоб почуватися щасливим і задоволеним життям. Для цього Овну потрібно постійно виходити зі своєї зони комфорту. Це може здатися нездійсненним завданням, однак для цього йому не потрібно вирушати в іншу країну, змінювати роботу чи партнера. Досить змінити звичні дрібниці життя, наприклад, заговорити з незнайомцем або спробувати нову їжу.

Телець: медитувати

Телець – один із найбільш осмислених знаків Зодіаку. У нього багатий внутрішній світ. Він не потребує уваги інших людей, красивих речей або вражаючої посади. Його приваблюють духовні практики, такі як медитація і йога. Однак іноді він дозволяє собі відволікатися на речі, які не мають суттєвого значення. Медитація необхідна йому, щоб бути щасливим.

Близнюки: прочитати хорошу книгу

Близнюки – один із найінтелектуальніших і найдопитливіших знаків. Вони завжди готові дізнатися що-небудь нове, їм подобається колекціонувати нові захоплення, це допомагає розширити їхній кругозір. Щоб бути щасливими, Близнюки повинні отримувати нові знання. Для щастя їм потрібно небагато – піти до місцевої бібліотеки й узяти додому цікаву книжку чи дві, які вони страшенно хотіли прочитати.

Рак: запланувати зустріч із друзями

Рак щасливий, коли підтримує близькі, стабільні стосунки зі своїми рідними та друзями. Він не виносить конфліктів будь-якого роду – навіть невелика сварка з другом або братом може зіпсувати його настрій на цілий тиждень, тому він намагається завжди зберігати спокій. Але іноді Рак розчаровується, тому що відчуває, що інші люди не докладають стільки ж зусиль, скільки він. Щоб почуватися відмінно, Раку достатньо зателефонувати близькому другу, з яким він давно не розмовляв.

Лев: займатися йогою

У Лева дуже напружений графік. Він бере участь у мільйоні різних проєктів і намагається досягти безлічі цілей, не зупиняючись ні перед чим, але це може призвести до вигорання. Тому йому варто викроїти час для духовної практики, щоб розслабитися і відійти від мирської суєти. Лев може збалансувати свої сили, а також психічне і фізичне здоров’я.

Діва: вийти на вулицю

Діва – дуже організований і практичний знак Зодіаку. У неї не надто багато хобі, тому що вона вважає за краще виділити кілька пріоритетних занять і зосередитися на них. Вона займається кількома речами, щоб по-справжньому вникнути в них і досягти успіху. Проте, зазвичай вона так зайнята, що забуває виділити час, щоб розслабитися і побути собою. Діві варто взяти за звичку виходити на вулицю, гуляти і просто насолоджуватися життям. Їй не потрібно присвячувати весь свій час роботі.

Терези: зателефонувати мамі

Терези можуть захопитися суспільним життям і забути про себе. Якщо вони відчувають стрес або відчувають на собі всі тяготи життя, і потребують перепочинку, їм варто зателефонувати своїй мамі. Так чи інакше, мама завжди і на все знайде відповідь, і дасть змогу відчути себе краще.

Скорпіон: вести записник

Скорпіон – емоційний знак і йому складно впоратися з напливом емоцій. Йому варто проявити творчість і почати вести щоденник власних спостережень, скарг і роздратувань, у якому він може випустити назовні всі свої емоції, неважливо, наскільки вони гнівні.

Стрілець: спланувати поїздку

Для Стрільця немає нічого кращого, ніж подорож у нове місце, місто або країну. Це його найбільша пристрасть у житті. Тому він завжди сумує, якщо не перебуває в передчутті наступної поїздки. Навіть якщо в нього немає грошей для того, щоб купити тур просто зараз, Стрілець переглядає варіанти на майбутнє, коли в нього з’явиться така можливість. Йому варто витратити час і спланувати список місць, які він хоче відвідати в найближчий рік-два.

Козоріг: організуватися

Козоріг – дуже зайнятий знак! Він вкладає багато часу і сил у розвиток своєї кар’єри. Він пишається своїми досягненнями й успіхом, але це може зіграти з ним злий жарт, призводячи до дезорганізованого життя. Ймовірно, він зі шкіри геть лізе, щоб виконати всі свої зобов’язання. Його планувальник тріщить по швах від записів. Козоріг буде набагато щасливішим, якщо виділить на організацію свого дня кілька годин.

Водолій: поставити улюблену музику

Смак Водолія в музиці може здатися дивним або унікальним для декого, але йому байдуже, що і хто про це думає! Насправді любов до музики надихає його і дає мотивацію на створення нових ідей. Іноді Водолій почувається не таким як усі, знедоленим одинаком. Тому, щоб підняти настрій, йому варто увімкнути музику свого улюбленого гурту.

Риби: зробити що-небудь творче

Щастя і творчість Риб йдуть рука об руку. Риби мають безліч творчих талантів. Деякі з них – письменники, деякі – музиканти, деякі – художники, деякі – скульптори, кінематографісти або танцюристи. Річ у тім, що Риби – дуже талановиті. Але, коли вони виросли, дорослі, ймовірно, наполягли, щоб вони займалися більш практичними речами. Але, незалежно від специфіки їхньої кар’єри, Риби повинні знати, що їм потрібно самовиразитися у творчості. Тому Рибам варто створити що-небудь просто зараз – написати вірш, придумати пісню, намалювати, зробити те, що хочеться.

Оригінал