Ваша найбільша провина згідно зі знаком Зодіаку

Згрішити просто, особливо якщо спокуса підстерігає вас на кожному кроці. Дуже складно знайти людину, яка б ніколи не оступалася. І на те є вагома причина. У тому, що стосується здійснення гріхів, наш знак Зодіаку грає дуже велику роль. Давайте ж дізнаємося, що саме нас «змушує» робити сузір’я, під яким ми народилися…

Овен — лють

Овен може бути непередбачуваним і злим. Якщо ви станете об’єктом люті Овна, то просто «не виживете». Ці люди можуть бути не тільки дуже напористими, але і неймовірно спонтанними. А така спонтанність майже завжди призводить до проблем. Будьте обережні, тому що якщо дасте волю своєму гніву, то можете комусь нашкодити.

Телець — відсутність міри

Коли ми говоримо про ненаситності, то маємо на увазі не тільки їжу. Тельці — самозакохані люди, і думають вони тільки про речі, які їм знадобляться в довгостроковій перспективі. У цих людей відсутня міра буквально у всьому, включаючи їжу, секс, дорогі машини і т. д.

Близнюки — недобросовісність

У Близнюків є огидна звичка спотворювати істину. Можливо, це викликано тим, що ваш знак Зодіаку поєднує в собі відразу два типи особистості, або тим, що у вас інше бачення ситуації, що сталася, яке варто з кимось обговорити. Близнюкам подобається обманювати. Їхнє головне правило — якщо хочеш щось зіпсувати, збреши!

Рак — звичка ставити на перше місце інших людей

Раки не усвідомлюють важливості часу і вважають, що людина, яку вони люблять, є пріоритетом номер один. Так, для вас важливо, щоб у вашого партнера було все необхідне, і щоб він завжди був поруч. Це здається вам цілком нормальним, але ви не враховуєте той факт, що зовсім перестали думати про себе. Ви готові повністю присвятити своє життя іншій людині. Тому будьте обережними в тому, у кого закохуєтеся!

Лев — гординя

Будучи нарцисом, в особистих стосунках Лев є ще і одним з найбільш самозакоханих людей на планеті. Ви природні у всьому і знаєте, як можна швидко і легко справити враження на інших людей. Ви зарозумілі і думаєте тільки про себе, тому інколи навіть люблячі вас люди не хочуть мати з вами нічого спільного.

Діва — заздрість

Діви дуже нестабільні в прийнятті рішень. Вони самі не знають, чи хочуть стати кращими за інших і як цього можна досягти. Їм хочеться, щоб про них постійно говорили оточуючі, особливо це стосується потенційних коханців. Якщо вам подобається той, хто не звертає на вас увагу, ви будете переслідувати його, спостерігати за ним і думати про те, наскільки сильно ви заздрите цій людині, тому що у нього є те, чого хотіли б ви. Ви не вмієте любити по-справжньому.

Терези — марнославство

Народжених під цим знаком цікавить тільки їхня краса. І до тих пір, поки вони можуть побачити в дзеркалі своє прекрасне обличчя, у них буде причина підтримувати свій стиль життя. Хоча ці люди і проводять багато часу, дивлячись на власне відображення, вони не перестають працювати і над своєю внутрішньою красою.

Скорпіон — хіть

Скорпіону як гріх автоматично приписують хіть. Це пояснюється його прагненням близькості з усіма навколо. Ви вмієте полонити людей своєю мовою, примушуючи їх прислухатися до кожного вашого слова. Вам подобаються багато людей, але вам не знайти взаємності в кожному з них.

Стрілець — перелюбство

Стрільці схильні до постійного флірту. Секс для них являє собою розвагу, тому представникам цього знаку Зодіаку так складно підтримувати тривалі відносини. Хоча Стрільці і люблять свою другу половинку, їхні очі постійно «шукають» потенційний об’єкт для флірту.

Козоріг — жадібність

Козорогові важко покинути стіни офісу, адже він постійно з кимось змагається. Він постійно думає про те, як перевершити інших і заробити більше, ніж його колеги. Вам навіть не хочеться витрачати ці гроші, вся справа в перемозі і можливості ткнути нею в обличчя суперникам.

Водолій — самопроголошений правитель

Водоліям подобається думати, що вони відрізняються від інших людей, тому що Бог створив їх іншими. Вони завжди говорять про те, що у них більше мізків в одному мізинці, ніж у всіх тих, з ким вони спілкуються. А такі речі, вимовлені вголос, примушують його виглядати дивно.

Риби — лінь

Це, як правило, хороші люди, чий розум «витає в хмарах». Іноді створюється враження, що вони живуть у своєму власному безлюдному світі. А оскільки Риби проводять свої дні в мріях, люди проходять повз них і досягають успіхів. Представники даного сузір’я пересуваються по життю дуже повільно, що робить їх надзвичайно ледачими.

Оригінал